Back to Question Center
0

Svobodná ekonomika: revoluce ve světě práce

1 answers:
.
.
.
. vacuum ejector calculation.jpg?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575728430000000" alt="Freelance Economy">

Nikdo vám nemusí říkat jako majitel firmy, že je to zcela nový svět. Pokud však nemáte zkušenosti, nemusíte si být vědom rozsahu, v jakém se na pracovišti na volné noze transformuje pracovní prostředí. Zavolejte jim "nezávislé". nebo "kontraktory"?. nebo "dočasných pracovníků"?. pracovníci na volné noze nejsou stálí zaměstnanci a nejsou technicky ani plnoprávní ani part time. Jejich zaměstnání se odváží a proudí s prací a podniky, které je najaly, neplatí žádné výhody. Místo toho si nezávislí lidé kupují své vlastní pojištění, platí vyšší daně a přispívají na své vlastní důchodové účty.

Zatímco v některých tvůrčích odvětvích nebo sektorech služeb existovaly vždy nezávislí pracovníci, nyní je to, že jeden ze tří nebo 42 milionů Američanů nyní pracuje na volné noze, uvádí Sarah Horowitz, výkonná ředitelka Freelancers Union. "Budoucnost je nyní, â €?. řekla v interview Bloomberg BusinessWeek
. "Lidé" pracují na projektech a jsou nyní v každém odvětví, od financí až po nemovitosti až po bezpečnostní strážné chůvy. Je to přes palubu.

Na povrch může výbuch na volné noze vypadat jako další posun v ekonomice, která se téměř nerozpoznává těm, kteří si pamatují starou explozi. Ale pod tímto trendem jsou docela dalekosáhlé sociální a zaměstnanecké otázky. A je to spíš jako revoluce. Je dobrá věc rostoucí počet volnočasů?. Jedná se o dvě základní témata: volba (pracovníci) a záměr (podniky).

Mnoho lidí volí na volné noze, říká Horowitz, pro autonomii a flexibilitu, s volným časem dělat to, co mají rádi. U společností, zejména v nejistých dobách, kdy jsou v podnikání dramatické vrcholy a údolí, je logická flexibilní pracovní síla s příležitostnými pracovními poměry. Pro tyto dvě skupiny pracuje freelancing.

Ale to není celý příběh. Milióny pracují na volné noze nebo dočasné práci a potřebují být zaměstnanci na plný úvazek. Pro mnohé z nich Horowitz říká: "Když hledají práci, nebyly tam žádné pracovní místa. "Přestože se freelancování někdy může stát trvalým zaměstnáním na plný úvazek, je typičtější strategie pro pracovníky, kteří místo toho potřebují alespoň 40 hodin týdně a mají prospěch.

Pro některé společnosti, ne všechny, je najímání nezávislých pracovníků strategií pro udržení nižších nákladů na zaměstnance. Někteří se zdráhají přidávat stálé zaměstnance vzhledem k nejistotě ekonomiky a jako dočasné řešení využívají externí pracovníky. Jiní však vidí, že využívají zoufalé pracovní síly: přijímat smluvní zaměstnance, zaměstnávat s nimi, jako by byli na plný úvazek, ale současně neplatí žádné výhody - a co je nejdůležitější - odmítnutí učinit. závazek k trvalému zaměstnání.

Takže, "ekonomika odchodu". i nadále roste. Ale je to dobrý obchod? žádá přispěvatele Briana Patricka Ehu u podnikatele. com . Uvádí, že více než 60 procent podniků střední velikosti v USA očekává, že v příštím roce najme více nezávislých pracovníků, podle studie, kterou zadala Elance, největší online platforma na volné noze. S více a více práce se pohybuje online, je to snadné i pro ty nejmenší firmy, které najdou služby, které potřebují na krátkou (nebo dlouhou) dobu. A majitelé firem říkají, že jedním z největších výhod je schopnost ukončit vztah, pokud to nebude fungovat mnohem jednodušší než by to bylo u stálého zaměstnance.

Stejně jako u mnoha dalších trendů, verdikt je stále v otázce, zda je to dobrá věc.

.

Využili jste ve svém drobném podnikání externí nebo smluvní pracovníky?

.
.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
April 25, 2018