Back to Question Center
0

Rozvíjení týmu pro malé firmy: Březen 2014 Rekapitulace

1 answers:
.
.
.
. el mejor curso de fotografia.png?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575728670000000" alt="March 2014 Recap">

Věřte tomu nebo ne, jaro nakonec prasklo, i když pro většinu země někdo zapomněl říct Matce přírodě!. Sezóna je často spojena s novým růstem a tolik z našich blogových příspěvků v tomto měsíci se soustředilo právě na to, že - vaše malé podnikání se rozrůstá. Na majitele malých podniků, kteří chtějí najmout a rozvíjet své týmy, jsme se zabývali mnoha tématy.

A od března je Národní ženská historie měsíc a 8. března byl Mezinárodní den žen, jsme také strávili nějaký čas fandění na ženy, které mění tvář. podnikání, k lepšímu a kteří jsou inspirací pro ty, kteří kolem sebe dělají totéž.

Pokud jste to vynechali, naleznete zde některé z našich nejlepších blogových příspěvků z března: ..
  • Trh práce, stejně jako ekonomika, je na oplátku a zdá se, že všichni jsou v zákopech bojujících nad špičkovými talenty. Nedávná studie zjistila, že 75 procent podniků nedokáže vytvořit "pozitivní kandidátní zkušenost"?. což by nakonec mohlo stát za to, že vaše podnikání začíná kandidátům, s nimiž jste se dotazovali. Vystrašíte špičkové talenty?. A pokud ano, jak to dokážete?. Více informací naleznete v příspěvku .
  • .

.
  • Dlouhý a vyčerpaný proces náboru může být také odrazujícím prvkem pro nejlepší kandidáty. Mnozí si kladou otázku, zda je možné konsolidovat proces, který má tolik důležitých a nezbytných kroků, aniž by to později litoval. Koneckonců, nebude to skončit stojí společnost více, pokud jste najal špatný rekrut pro tuto práci?. Odborníci se však domnívají, že s dnešními pracovníky je důležité být při nasazení. Podívejte se na některé způsoby, jak urychlit váš nábor proces v tento příspěvek .
  • .

.
  • Takže možná nemáte rozpočet na další zaměstnance. Znamená to, že vaše sny o růstu podnikání se musí zastavit?. Rozhodně ne!. Přečtěte si o tom, jak může outsourcing určitých obchodních funkcí umožnit soustředit se na růst vašeho podnikání a zároveň zůstat v omezeném rozpočtu v příspěvku .
  • .

.
  • Přijímání správného kandidáta na práci znamená, že tyto tři věci jsou v pořádku:
   vedení správného druhu rozhovorů;.
   kladení správných otázek;. a
   mít správnou kombinaci zaměstnanců zapojených do procesu. Nechte tyto tři věci nehty spolu s těmito tipy a vy zaplníte tuto otevřenou pozici v žádném okamžiku. Podívejte se na tipy v tohoto příspěvku .
  • ...
  • Mnoho argumentuje, že podnikání je hnutím nových žen. A jako Forbes. com přispěvatel, píše Natalie MacNeilová, je tu tichá revoluce, která se formuje, protože čím dál více žen opouští práci, aby se stali podnikateli vytvářejícími pracovní místa. Chcete-li se dozvědět více o podnikání žen, přečtěte si tento příspěvek .
  • .

.
  • Ať už je to jejich vlastní osobní příběh, který zachycuje naši představivost, nebo překážky, které překonaly, aby se staly úspěchy, které jsou dnes, nebo jejich snaha a odhodlání,. majitelé firem žen jsou inspirací!. Zjistěte, co je to, co dělá tyto ženy opravdu inspirující a kdo někteří z našich oblíbených jsou v tento příspěvek .
  • .

.

.
.
. Christina Memorio
.
.

Christina Memorio je Strategie marketingového obsahu společnosti BFS Capital. Ve svém volném čase se Christina miluje vařit a je tvrdým fanouškem Florida Gatorů. Propojit uživatele Christina na Google+ ! .

.
.
April 25, 2018