Back to Question Center
0

Hledání správných zaměstnanců na LinkedIn

1 answers:
.
.
- onde comprar illesteva no brasil.
. Finding The Right Employees On Linkedin

Když hovoříte o propagaci vašeho podnikání na sociálních médiích, typicky vyvolává obrazy lahodného jídla se 14 hashtagemi a armádou následovníků, kteří je sdílejí se světem. A to je všechno dobré a dobré při propagaci konečného produktu konečným uživatelům. Ale co s používáním sociálních médií k náboru nejlepších talentů?

.

Pokud jde o používání sociálních médií pro nábor a najímání zaměstnanců , nemáte lepší nástroj než LinkedIn. Možná jste již pomocí LinkedIn hledali potenciální zaměstnance (devět z deseti firem), ale jak efektivní jsou vaše vyhledávání?. Někdy pomáhá vědět, jaké slova hledají uchazeči o zaměstnání na LinkedIn, takže můžete najít ty, kteří vás také hledají.

.

Ghergich a Co. a Quill. com vytvořil šikovný infographic s tipy pro uchazeče o zaměstnání o tom, jak zlepšit svůj profil a přítomnost v LinkedIn. Zatímco většina informací je pro ty, kteří se vracejí online, existuje několik klíčových takeaways pro zaměstnavatele . Mezi nimi:

.
 • .

  Klíčová slova, která hledáte:

  .

  Věci jako "motivovaný"?. a â € œteam playerâ €?. že budou na stránkách LinkedIn běžnější než telefonní čísla. Takže se snažíte najít klíčová slova pro konkrétní odvětví při hledání talentu. Příklady v infografii jsou "Analýza nákladů, plánování rozpočtu a analýza úvěrů"?. pro finanční pozice.

  .
 • .
 • .

  Odhalení silných profilů:

  .

  Pokud nejste obeznámeni s profilovým systémem LinkedIn, hodnotí profily od "Stačí začít". k "všem-hvězda,"?. na základě toho, kolik informací je poskytnuto. An "Vše-hvězda"?. Profil LinkedIn vám poskytne nejvíce poznatků o kandidátovi a vyžaduje si dovednosti, alespoň dvě předchozí pozice, 50+ spojení a fotografii.

  .
 • .
 • .

  Nekryté kontakty:

  .

  U uchazečů o zaměstnání je doporučeno, aby odhalili všechny své kontakty, aby se tvářili méně samoobslužnými. Dávej pozor na pěkné kandidáty, kteří tak učinili.

  .
 • .
 • .

  Zveřejnění příslušného obsahu:

  .

  Dalším klenotem moudrosti je pouze to, že postačí věci, které jsou relevantní za vlastní propagací. Někdo, kdo je vážně přitahován ke správným zaměstnavatelům na LinkedIn, pošle věci, které slouží většímu účelu.

  .
 • .
 • .

  Nastavte svůj profil na anonymní:

  .

  Pokud si nepřejete, aby každý člověk, jehož profil jste přečetli, zablokovali doručenou poštu, nezapomeňte se při hledání žadatelů anonymní. Znamená to, že nevidí, kdo se na svůj profil podívá, ale umožňuje, aby vás kontaktovali pouze lidé, které chcete.

  .
 • .
 • .

  Rychle reagovat na zprávy:

  .

  com doporučuje reagovat za 1 až 2 dny. To nejenže slouží jako dobrý návod pro časy odpovědí, které očekávají od kandidátů, ale také pro vás, abyste odpověděli. Dokonce i když jste zaneprázdněni, ujistěte se, že kandidát ví, že vás to zajímá.

  .
 • .
.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 26, 2018