Back to Question Center
0

82 milionů dolarů úvěrové linie prokazuje závazek financování malých podniků

1 answers:
.
.
.
- curso fotografia digital. 82 Million Credit Line Small Business Funding

V uplynulých několika letech bylo hodně provedeno selhání "tradicního". finanční instituce, jako banky, aby uspokojily kapitálové potřeby malých podniků, zejména jako prostředek, který jim pomáhá udržet je v průběhu nejsilnější ekonomiky našeho života. Důsledkem je také to, že půjčky malých podniků by se v určitém okamžiku vrátily k tomu, co kdysi bylo. Ale to se ještě nestalo, alespoň na úrovni před recesí.

Ať už je to tak, je zde větší příběh. Došlo k nárůstu "ne-tradičních"?. zdroje, které jim pomohly uspokojit specifické kapitálové potřeby malých podniků všech forem a velikostí. Bez nich by příběh o malých obchodech v USA mohl být napsán zcela jinak.

Měli bychom vědět. Naše společnost, BFS Capital , je jedním z těchto "non-tradiční"?. věřitelů. Jenže závazek BFS vůči malým podnikům je tak silný, nepovažujeme se už za netradiční. Ve skutečnosti, když se podíváme na celou oblast půjčování malých podniků, linky mezi tradičními a netradičními zdroji jsou stále více rozmazané.

Přestože BFS se před více než deseti lety zavázala k malým podnikům, nedávno jsme tento závazek podpořili novým úvěrovým úvěrem ve výši 82 milionů dolarů od firmy Wells Fargo Capital Finance . To posiluje a rozšiřuje naši schopnost poskytovat kapitál malým a středním podnikům v celé Americe a prostřednictvím poboček v Kanadě a Velké Británii. Nabízením krátkodobých podnikatelských úvěrů a zálohových obchodů jsme schopni pomáhat podnikům prakticky jakýmkoli výdajům, od expanze či přestavby až po nákup potřebných zařízení pro udržení hotovosti. tok během obchodních výkyvů.

Slyšeli jsme od našich zákazníků v malých firmách znovu a znovu, že jsme tam byli pro ně s rychlým financováním (jen pět pracovních dnů po schválení), když to nejvíce potřebovali, ať už využít výhod. úžasnou příležitost nebo splnění problému nebo problému, který vyžaduje okamžitý zásah. BFS má schopnost poskytovat kapitál ve výši od 4 000 do 1 milionu dolarů.

Učinili jsme celý proces financování co nejjednodušší pro vlastníky malých podniků. Splácení se obvykle provádí prostřednictvím denních automatických plateb. U malých podnikatelských úvěrů je to typicky denní pevná částka, i když to může být také jednou za týden. Pro hotovostní zálohu obchodníka je splácení pravděpo- dobné pevně stanovené procentní sazby ze sérií kreditních karet. A vše, co je zapotřebí, je jednoduchá aplikace.

Váš malý podnik má skutečné obchodní potřeby . Nabízíme reálná finanční řešení .

.

Zavolejte nám na číslo 866-905-4334 nebo klikněte zde , abyste mohli začít růst vaší firmy - vaše cesta! .

.
.
. Alison Leon
.
.

Alison Leon je viceprezident marketingu společnosti BFS Capital. S více než 13-ti letými zkušenostmi ve významných finančních institucích, včetně JP Morgan Chase, Capital One a Bank One, Alison chápe každodenní potřeby majitelů malých podniků a významnou roli, kterou financování hraje při růstu podnikání. Její obsah se zaměřuje na marketingové strategie a zdroje pro malé podniky, stejně jako tipy, jak zajistit financování jakýchkoli obchodních nákladů. Propojte se s Alison na LinkedIn a Google+ .

.
.
April 26, 2018