Back to Question Center
0

Co můžete získat od svých konkurentů?

1 answers:
.
.
.
. Learn From Competitors

Jak dobře znáte své konkurenty? - mobile app development company chicago. Pravděpodobně není dost dobře, podle odborníků. Existuje mnoho informací, které mohou podnikatelé (a měli by) učit od konkurence, a jejich zkoumání a sledování nemusí být obtížné. Ve skutečnosti to může být stejně snadné (přinejmenším zpočátku), když přezkoumáte různé aspekty jejich online přítomnosti.

Čas. com říká, že můžete začít tím, že prozkoumáte webové stránky konkurentů a vyhledávací pořadí. Zjistěte, kdo je ve vašich vyhledávacích motorech vyšší než vy. Podívejte se na obsah a webové stránky a co nejvyšší hodnocení. Zkontrolujte webové stránky soutěžících i pro kvalitativní faktory, včetně nabízených produktů a služeb a efektivitu zasílání zpráv. Podívejte se na výsledky placeného vyhledávání - možná byste chtěli uvažovat o tom, jestli bude tato trasa atraktivní. A nepřehlédnete přítomnost vašich konkurentů na sociálních médiích. Ujistěte se, že jste si přečetli recenze online na webech jako Yelp a Google+ Místa.

Jakmile jste se zvykli na to, aby výzkum konkurentů byl pravidelnou součástí vašeho seznamu úkolů, zvážit rozšíření vašeho průzkumu trhu o podrobnější informace o akcích a strategiích vašich konkurentů. Blog. epages. com nabízí několik skvělých tipů, které si můžete prohlédnout zde . Mezitím zde jsou rychlé záběry:

.
  • Zjistěte své top čtyři nebo pět hlavních konkurentů. Vyhledávání ve firmách ve vašem odvětví nebo vyhledávání konkrétních produktů nebo služeb.
  • .

.
  • Podívejte se na soutěžní nabídky. Jak se liší od vašeho, jak pro a con?
  • .

.
  • Proveďte praktický přehled o svých on-line zážitcích. Vyzkoušejte procesy navigace a pokladny.
  • .

.
  • Zkontrolovat konkurenční marketingové strategie - nástroje, nabídky, zasílání zpráv.
  • .

.
  • Pomocí těchto informací můžete zlepšit svoji (online) přítomnost.
  • .Je zřejmé, že v průběhu času můžete i nadále pokračovat ve své konkurenční analýze, neboť do svého seznamu přidáte nové konkurenty. Mějte na paměti, že v dnešním světě, "konkurenčním". je široká kategorie, která může zahrnovat podniky v jiných sektorech - někdy se to týká, jindy jen okrajově!

Pravidelná analýza konkurenceschopnosti je tedy klíčem k definování a udržení konkurenceschopnosti. ) O. com / maloobchod . Porozumění tomu, jak shromažďovat konkurenční zpravodajství, interpretovat vaše poznatky a uplatňovat znalosti je nezbytnou podmínkou pro posunutí vašeho podnikání vpřed. A může to být užitečné v marketingu, cenách, různých aspektech řízení a strategického plánování. Můžete získat skvělé informace, ale je to jen to, co je veřejné. .

.
  • Do pozorování na místě. Podívejte se na všechny detaily, od stavu parkoviště až po kvalitu služby.
  • .

.
  • Vyzkoušejte průzkumy nebo rozhovory (focus group) - úžasné a produktivní způsoby, jak získat informace o vašich konkurentů a jejich produktech / službách.
  • .

.
  • Podívejte se na konkurenční benchmarking. Musíte se podívat na zdroje v průmyslu pro tento druh hlubokého srovnání charakteristik a postupů soutěžících.
  • .Všichni řekli, vaše konkurenční analýzy vás dovedou k nalezení vaší vlastní konkurenceschopnosti. Vezměte co nejvíce slabých stránek vašich konkurentů a přeměňte je na potenciální silné stránky pro vaše podnikání.
Obrázek s laskavým svolením David Castillo Dominici / FreeDigitalPhotos. síť

.

Jak výzkum a sledování vašich konkurentů?. A jak využíváte tyto informace?

.
.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.

April 25, 2018