Back to Question Center
0

Top 5 tipů pro servis pro vlastníky opravářských obchodů

1 answers:
.
.
.
. evod bcc replacement coils.jpg?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575732920000000" alt="Auto Repair Shop Business Owner">

Jako majitel autoopravny může někdy připadat, že bez ohledu na to, co říkáte, nikdo nevěří vám.

.

Je to obtížné pole;. víte mnohem víc o tom, co je s automobilem špatné než majitel. Ale protože někteří v automobilovém průmyslu zneužívají toto znalosti, zákazníci se stali podmínkami, že si myslíte, že se je snažíte odtrhnout.

.

Zatímco mnoho autoservisů (vaše, jisté) je etické, mizerní pár ji zničili. A nyní získání dalších obchodních aktivit se stalo takovou hrou obrany, protože vysvětluje vaše návrhy. Abychom vám pomohli dostat zprávu svým zákazníkům a vybudovali si pověst čestnosti, uvádíme několik strategií pro komunikaci s dalšími opravami.

.

nabízet pravou záruku na vaší opravě auto

.

Nebude to stačit k zajištění automatických oprav . Ano, je to nezbytný krok, který stojí za vše, co děláte, ale zákazníci potřebují víc než jistotu, že jejich auto nebude vybuchovat kvůli chybě, kterou jste udělali.

.

Jděte o krok dále a uveďte etický kodex. To by se mohlo zdát jako nadměrná práce, a možná jen na úlevu, ale podvědomí zákazníci uvidí, že uděláte upřímnost prvotřídním problémem a posiluje vaši pověst. Uveďte, že nikdy nenapomenete zbytečné opravy a zajistíte spolehlivou a efektivní službu. Zveřejněte to prominentně, pak se ujistěte, že každý ve vaší společnosti rozumí tomu, jak pracujete.

.

Poslouchejte své zákazníky

.

Vždy budete mít zákazníky, kteří absolvovali semestr auto shopu na střední škole a myslí si, že mohou vysvětlit složitost palubního počítače. A i když byste mohli vědět lépe, musíte naprosto poslouchat. Za prvé, může vám poskytnout lepší představu o tom, co mohou být příčiny. Ale co je důležitější, dává zákazníkům pocit, že mají v opravách, které byly vyrobeny, řečeno. Pokud to vaše pojistka dovoluje, dokonce jděte tak daleko, že prozkoumáte to, co zákazník věří, že je špatně přímo před nimi. Tímto způsobem, pokud je jejich diagnóza nesprávná, budou více schopni koupit do vašeho. A když se opravdu ukáže, že potřebují jejich přepracovaný A / C a ne jen poplatku freonu, budou vědět, že se nepokoušíte upsell.

.

Break Auto opravy v Laymanâ € ™ s podmínky

.

Žena, kterou vím, byla kdysi řečena auto mechanikem, že pro její vůz potřebuje nový kondenzátor. Samozřejmě sama okamžitě vzala její auto, aniž by se opravila, a řekla každému, co věděla o svém strašlivém zážitku. A i když nemusíte používat výrazy z "vrátit se do budoucnosti"?. zkusit a podvádět své zákazníky, autokomputery mohou být stejně zmatené "opravdovým diferenciálem"?. protože jsou to "proudovým kondenzátorem. â ??

.

Možná nebudete chtít učit auto opravu 101 , ale vysvětlit, co je zadní diferenciál, jak to funguje, a proč je potřeba opravit, půjde dlouhou cestu k získání důvěry zákazníků. Zobrazovat je vizuálně je ještě příznivější. Pokud dokážete ilustrovat, co je s automobilem špatné, udělejte to. Nebo si vyfoťte, nebo je vytáhněte na podlahu a ukažte je. Pokud zákazník není v prodejně, fotografujte s mobilním zařízením a pošlete jim je.

.

Mnoho dobrých auto mechaniky také dává poškozeným nebo opotřebovaným dílům zákazníkům po opravách, aby ukázali, že práce byla opravdu hotová. To může být také obrovský krok při budování tohoto vztahu.

.

Samostatná servisní služba od zákaznického servisu

.

Jen proto, že někdo je kývnutí jako fixace vysílání to neznamená, že může vysvětlit některé z toho zákazníkovi. Ale pokud je to možné, mít tým, který se věnuje výchově a interakci se zákazníky a další za opravy, uklidní zákazníky, když vysvětlíte, co je třeba opravit.

.

Klíčem je zajistit, aby vaši zaměstnanci věděli vše o práci. Někteří velcí dealeři mají servisní oddělení servisu automobilů , kde servisní poradci nikdy neuvidí vozidlo a nedostanou moc od mechanik jiných než seznam toho, co je špatně. Takže poradci mají jen málo vědomostí o opravách automobilů a mohou předávat informace pouze jako "Mechanik říká, že potřebujete vyměnit celý přenos. â ??. Což je něco jako říkat "ten lékař, kterého znám, že váš kašel je pravděpodobně tuberkulóza. â ??. Nejste potřeba kvalifikovaných techniků opravy automobilů na vašem servisním středisku, ale přinejmenším potřebujete lidi, kteří mají dostatečné znalosti pro vzdělávání vašich zákazníků.

.

Nedotýkejte se vašich zákazníků

.

Opravy automobilů jsou často rušivým nákladem a ve vašem úsilí o získání většího podnikání nechcete nikomu dát finanční potíže. Pokud máte zákazníky, kteří nemohou dovolit každou doporučenou opravu automobilů, dejte jim vědět, jak dlouho mohou některé z nich čekat, až se stane vážným problémem. Opravy nejsou jako prodej: je třeba je provést nakonec, bez ohledu na to, co. A pokud vám váš zákazník věří, vrátí se, když si to mohou dovolit.

.

Také nikdy nikdy nevyužijte taktiky vydírání, aby zákazníka donutili k opravě. Nic rychleji neodstraňuje rozumného spotřebitele, než mechanik, který vysvětluje nějaký scénář soudného dne, kde se jeho vzduchový filtr vydává uprostřed dálnice, a to nějakým způsobem vede k tomu, že provozuje školní autobus plný sirotků do farmy štěňat. Pokud je oprava opravdu nebezpečná a považuje auto za nebezpečné, řekněte jim. V opačném případě nepoužívejte strach jako prodejní nástroj. V konečném důsledku to dělá více škody než dobra.

.

Budování důvěry jako auto mechanik není jen stoupání do kopce, je to vzestupné stoupání na černém ledu na silnici plné výmolů. Ale pokud budete mít čas poslouchat své zákazníky, promluvit je prostřednictvím procesu, dokázat to s obrázky a být upřímný o tom, co je třeba udělat, můžete rozvíjet celoživotní vztahy. A vydejte se z obchodů, kteří jsou právě pro hotovost.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 26, 2018