Back to Question Center
0

Nejlepší trendy pro květináře

1 answers:
.
.
.
. composer install laravel.jpg?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575732740000000" alt="Top Trends Florists">

Květiny jsou opravdu módní.

.

Samozřejmě, to je už dávno, co lidé mohou nosit květiny jako skutečný oděv, ale květiny, které vidí domovy, svatby a téměř kdekoli, jsou v neustálém toku. A na rozdíl od oblečení, květináři nemají celebrity návrhářů, kteří vedou cestu, nebo každoroční módní přehlídky k určení toho, co trendy.

.

Při provozování vlastní květinářství , květinové trendy jsou vždy něco, co máte čas zůstat na vrcholu po celý rok. Takže jako svatební plánovací sezóna zasáhne svůj krok, je zde rychlý prvek na vrcholové trendy, které květináři mohou očekávat po zbytek roku 2016 a do příštího roku.

.

Barvy se pohybují směrem k relaxaci

.

Společnost amerických květinářů vydala v loňském roce své předpovědi trendů pro průmysl květinářství - Lavish, Festival, Sorbet a Lustr - a zveřejní své výběry na rok 2017 na výroční konvenci. 1. října v Maui. A když nepotřebujeme přehodnotit předpovědi minulého roku pro vás, mohlo by to být dobré datum kruhu, abyste získali skok do roku 2017.

.

Pokud jde o letošní rok, barevný institut PANTONE vybral dvě barvy - klid a růžový křemen - jako barvy roku. Tyto kombinace byly vybrány především jako barvy domácího dekorace, které poskytují relaxační pocit, zatímco vyzařují eleganci. Jak zákazníci mohou přijít hledat tyto barvy, přemýšlejte o jiných, bezplatných květinách a barvách, můžete být schopni pracovat v invenční uspořádání. Blush barvy, například, dělají docela solidní comeback. Modrý hortenzie a zahradní růže mohou být také dobrý začátek.

.

Stará školní květina se vrací

.

Ale stejně jako moskevská mula a těsné džíny jsou zpátky v módě, tak jsou některé starožitné květy, které jsme neviděli za chvíli. Karafiáty z dědictví vystupují na řadě desek Pinterest. Stejně jako dlouhosrstý anglický sladký hrášek, pastelový chryzantém a dvojitá zinderella zinnias.

.

Blogger a květinářka Kayla Lopezová vybrala africkou fialku, kalančózu, lilku a Phalaeonopsis jako její vrcholky pro domácí décor v letošním roce. Ale pokud jde o konkrétní květiny, hodně z toho bude záviset na individuální chuti. Takže použijte všechny tyto návrhy jako návrhy pro své zákazníky a jděte odtud.

.

Stravu na svatební stůl je všechnu zuřivost

.

Všichni všichni chodí na místní. Nejste jenom vidět to v restauračních menu, ale také se stane největším trendem v oblasti svatebních květin v minulém roce. Páry se rozhodnou pro květiny, které jsou domorodé kdekoli se ožení a zásobují se na co je v sezóně. To znamená uspořádání čerstvě vybraných květin s malými rozdíly v barvě. Při zachování vzhledu mezi farmami a stolky se uspořádání bude pyšnit více zeleně, s kapradinami, keřmi a dokonce bylinami.

.

Na notu bylin, jak se řemeslné jídlo stalo trendem, má i jídlo jako součást svatebního uspořádání. To neznamená, že budete házet obří žetony vedle vašeho pelargónie, nutně, ale uvidíte, že v centru tohoto roku jsou zdůrazněny ovoce, vegetariáni, ořechy a další věci, které mohou hosté pojíždět,. dlouho.

.

Kytice se v roce 2016 zvětšují a otevírají. Rozsáhlá objemná buňka, nahrazující vše, co mohlo být někdy popsáno jako "bouřka". â ??. Nevěsty si vybírají volné kytice (opět diktoval více místních květin než konkrétní design) a větší se téměř vždy zdá být lepší. Dobrá zpráva pro vás, protože větší kytice znamenají více peněz. Ale konvenční moudrost pravděpodobně také nemá nos, protože opravdu, kdo nemá rád pěknou kytici čerstvých květin?. Podle květin. com, 86% všech květin bylo zakoupeno pro nekalendářské příležitosti a téměř dvě třetiny lidí nakupují květiny pro sebe.

.

Takže než se dostanou příliš zachycena v trendech pro vaše květinářství podnikání, nezapomeňte, že to jsou přesně to: trendy. Osobní preference bude vždy hromadit co je horko, takže služba bude vždy důležitější než skladování toho, co je horké. To znamená, že část služby je schopna řídit zákazníky správným směrem. A doufáme, že prozatím jsme vám poskytli trochu více informací o nejlepších trendech pro květináře.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 26, 2018