Back to Question Center
0

Tipy pro snížení nákladů v létě pro malé firmy

1 answers:
.
.
.
. Summer Cost Cutting Tips Small Business

George Gershwin jednoznačně nikdy nevlastnil malý podnik - damenuhr retro.

.

Kdyby měl, slova "Summertime, a livinâ € ™ je easyâ ??. nikdy by se ani nezaregistroval. Bylo by to spíše, kdyby "život" byl neuvěřitelně stresující, protože polovina mých zaměstnanců je na dovolené, prodeje jsou dolů a já budu potřebovat půjčku na zaplacení tohoto elektrického účtu. â ??. Přesto by to nebylo příliš chytlavé.

.

Léto může být pro malý podnik štíhlý a zůstat v teplejších měsících nad vodou může být výzva. Tak jak se ujistěte, že jsou vaše dveře stále otevřené na podzim?. Snížení nákladů vašeho malého podniku je jedním ze způsobů, jak zmírnit výzvy pomalých letních měsíců .

.

Víme, že je to snadněji řečeno než uděláno, ale zde je deset způsobů, jak se můžete pokusit snížit náklady v létě na vaši malou firmu.

.

Přesuňte se na čtyřdenní pracovní týden

.

Restaurace musí být ve čtvrtek večer neuvěřitelně neopatrná. Jak jinak by někdo vysvětlil, proč se zdá, že tolik lidí při pátečním ránu v létě přišlo s otravou jídlem?. Chcete-li vysvětlit tuto hroznou pandemii sporných pátečních onemocnění, možná byste se letos přesunuli na čtyřdenní pracovní týden v pracovních dnech 10 hodin. Nejen, že jsou vaši zaměstnanci efektivnější, když jsou v kanceláři, ale také znamená, že musíte rozsvítit světla o den méně než týden a zdánlivě snižovat účty za energii o 20%, pokud začínáte dny dříve, když náklady na chlazení. jsou nižší.

.

Ovládejte náklady na dopravu

.

Vzhledem k tomu, že kouzelní elfové, kteří kontrolují ceny plynu, vědí, že všichni cestujeme více v létě, mají tendenci jít nahoru během teplejších měsíců. Máte-li vozidlo - nebo jen sami vyjedete - mohli bychom napsat celý příspěvek o tom, co můžete udělat, abyste maximalizovali svou palivovou účinnost. Zde je několik tipů, jak řídit vaše náklady na dopravu:

.
 • Udržujte pneumatiky nahuštěné
 • .
 • Na dálnici používejte pouze klimatizaci vozidla
 • .
 • Používejte doporučený motorový olej a udržujte údržbu
 • .
 • Nedávejte nic na střechu (vytváří větrnou odolnost s použitím většího množství paliva)
 • .
 • Pohněte pomalu a neagresivně
 • .
 • Běh v době mimo špičku
 • .

Přiveďte do některých stáží

.

Ačkoli použití neplacených stážistů není přijatelné jako kdysi, můžete je stále najmout s minimální mzdou na částečný úvazek. Udeřte do svého místního univerzitního nebo komunitního univerzitního centra a zjistěte, zda najdete nějaké kvalifikované kandidáty. Tím uvolníte zaměstnance na plný úvazek, abyste mohli dělat více příjmů a pravděpodobně levnější - a pravděpodobně účinnější - než zaměstnávat sezónní hodinové pracovníky. Mohlo by vám také získat mladé zaměstnance pro nadcházející roky. Jen se ujistěte, že máte čas naučit je o vašem průmyslu, aby získali ze zkušenosti stejně jako vy.

.

Používejte pouze studenou vodu

.

Je zřejmé, že my neříkáme, že umyjete vlasy vašich klientů v ledové vodě a pokuste se je předat jako nějaké ošetření na břiše, nové "kortikální skalp". â ??. Ale pokud provozujete restauraci, bar, obchod s automobily nebo jakýkoli jiný servis, kde není horká voda potřebná pro věci jako předmytí, mytí energií nebo jiný neteplotní provoz, nemají ani teplou vodu jako. volba. Teplota v místnosti-teplota je v pohodě a šetří vám značné peníze na ohřev vody.

