Back to Question Center
0

Jak nakupovat své lázně pro muže

1 answers:
.
.
.
- online free logo maker. How To Market Spa To Men

Pokud jsme se v tomto roce naučili něco, je to běžná moudrost obvyklým způsobem.

.

Například bychom si mysleli, že lázně jsou víceméně ženským světem - co se všemi jemnou hudbou a okurkou - ale člověk by byl úplně špatný.

.

Podle International Spa Association téměř 47% lázeňských zákazníků je nyní mužů, a to z pouhých 31% před několika lety. Takže pokud vaše lázně nejsou marketingy pro muže, nyní už chybíte na polovině svého trhu.

.

Jak tedy podniknete obchodní model, který se tradičně zaměřuje na jednu skupinu a uvádí ji na trh jinému?. Zde je deset užitečných tipů pro uvedení lázní na trh pro muže.

.

Vzdělávat muže na lázeňské služby

.

"Nedá se vzít za to, že kluci rozuměli tomuto pojetí,". říká Al Maulini, zakladatel značky Well Groomed Gentleman v Coral Gables, Florida . "Je to výchovný proces, mnozí kluci nikdy neměli obličej nebo manikúru, a dokonce i když souhlasí, že to udělají, přidávají něco jako" Nemusím si vzít můj obrázek. "Ale jakmile to zkusí, vrátí se znovu a znovu. â ??. Boj proti mylným představám o tom, co lázně dělají, je vaše největší klíč k marketingu. Využijte každou příležitost, abyste mohli vysvětlit, co vaše lázně dělají, a proč to není nic, čím byste se někdy v rozpacích.

.

Umístěte své lázně kde jsou kluci

.

Ne, nechodí se nepříjemně stát venku v pokoji mužů se zlevněnými masážními letáky pro vaše lázně. Není to jenom ztráta času, ale může vás zatknout. Spíše se podívejme na kalendář místních událostí, jako jsou maratony, 3-na-3 basketbalové turnaje, rybaření turnaje, pivní slavnosti a jiné místa se jinak shromáždili muži. Pak investujte do nějakého stolního prostoru, přineste masérům ramenní masáže a přeměňte je na schůzky.

.

Lure Men do vašeho Spa s masážemi

.

"Získat masáž"?. nemá to stejné konotace jako "přechod na to, abych si udělal nehty,"?. takže většina chlapů nebude mít žádné zneklidnění do vašeho lázeňského centra pro malou rehabilitaci svalů. Jakmile budou rezervovány, nabídněte masážní masážní masáž nebo masážní masku, abyste viděli, co z nich chybí. "Existuje rozpaky spojená se získáním manikúry a pedikúry,". říká Maulini. "Ale jakmile to zkusí, jsou zahrány. â €

.

Vydávejte své lázně v mužských pracovištích

.

Stejně jako byste mohli s atletickými událostmi zkusit spolupracovat s typicky ovládanými pracovišti, jako jsou autoopravny a nabízet volné miniaturní masáže. Přineste s sebou materiály o vašich lázních a dejte jim úvodní nabídku (i ženám!), Kteří přicházejí z kanceláře.

.

Napište článek pro publikaci mužů

.

Mnozí muži vědí o lázeňských službách stejně jako o nákupu spodního prádla, takže pro mnohé je to opravdu jen otázka, jak jim správný odborník vysvětlit služby. Buď ten expert. Nabídněte psát kus pro místní (nebo národní) mužský životní styl webových stránek nebo blog vysvětlující proces. Možná dokonce nabídnout slevu pro každého, kdo přichází a říká, že četl článek.

.

Darovat na aukce

.

Muži navštěvují (a často jsou taženi) charitativní aukce po celou dobu. Darování některých lázeňských služeb pro muže v aukci nejen pomůže vašemu profilu v komunitě, ale také vám nabídne nový mužský zákazník, který má pravděpodobně prostředky k návratu.

.

Prodáváme ženám v jejich životě

.

S dnem otce na horizontu je to zřejmý čas prodávat dary vaší ženské klientele. Ale to tam není třeba zastavit. To může být obzvláště účinné, pokud je navázáno na denní podporu Valentýna . A jak říká Maulini, jakmile to zkusí jednou, budou se stále vracet.

.

Design Men's Menu s chlapci v mysli

.

Chlapci se přiznají, že neznají pokyny dříve, než budou někdy připustit, že dostanou něco nazvaného "Mani / Pedi". â ??. Masáž rukou a nohou?. To je trochu chutnější. Totéž platí pro věci jako obličeje. Myslíš, že Clint Eastwood někdy dostal něco popsaného "Anti-Aging"?. Sakra ne. Ale "energetická kůže"?. To zní . Takže když sestavíte své specializované menu služeb pro muže, ujistěte se, že jména se ozývají jako věci, které by se mu veřejně přiznali.

.

Propagujte Men's nights at your spa

.

Mnoho míst, jako je Maulini's Well Groomed Gentleman, vytvořilo celý svůj obchod, aby se postaral o muže: velké kožené židle, sportovní televize a bourbon za barem. Vaše lázně však mohou být více unisexní nebo dokonce zaměřené na ženy. To neznamená, že nemůžete být chlapčenský klub jednou za čas. Jednou za měsíc mají "Men's Day". kde vaše televize ukazují sportovní a podává se bezplatná whisky místo okurky. Pokud jste právně povoleni, vytvořte venkovní kuřácký prostor pro doutníky a spusťte speciality na všech službách pro muže. To bude zábavný způsob, jak změnit věci bez ztráty některého ze svých pravidelných klientů

.

Najděte skvělé zaměstnance pro vaše lázně

.

Pokušení při marketingu pro muže by se mohlo spoléhat na starou poezii "sex prodal",. a používat profesionály, kteří vypadají skvěle pro služby mužů. Ale tento plán se bude opakovat. "Mohlo by to fungovat poprvé,". varuje Mauliniho, "ale spodní čára dostanete špatnou službu a nikdy se nevrátíte. â ??. Klíč, jak říká, má být jako restaurace s výborným jídlem. Začněte s koncovým produktem a budujte zkušenosti kolem něj. To udělá mnohem víc pro opakované podnikání než hezká tvář.

.

Provedení některých z těchto nápadů vám umožní prodat vaše lázně muži a zase využít nevyužitého trhu, aby vaše klienty rostly.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 26, 2018