Back to Question Center
0

Proč být rodiče může v podnikání zlepšit?

1 answers:
.
.
- portland it.
. Fatherpreneurs Better Businessmen Fathers

Nikdo nechce skončit jako píseň Harryho Chapina.

.

Ok, Harry Chapin není přesně psát hudbu, ale pokud vaše dítě někdy poslouchá "Cat" v Cradle?. a dostane se trochu mlhavýma očima, pravděpodobně to znamená, že jste nebyl kolem hodně. To neznamená, že neúnavně pracovat na vaší firmě na podporu vaší rodiny není obdivuhodnou součástí otcovství. Je to říci, že zahájení podnikání, zatímco je otec, je těžké. Ale nakonec to může udělat ještě lepšího otce, pokud to uděláte správně.

.

Pro otce, kteří pracují pro ostatní, a zejména pro ty, kteří pracují v kancelářích, je to rodinný muž, je to o tom, že hranice mezi svým osobním a pracovním životem dosáhnete rovnováhy mezi pracovním a osobním životem . Když vlastníte malý podnik , práce a život se stávají totéž. To může znít smutně, ale ve skutečnosti je to ve vaší výhodě. Zde je několik důvodů, proč jste otrokář, který vás může zlepšit jako lepšího obchodníka a otce.

.

Osvoboditelé podle čísel

.

Průzkum prováděný firmou Business. com, téměř 80% otcových učitelů uvedlo, že mají s rodinami více nebo více času , než předtím, než začnou podnikat. Další zajímavé takeaways:

.
  • Pouze 28% otrokářů uvedlo, že práce má nepříznivý vliv na jejich rodinný život
  • .
  • 40% pracujících oteců hlásilo, že stráví méně než dvě hodiny denně výlučně se svými dětmi
  • .
  • Čtyři z deseti pracovních otců hlásili, že s sebou přinášejí práci jednou týdně nebo více
  • .

Podnikatelé dělají lepší dámy a vice versa

.

Když podnikáte, máte dovednosti, jako je řízení času , školení , disciplína a multi-tasking. Vše, co budete potřebovat v rypadlech, jakmile se dítě narodí. Otcové, kteří spali osm hodin večer, budou šokováni, jak málo spí. Podnikatelé vědí vše o pozdních nočních hovorech na pracovišti, brzy ráno a pozdní noci.

.

Být otcem vám také pomůže v podnikání. Nyní máte větší motivaci uspět než kdokoli jiný: poskytovat svým dětem. Každý muž, který má své vlastní podnikání, vám povědí, že jeho úsilí vytvořit něco skvělého pro své děti ho tlačil těžší než něco jiného. Ale kromě toho, že jsou motivováni, jsou také obchodníci efektivnější. Zbytečné schůzky a nekonečné konferenční hovory se stávají věcí minulosti. Protože když něco přerušuje vaši rodinu, rychle se vyloučí.

.

Otec vás také učí delegovat. V jeho blogu o tom, že je otcemprezářem , Aaron Hoddinott říká: "Hřích syn mě donutil důvěřovat ostatním a nalézt talentované lidi, aby si nabrali část své práce. â ??. On pokračuje říkat přes obavy o zvýšené náklady na přinášet nové lidi, on dělal více prodeje v roce po jeho narození jeho syn, než on měl nějaký rok předtím. Abyste dospěli k závěru, že vás děti mohou skutečně motivovat k tomu, aby vám pomohly být úspěšnější.

.

nejsou divize

.

Starým námětem pro pracující rodiče je jasné rozdělení pracovního života a domácího života. To nemohlo být méně pravděpodobné pro otce. Vzhledem k tomu, že povaha toho, co děláte, vyžaduje práci ve všech hodinách, musíte udělat svou rodinu součástí vašeho podnikání. To neznamená, že vaše děti budou pracovat, jakmile budou dostatečně vysoké, aby se dostaly do hluboké fritézy. Ale to znamená vysvětlit vaši práci vašim dětem, když to děláte.

.

Znamená to také, aby se vaše děti staly součástí vašeho pracoviště, což umožní svým zaměstnancům seznámit se s nimi a naopak. Také chová respekt a když vás vaše děti uvidí jako šéfa, může se přenést do více disciplinovaného domácího života.

.

Děti mohou také hrát důležitou úlohu v inovacích. V rozhovoru s Youngupstarts. com , zakladatel a generální ředitel společnosti McCarthy Music Mark McCarthy přiznává, že jeho šestiletá dcera Sophia byla nedílnou součástí vývoje osvětlovacího klavíru společnosti. Ona jedná jako in-house beta testoval na prototypy. Pokud pracujete v restauraci, vaše děti vám mohou pomoci vytvořit a otestovat pokrmy. Nebo když děláte oblečení, děti mohou pomoci s designem. Samozřejmě, že ne všechny jejich nápady budou dobré, ale rozhodně vám pomohou přemýšlet z krabice.

.

Nezapomeňte, vaše děti se vždy dívají. Takže když jste možná byli ztraceni předtím, než jste byl otcem, nemůžete to udělat už. Vzduch důvěry, který máte před svými zaměstnanci, musíte nyní s sebou vzít domů. A to může být těžké zachovat.

.

Najít to, co je důležité a upřednostňovat

.

Konečně, jako otcepreneur, můžete mít flexibilnější plán než někteří jiní taťci, ale máte také méně času na to dát. Zjistěte, co je důležité v životě vašich dětí, a ujistěte se, že jsou ty doby, které naplánujete zdarma. Ať už se jedná o víkendový baletní recitál, ranní procházku do školy, nebo dokonce jenom trochu odpoledního klopu, ujistěte se, že vaše společnost a vaši klienti vědí, že tyto časy jsou posvátné. Jen možná neříkej, že je to legrační čas. Stejně jako v podnikání je klíčem prioritizace.

.

Tvorba je hnací silou podnikatelů a je to ta kreativita, která dělá tolik z vás i velkých otců. Pravidla jsou pro vás odlišná, ale proto, že vytváříte svůj vlastní plán, máte schopnost integrovat svůj pracovní a osobní život a máte dovednosti, které se přenášejí z jedné práce na druhé, otcovství může být vaše nejúspěšnější snažení. Den šťastného otce všem otcům předsedy!. A těm, kteří se chtějí stát otcem, vědí, že to není tak skličující, jak si myslíte.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 25, 2018