.

Předchladit kancelář

.

Pokud jste naši radu přijali a přesunuli jste na tento čtyřdenní pracovní týden, naprogramujte teploměry tak, aby v raných hodinách dosáhly chladnější než normální teploty, a poté odpoledne vyšší než normální teploty. Čistý efekt nebude příliš nápadný, ale může ušetřit 25-30% z nákladů na chlazení.

.

Běh velkých strojů v noci

.

Pokud vaše firma má velké stroje, které nemusí být provozovány v určitých časech, udělejte to, když je venku mimo dosah. Věci, jako jsou průmyslové podložky, elektrické čistící prostředky, systémy čištění vody nebo sanitační zařízení, mohou být provozovány strategicky, aby nezahřívaly váš prostor. Nebo lépe, může být bez dozoru, když není klimatizace nezbytná.

.

Crowdsource vaši zaměstnanci

.

Stážci nejsou všichni a, upřímně řečeno, někdy mohou být mírně méně motivováni než lidé, kteří musí pracovat na zaplacení nájemného. Takže pokud vaše podnikání potřebuje sezónní pomoc, podívejte se do davů, které vám poskytují své zaměstnance. To je praxe, kdy firmy nabízejí na volné noze práci, kterou obvykle dělají zaměstnanci, za zlomek nákladů. Většina práce pro sebe a najdete je na místech, jako je Upwork a Freelancer .

.

Upravte osvětlení

.

Stejně jako někteří z nás budou pracovat pod světelnými stadiony, kdybychom dokázali, udržet tuto úroveň intenzity nahoru, můžete zvýšit vaše režii. Stejně jako při řezání nákladů na pohonné hmoty bychom vám pravděpodobně mohli dát úplný příspěvek o tom, jak osvětlovat vaše zařízení efektivně, ale najdete několik rychlých tipů:

.
 • Vyměňte zářivky s LED kontrolkami. Mají přídavnou výhodu, že neznamená, že vypadáte jako mrtvola
 • .
 • Pravidelně čistěte přípravky a poté použijte žárovky s nižším výkonem, abyste maximalizovali světlo, které může svítidlo poskytnout
 • .
 • Instalujte osvětlení detekce pohybu ve vaší kanceláři. Tímto způsobem nic nezůstává náhodou nebo po celé dny.
 • .
 • Osvětlete pouze oblasti, které je třeba osvětlit. Váš úložný prostor se nebojí tmy.
 • .
 • Udržujte místnosti jen tak jasné, jak mají být. Pokud máte velké okna, které necháte v přirozeném světle, nesmějí ani během dne používat světla, a to zejména v restauraci nebo v autosalonu. Pokud potřebujete světlo, nainstalujte dimery, aby byly úrovně co nejnižší.
 • .

Zvyšte efektivitu vaší kuchyně

.

Restaurace probíhají rychlým tempem a jsou hlavním kandidátem na energetický odpad. Udělat věci, jako je naplnění myčky nádobí co nejvíce lidské možné, takže je spustit méně. Podívejte se na výrobce ledu a zjistěte, jestli jsou více než potřebujete, a ujistěte se, že izolace na vašich pokojích je aktualizována. Udržujte nádoby pokryté, abyste pomohli minimalizovat tepelné ztráty a koupili si izolované zařízení pro vaření.

.

Hit Up pozdní-letní prodeje

.

Návrat do školy prodej není jen pro děti, které potřebují umělecké potřeby. Tyto prodeje jsou skvělým místem pro vyzvednutí levných kancelářských potřeb, zaměstnanců a dokonce kancelářského nábytku. Týden práce je také skvělým místem pro získání slev na nákupy, jako je elektronika a nábytek. Některé státy dokonce nabízejí â € œsales tax holidayâ €?. než se dostanou do školy, a tak to také využijte.

.

Tyto léto tipy na snížení nákladů pro podniky mohou platit po celý rok, ale jak začne léto a náklady vzrostou, je to dobrý čas, aby se ujistil, že to všechno je až na šňupací tabák. Pokud hledáte další tipy, je zde letní kontrolní seznam pro malé podniky .

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 26, 2018