Back to Question Center
0

Small Business Week 2014

1 answers:
.
.
- flieger chronograph.
. Small Business Week 2014Minulý týden byl Národní týden malého podnikání. Abychom parafrázovali slova prezidenta Obamy, byla to příležitost oslavit všechny inovátory a podnikatele v celé zemi, kteří měli ruku v úspěchu milionů malých podniků našeho národa.

Ano, to je pravda, MILIONY malých podniků - 28 milionů malých podniků, aby byly přesnější. Komunita malých podniků je obrovskou hnací silou a přispívá ke zdraví ekonomiky Spojených států. Ve skutečnosti, jak vidíte v níže uvedených statistikách, malé podniky představují 99,7% všech zaměstnavatelských firem v USA;. v posledních 15 letech vytvořily 64 procent čistých nových pracovních míst;. a zaplatí 44% z celkové mzdy USA.
Bylo skvělé vidět, aby se národ setkal, aby poznal nejen všechny velké věci, které drobné podniky přispívají k naší společnosti, ale vyjádřit své obavy ohledně toho, jak lze něco udělat odlišně pro zlepšení budoucnosti. malý podnik.

Zde jsou jen některé z nejvýznamnějších událostí minulého týdne:

.
.Malé podniky jsou skutečně páteří této země. Udělejte nějaký čas, abyste poznali svého kolegu malého podnikatele nejen dnes, ale po celý rok.

.
.
. Christina Memorio
.
.

Christina Memorio je Strategie marketingového obsahu společnosti BFS Capital. Její obsah pokrývá široké spektrum otázek týkajících se majitelů malých podniků, od finančního poradenství a řešení alternativního financování pro sociální média a marketingové postupy pro malé a střední podniky. Ve svém volném čase se Christina miluje vařit a je tvrdým fanouškem Florida Gatorů. Propojit uživatele Christina na Google+ ! .

.
.
April 26, 2018