Back to Question Center
0

10 tipů pro táty, aby dosáhli rovnováhy mezi prací a životem

1 answers:
.
.
.
- site para comprar oculos. 10 Tips Dads Achieve Work Life Balance

Dny otcovského komediálního otce jsou pryč.

.

Nezapomeňte sledovat ty staré televizní pořady, kde se táta právě vrátil z práce, vykopl boty a spíše se ochladil, zatímco maminka udělala večeři a postarala se o děti?. Tyto dny jsou mírnější než disco. V roce 2016 se očekává, že otcové budou aktivní a přispějí k domácnosti a jejich dětem, a mnozí tatíci si nemyslím, že dělají dost.

.

Podle studie Institutu rodiny a práce 60% pracujících otců věřilo, že mají vážné konflikty mezi rodinnými a rodinnými ve srovnání s 47% pracujících matek. Dobře zveřejněná výzkumná studie Pew 2013 ukázala 46% otců se domnívalo, že s dětmi nemají dostatek času , na rozdíl od 23% pracujících matek.

.

Takže dads se jasně nacházejí v krizi v rovnováze mezi pracovním a soukromým životem . A ano, mít děti dělá toto vyvážení mnohem obtížnější pro fatherpreneurs . Ale to není nemožné. Zde je deset tipů, které pomáhají tatínkům dosáhnout rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem a tráví více času s rodinou.

.

Udělejte schůzky se svými dětmi

.

Vidět zklamání na obličeji vašeho dítěte může být jediná věc, která se více přitahuje k srdci než reklama Sarah McLachlanové pozdě v noci. Takže pokud řekneš tvému ​​klukovi, že každou úterý v noci je tatínka Dáka-dcera Taco v úterý večer, uděláš ten den. Udělejte specifické schůzky se svými dětmi, abyste dělali věci, a vy bude velmi nepravděpodobné, že by je někdy tlačili na něco.

.

Opusťte práci v práci, abyste maximálně využili svůj domovský čas

.

Přinášíte práci domů, je to jako vaše děti, které přinášejí domů toulce;. nemusíte s tím vidět nic špatného, ​​ale druhá zúčastněná strana to vůbec nechápe. Když jste doma, je třeba věnovat pozornost vašim dětem, nikoli telefonu nebo e-mailu nebo konferenčnímu hovoru v Singapuru. Pokud to znamená, že půjdete do práce brzy nebo zůstanou pozdě, abyste se ujistili, že jste stále zaměstnáni, tak to buď. Ale jakmile projdete domovem domů, váš nový šéf je asi 4 €?. a velmi nahlas.

.

Vyřešený čas zbytku odkudkoliv jinde

.

Opravdu potřebujete jít na obědovou restauraci na oběd každý den?. Nebo strávit dvě hodin v tělocvičně. Možná, že přinesete pár dalších salátů, bude vyžadovat méně času v posilovně a čas, který ušetříte z obou, uvolní čas strávený se svými dětmi!. Dojíždění je také strašně neefektivní. Rodiny často žijí daleko od práce, takže si mohou dovolit větší dům, který nikdy nevidí. Nedotýkejte se rodinného času, kdy ztratíte dojíždění do zaměstnání a zjistěte, zda můžete pracovat o něco dříve nebo později, abyste se vyhnuli provozu.

.

Práce, když vaše děti spí

.

"Hodiny spánku"?. loď odplavila v okamžiku, kdy jste se rozhodli mít děti. Takže, dokud nebudou neopatrní teenagery a nechtějí vaši pozornost, budete muset buď vstát brzy nebo zůstat pozdě. Mohlo by to být práce, kterou jste nemusel vzít domů (ale naprosto to vůbec), nebo se postarat o osobní podnikání, nebo jen s tvojím partnerem. Ale oba způsoby, zjistěte, jestli jste ranní osoba nebo noční sova a přidejte ty další hodiny zpět do vašeho dne.

.

upřednostnit rodinné události

.

Střední noční fotbalová hra může být chyběna. Absolvování mateřské školy nemůže. Vaše děti budou nakonec pochopit, že se vám to nedaří na všech událostech, ale moudře si zvolíte, do čeho jdete. Pokud je to nutné, opakované rodinné události jsou pravděpodobně ty, které se mají přeskočit;. jednou v životě věci nejsou. To znamená, že upřednostňujete, jaké pracovní události se účastníte. Rodinné zodpovědnosti - jak finanční, tak domácí - jsou častěji sdíleny, takže děláte více domácích prací, vaření nebo řízení dětí v denní péči je součástí vašeho popisu práce jako otec. Poskytněte vaší ženě rovnováhu a čas strávený s dětmi a doufejme, že vrátí přízeň.

.

Vezměte si čas na dovolenou

.

Američané v průměru čerpají každý rok pouze polovinu svých přidělených dní. A když máte děti, to je absolutně neomluvitelné. Dokonce i když si nemůžete dovolit vzít rodinu na dovolenou, používejte tyto dny jen proto, abyste zůstali doma a buďte otcem. Nebo je můžete použít pro dětské nouzové dny. Nebo prostě si udělejte přestávku. Dovolené dny jsou k tomu, aby vám poskytly rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, a tak je plně využívejte.

.

Promluvte si s vaším zaměstnavatelem o vaší rodině

.

Pro Darth Vader nepracujete, takže není důvod se bát žádat o to, co chcete. Problémy vznikají, když nedokážete dostatečně informovat o tom, co potřebujete, pokud jde o rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Pokud necháte svého zaměstnavatele, aby vás držel od své rodiny, budou to i nadále dělat. Vysvětlete proto, kolik času potřebujete s rodinou strávit, a přestože nemusíte získat vše, co budete chtít, bude s vámi pracovat nejvhodnější zaměstnavatel, abyste získali nějakou rovnováhu.

.

opravdu myslíte na propagační akce

.

Možná, že skvělý městský filozof Biggie Smalls to nejlépe řekl, když řekl: "Mnoho peněz, mo problémy. â ??. Protože zatímco propagace může vypadat jako fantastický způsob, jak vydělat více peněz pro vaši rodinu, není to jako byste ty peníze dostali za nic. Pravděpodobně přichází s větší odpovědností, AKA více práce a méně času se svou rodinou. Možná jsou peníze zásadní a zmírní nějaký stres. Ale pokud vše, co dostanete, je větší TV a 2017 model vašeho SUV 2012, opravdu prozkoumejte, jestli to stojí za to, že s dětmi ztratíte čas.

.

Rozvrh, rozvrh, rozvrh

.

Dáti musí být skvělí správci času. A ne plánovat své dny, týdny, a dokonce i měsíce je nejlepší způsob, jak zajistit, že se dostanete nikde blízko k rovnováze pracovního života. Stejně jako při tvorbě rozpočtu, posaďte se a přemýšlejte o všech věcech, které musíte udělat, jak v práci, tak doma, a připravte časový plán pro všechny. Nemusíte se na to držet 100%, ale pokud máte plán, bude vám mnohem pravděpodobnější, že uspějete.

.

Nikdo neřekl, že je snadné být těžce pracujícím táta a udržovat rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Tím, že znovu určíte prioritu těchto desítek tipů, můžete zlepšit rodinný život, aniž byste museli řešit své profesní povinnosti. Pokusit se. Koneckonců, není nic důležitějšího než vaše rodina.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 25, 2018