Back to Question Center
0

Spuštění malého podniku: Rekapitulace v dubnu 2014

1 answers:
.
.
.
. April 2014 Recap

Druhý čtvrtletí je v plném proudu - scivolo bambini offerte. Doufejme, že jste vypracovali výkresy vašeho každoročního podnikatelského plánu a úspěšně jste přezkoumali, co fungovalo a co nedělo poslední čtvrtletí, čímž se rafinuje. Pokud tomu tak není, doporučuji vám, abyste si udělali čas!. Ale více o tom v jiném příspěvku.

Tento měsíc se týkal všech způsobů, jak ulehčit provozování vašeho malého podniku . Není to žádné tajemství, že majitelé podnikání, jako jste vy, jste nuceni nosit mnoho různých klobouků a kdykoli můžete být uprostřed několika různých projektů, vše, co zdánlivě potřebujete, aby se okamžitě zajímala, jinak vaše organizace přijde. screeching haltâ € | nebo to bude?. Zatímco to jistě platí pro několik věcí, tento měsíc jsme se zaměřili na to, abychom vám pomohli zefektivnit podnikání a soustředit se na věci, na kterých záleží.

Takže bez dalšího, v případě, že jste to vynechali, naleznete některé z našich nejlepších blogových příspěvků od měsíce dubna: ..
  • Majitelé malých podniků vědí stres. A dobře to vědí. Studie ukázaly, že provozování firmy může být více stresující než cokoli jiného v životě vlastníka podniku. Nejlepší způsob, jak se tomuto stresu vyhnout, je skutečně pochopit, odkud pochází, a najít jednoduché prostředky k jeho potírání. Více informací naleznete v příspěvku .
  • .

.
  • Mobilní aplikace jsou všechny zuřivosti (a ne, neznamená to pouze odkaz na vaše Candy Crush závislost). Právo vlevo a vpravo přicházejí s mobilními aplikacemi, které mají oslovit své zákazníky a zlepšit jejich celkovou spokojenost se zákazníky. Je však skutečně nutné, aby KAŽDÉ firmy vyvinuly mobilní aplikaci?. Abychom vám pomohli určit, co může být správné pro vaši firmu, prošli jsme procesem rozhodování v příspěvku .
  • .

.
  • Jedna z největších překážek, kterou podnikatelé stresují, je mít dostatek času na to, aby splnili vše, co potřebují. Jeden užitečný způsob řešení tohoto problému je automatizovat některé obchodní funkce. Zjistěte, jak automatizace vám může pomoci zefektivnit operace vašeho podnikání a vyhlazovat jakoukoli neúčinnost v tomto příspěvku .
  • ...
  • Využití dohod o nesoutěžení se může rychle stát polarizujícím rozpravou. Příznivci nesoutěžní soutěže se domnívají, že jsou nezbytné k ochraně citlivých informací a k tomu, aby konkurenti získali přehled o svém podnikání. Oponenti tvrdí, že mnoho konkurentů je nevynutitelné, dokonce i na soudu, a že jsou stále častěji považovány za špatné pro podnikání. Takže byste měli své zaměstnance podepsat smlouvu o nesoutěžení?. Prozkoumáme diskusi v příspěvku .
  • .

.
  • Umístění vašeho podnikání je ohromným rozhodujícím faktorem v dlouhodobém úspěchu svého podnikání. A někdy nejvíce zdánlivě zřejmé místo není opravdu ideální. Podívejte se na některé z méně známých faktorů, které byste měli vzít v úvahu při hledání nového místa v tento příspěvek .
  • .

.
  • Dá se tvrdit, že budování a udržování důvěry vašich zákazníků je jednou z nejdůležitějších částí růstu úspěšného podnikání. Operační slovo zde je "zachováno". â ??. Jedná se o průběžný proces a vkládání hodnot značky vašeho zákazníka do celkové spokojenosti zákazníků by mělo začínat na vrcholu. Další informace o tom, jak budovat a udržovat důvěru v dnešní podnikatelské prostředí, podívejte se tento příspěvek . Její obsah pokrývá široké spektrum otázek týkajících se majitelů malých podniků, od finančního poradenství a řešení alternativního financování pro sociální média a marketingové postupy pro malé a střední podniky. Ve svém volném čase se Christina miluje vařit a je tvrdým fanouškem Florida Gatorů. Propojit uživatele Christina na Google+ ! .

.
.
April 26, 2018