Back to Question Center
0

Výhody Flextime přinášejí výhody, ale nemusí být pro každou firmu

1 answers:
.
.
.
- oakley jupiter squared polarizado. Flextime and Small Business

Stále více zaměstnanců je ochotno finančně vzdát nejlepší nabídky na oplátku za různé druhy výhod na pracovišti. Plat je stále důležitý, ale flexibilní pracovní podmínky nadále rostou v důležitosti na seznamy zaměstnání. A to nejsou jen tisíciletí, i když mohou být více včas před tím, jak a kdy chtějí pracovat. Ale není pochyb o tom, že zaměstnanci ve všech věkových skupinách chtějí zaměstnání, které nabízejí určitou "flexibilitu". â ??

Dříve, â € œflextimeâ ??. byl jednou úzce definován jako proměnná, denní počáteční a konečná doba nebo kolik hodin bylo zpracováno po celý týden nebo měsíc, pokud celková splnila kritéria zaměstnavatelů. Technologie však otevřela definici flexu, která zahrnuje i to, kde pracuje. Takže alternativní uspořádání, jako je sdílení pracovních příležitostí a telecommuting, také spadá pod širokou "flexibilitu"?. prapor.

Flexoterapie dává zaměstnancům pocit autonomie v tom, že jsou schopni řídit svou pracovní zátěž podle svých potřeb, plánů a rytmů. Zaměstnavatelé, kteří nabízejí flexibilitu, mají často velkou konkurenční výhodu, která se projevuje nižším obratem a vyšší retencí. Není překvapením, že flexibilita a rovnováha mezi pracovním a soukromým životem jsou úzce propojeny.

Ale ať už jste zaměstnanec nebo zaměstnavatel, Flextime může nebo nemusí být pro vás dobrou volbou. Jako zaměstnanec musíte být docela disciplinovaní a ochotni tuto práci udělat, i když to znamená pracovat večer nebo o víkendech. Jako zaměstnavatel hraje váš přístup velkou roli v úspěchu programu Flextime. Podnikatel. com nabízí několik skvělých tipů:

.
  • Vaše cíle musí být jasné, specifické a zaměřené na akce.
  • .

.
  • Ujistěte se, že každý zaměstnanec je jasný svou roli, odpovědnostmi a očekáváním.
  • .

.
  • Stanoví zvláštní pokyny pro komunikaci.
  • .

.
  • V každém flexibilním uspořádání by mělo být jádro pravidelné dostupnosti, včetně času na místě.
  • .Postoje zaměstnavatele k flextime se měnily a v poslední době je to i reakce mezi několika významnými společnostmi, jako je Yahoo !. Ale není příliš rychlé, kdybyste převzali flexibilitu jako neúčinnou, nákladnou a příliš obtížnou, říká Susan Sobbott , který píše o svých vlastních manažerských dobrodružstvích s flexibilitou. Společnost Sobbott říká, že úsilí stojí za to, protože může zlepšit zadržování, omezit náklady a zvýšit morálku a loajalitu vůči společnosti. Odpovídá podnikateli. com se domnívá, že úspěch v oblasti flexočivosti je takový, jakým je řízen: Jasné očekávání, úplná transparentnost, konkrétní termíny a očekávání, pravidelná a průběžná komunikace a častá zpětná vazba by měly být součástí programu Flextime.

NFIB. com říká, že byste měli udělat flexibilní firemní politiku. Dokonce i pojem "flexibilní"?. by měly být důkladně definovány a nikoli ponechány na individuální interpretaci. A protože nikdo nepracuje úplně jako ostrov, mají v každém případě pravidelné team check-in, aby všichni věděli, kdo pracuje na tom, co a jak to ovlivňuje ostatní členy. A konečně, použijte více komunikačních kanálů, včetně telefonu, e-mailu, Skype, interních diskusních fór - to, co je zapotřebí k dokončení práce.

Mnoho lidí má pocit, že malé podniky jsou v nejlepším postavení, aby mohly nabídnout flexibilní pracovní podmínky. S konkurenčními požadavky pracovního a rodinného života jsou zaměstnanci napjatí - a zdůrazňováni - a hledají způsoby, jak je zvládnout. CBSNews. com shrnuje některé z ostatních způsobů, které mohou zaměstnavatelé využít z flexibilní doby:

.
  • Zaměstnanci jsou pravděpodobnější, že zůstanou dováděni, dokonce i předá další nabídky.
  • .

.
  • Lepší rovnováha mezi pracovním a soukromým životem činí produktivnější zaměstnance.
  • .

.
  • Zvýšení spokojenosti s prací a pracovním štěstím.
  • .

.
  • Lékařské náklady mají tendenci k poklesu.
  • .Obrázek s laskavým svolením Stuart Miles / FreeDigitalPhotos. síť .

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
April 26, 2018