Back to Question Center
0

Umístění, umístění, umístění: Jak vybrat ten správný pro vaše podnikání

1 answers:
.
.
- sailun naastrehvid.
. Pick Location For Business

Kdo neslyšel dobře známou nemovitost říkat, "Lokace, umístění, umístění, â ??. při hledání domova?. Místo není důležité jen pro osobní majetek;. to je obrovský faktor i pro malé podniky. Odborníci říkají, že pochopení, jak si vybrat místo podnikání, je dílčí umění, část vědy a že zjevné umístění nemusí být vždy nejlepší. Na všem záleží.

Majitelé podniků by měli vždy zkoumat určité faktory, říká nfib. com , stejně jako dostupnost nájemného, ​​jak dobře slouží vaší demografii, okolním dopravním vzorům a konkurenci. Ale i když si myslíte, že jste našli absolutní ideální místo, věnujte čas dalšímu vyšetřování. NFIB navrhuje pět konkrétních kroků:

.
  • Jak se kultury vyrovnávají? Různé čtvrti mají různé osobnosti a kultury, stejně jako podniky. Máte větší šanci na úspěch, pokud jsou vaše interní a externí kultury kompatibilní.
  • .

.
  • Nedělejte na své potřeby. V podnikání se jedná o podrobnosti. Pokud je spousta parkovacích míst a masivních oken důležitými rysy vašeho podnikání, nebuďte v pokušení je přesunout například za méně nájemného. Zůstaňte zaměřeni na to, abyste získali všechno, co je důležité, a dát každou příležitost k úspěchu.
  • .

.
  • Kde jsou zákazníci? Pokud jste už nějakou dobu podnikali, víte, jak daleko cestují vaši typickí zákazníci,. PSČ, jejich nákupní preference. Pokud podnikáte online, musíte také uvažovat o zákaznících v různých časových pásmech a například o tom, jak je budete ubytováni.
  • .

.
  • Je to ten jemný tisk, který vidím? Stejně jako u osobnosti a kultury, různé čtvrti jsou rozdělena různě, s různými omezeními. Signage může být biggie. Pokud vaše značení musí být kyčel a neon, budete pravděpodobně mít potíže v raně v americkém stylu sousedství, kde vše musí odpovídat koloniálnímu stylu. To vše by mělo být uvedeno v nájemní smlouvě. Ujistěte se, že čtete a rozumíte každému slovu!
  • .

.
  • Ujistěte se, že základy jsou na místě. Některé čtvrti nebo předměstí, stejně jako města a státy, jsou podnikatelsky přátelštější než ostatní a mají zdokumentované záznamy o drobném podnikání. Proveďte svůj výzkum s informacemi z obchodních komor, realitních kanceláří a dalších vlastníků malých podniků.
  • .V krátkodobém horizontu chcete umístění, které bude znamenat provoz, zákazníky a prodej od prvního dne. Ale odborníci na nemovitosti poukazují na to, že výběr místa pro vaše podnikání má také dlouhodobé důsledky. Takže myslete dopředu tři, pět, deset let a položte si několik otázek:

.
  • Chci být tady na dobu trvání - nebo bych se chtěl nakonec přemístit?. To zčásti určuje, zda potřebujete pronajmout nebo koupit komerční nemovitost. Nemůžete kontrolovat vše, co by se mohlo stát v budoucnu, ale správné nastavení proměnných bude minimalizovat vaše bolesti hlavy a optimalizovat vaše šance na budoucí úspěch.
   Obrázek s laskavým svolením renjith krishnan / FreeDigitalPhotos. síť

   .

   Jak jste vybrali vaši firmu?. Přispěla jste k úspěchu svého podnikání?

   .
.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
April 26, 2018