Back to Question Center
0

Jak získat důvěru zákazníků znovu a znovu

1 answers:
.
.
.
- chile vacation itinerary. Earn Customers Trust

Co vlastně víme o důvěře, pokud jde o naše vztahy se zákazníky?. Máme důvěru našich zákazníků?. A dostali jsme to?

.


Odborníci na trhu, výzkumníci a další odborníci v oblasti řízení vztahů se zákazníky (CRM) se zamýšlejí nad mnoha různými pojmy týkajícími se budování vztahů se zákazníky. Slyšíme hodně o vytváření správných zkušeností zákazníků, vytváření spokojenosti zákazníků, budování loajality zákazníků a nezbytnou složku důvěry zákazníků. Bezpochyby, to vše jsou důležité pro jakoukoli firmu a pro každého obchodníka, aby pochopil. Ale ze všech z nich může být nejdůležitější a nejdůležitější je vytvořit a udržet důvěru vašich zákazníků .

Takže jaký je rozdíl mezi důvěrou zákazníků a loajalitou?. Loajalita označuje silnou preferenci nebo afinitu k něčemu. Pokud jsou spotřebitelé věrní nějakému produktu nebo firmě, znamená to, že příslušné atributy a zkušenosti je uspokojují do té míry, že prostě nechtějí vyzkoušet nic jiného v dané kategorii!. Trust , na druhé straně, nese s sebou některé věci, které jdou trochu hlouběji. Důvěra znamená, že jako spotřebitel znám svou značku a věřím, že důsledně plníte své sliby a že jste udělali své nejlepší zájmy, jako váš zákazník, svou prioritu číslo jedna. Já věřím , že vy (vaše podnikání, produkty a služby) jsou to, co se zdá být "a co říkáte, že jsou. A na základě této důvěry se domnívám, že vaše hodnoty zůstanou pevně neporušené a že budete s vámi zacházet spravedlivě. Spravedlnost , jak se ukazuje, hraje velkou roli v důvěře.

Na internetových stránkách společnosti Pitney Bowes existuje úžasný bílý papír ze strany evropských profesorů na téma Role důvěry v vztahy se spotřebiteli , zejména v oblasti služeb. (Je to dlouhý papír, ale pomocí odkazu nahoře můžete snadno prohlédnout body v aplikaci SlideShare.) Diskuse má mnoho, co se týká firem všech velikostí ve všech odvětvích bez ohledu na umístění. Přemýšlejte o událostech posledních pěti let - plus a déle. Jak spotřebitelé nadále pocítí dopady špatného (a dokonce i pobuřitelného) obchodního chování, co je největší hit?. Důvěra . Spotřebitelé stále více ztratili důvěru v banky, velký olej a nespočet dalších. Mnoho lidí předvedlo důvěru před hodnotou ve svém seznamu očekávání a v celém svém kontextu udržuje podniky na nové úrovni odpovědnosti. Spotřebitelé chtějí zacházet spravedlivě a na základě svých zkušeností vědí, že to není vždycky, i když by to mělo být.

Zdá se, že budování důvěry se zákazníky je oblast, kde malé i středně velké podniky mají výhodu oproti velkým společnostem. Myslíme si, že je to pravda, ale to neznamená, že vlastníci malých podniků mohou považovat faktor důvěry za samozřejmost. Zákazníci vás také drží vysokých standardů a jejich důvěra musí být získána . Jak důležitá je důvěra v úspěšné podnikání?. Moudrý obchodník říká, že důvěra je klíčem k opakování podnikání.

Důvěra je získána pouze tím, že "zacházíte s vaší hodnotou značky"?. tak důsledně, že zákazníci nikdy ani po chvíli nezpochybňují, kdo jste, co stojíte a jak se s nimi budete léčit. Důvěra je o bezúhonnosti, upřímně a prostě je skutečná . Wise Marketer navrhuje čtyři věci, které musíte mít na paměti, abyste mohli budovat a udržovat důvěru:

.
  • Nikdy nechte své zákazníky dolů.
  • .

.
  • Vždy zvažte vše od pohledu zákazníků.
  • .

.
  • Vždy dělejte vše, co je v pořádku, abyste ospravedlnili víru zákazníků.
  • .Zachování důvěry v dnešní podnikatelské prostředí není snadné. Ale je to mnohem jednodušší než snaha o získání důvěry, jakmile jste ji ztratili, pozice, ve které nikdy nechcete najít vaši firmu. Vaše spodní linie "a vaše pokračující schopnost být v podnikání" závisí na pokračování. Získejte důvěru zákazníků každou minutu každého dne.
Obrázek s laskavým svolením Stuart Miles / FreeDigitalPhotos. čistá

.

Proč mají vaši zákazníci důvěru ve vaše podnikání?. Učiníte konkrétní kroky k získání jejich důvěry?

.
.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
April 26, 2018