Back to Question Center
0

Porušení smlouvy: Proč nelegální řešení mohou být nejlepší

1 answers:
.
.
.
. Breach Contract

Pokud jste v obchodě dost dlouho, můžete se ocitnout v nějakém právním sporu - s prodejcem, partnerem, konkurentem nebo dokonce zaměstnancem - piduriketaste vahetus. Některé počáteční porozumění vám může pomoci navigovat, co se může stát zrádnými vodami, a v ideálním případě se vyhněte tomu, abyste se dostali do těchto škrábanců na prvním místě.

Internetová stránka Najít zákon se zabývá různými právními záležitostmi, včetně těch, které se týkají malých podniků. Není to dokonalý svět, říká internetový server, takže se jedná o spory, a to zejména na základě smluv. Z toho vyplývá právní pojem, porušení smlouvy. Jaké jsou vaše možnosti?

Podnikové smlouvy zahrnují povinnosti, které musí splňovat společnosti, které uzavřely dohodu. Společné platí pro platby, dodání zboží nebo poskytování specifických služeb. Smluvními podmínkami jsou podrobnosti o tom, jak mají být závazky splněny. Když jedna nebo druhá společnost nesplňuje podmínky smlouvy (nebo vůbec nevykonává), nazývá se to "breakach". smlouvy.

Jakmile došlo k porušení, může se majitel podniku pokusit o vymáhání smlouvy nebo o vymáhání finančních ztrát prostřednictvím právních prostředků. Pokud mluvíte poměrně málo peněz (obvykle několik tisíc dolarů, ale v jednotlivých státech se to liší), můžete se obrátit na soud pro drobné nároky.

Ale "soudy a soudní spory nejsou jedinými způsoby, jak jít. U malých podniků je často zdaleka nejlepším sázením. Dvě společné "alternativní". přístupy: Když mediátor přezkoumá spor;. a závazné arbitráže.

Najít zákon říká, že neporušující strana má pravděpodobně nárok na určitý druh úlevy, nebo "opomenutí. â ??. Hlavními typy jsou škody, konkrétní výkon nebo zrušení a restituce. Nejčastěji se používá náprava škody , nebo nějaká forma platby na "zranění"?. strana, která je obvykle specifická k porušení, ke kterému došlo. Typy škod zahrnují kompenzační, trestní a jmenovité a likvidované. Nedělejte si starosti o to, že si to pamatujete všechno - to je důvod, proč existují právní prostředky, včetně právníků, které se můžete obrátit, když je budete potřebovat.

NFIB. com posiluje myšlenku, že právní kroky by neměly být mezi vašimi nejlepšími prvními kroky, kdy došlo k porušení smlouvy. Místo navrhuje tři společné kroky, které můžete zvážit:

.
  • Získejte fakta.
   Byl někdo neplněn podle podmínek smlouvy?. A pokud ano, jak to ovlivnilo vás?. Pokud jste ztratili peníze nebo došlo k nějakému jinému ekonomickému dopadu na vaše podnikání, pravděpodobně budete mít zásadní porušení. Ale vše musí být prokázáno, včetně toho, že druhá strana byla zodpovědná za škody.
  • .

.
  • Dosáhnout.
   Jaký koncept je "přímý kontakt a konverzace" a ten, který se domnívá, že mnoho lidí by mělo být ve všech druzích sporů mnohem více využíváno! "Požádáním, aby druhá strana plnila smlouvu, by vás mohla zcela vyloučit z právního systému. Udělej to rychle, udělej to telefonem a v případě potřeby se o to postará. Pokud to potřebujete, zvětšete ji v jiné společnosti. Máte největší šanci uspět, pokud bude tento přístup uzavřen za dva týdny nebo méně.
  • .

.
  • Získejte právníka. čistá .

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
April 26, 2018