Back to Question Center
0

Ztráta podnikání kvůli špatnému designu interiéru?

1 answers:
.
.
.
- haliciiglu arcelik servisi. Business Poor Interior Design Feng Shui

Už jste někdy chodili na místo podnikání a cítili okamžitý nepohodlí?. Pokud ano, pravděpodobně jste se nevrátili. Vaše podnikatelské prostředí může ovlivnit prodej, kvalitu služeb, produktivitu a nakonec vaší spodní čáru.

.

Jedním ze způsobů, jak zlepšit nevýrazný interiérový design, je zvážit starobylé čínské umění feng shui, což je návrhový princip, který slouží k ulehčení toku energie. V jednoduchých, moderních pojmech je to technika, která slouží k odstranění nepořádek.

.

Feng Shui v kancelářském prostředí

.

Otevřené kancelářské plány usnadňují pohyb energie na pracovišti. Můžete začít vytvářet otevřený kancelářský plán tím, že zajistíte, že uličky mezi kancelářemi jsou široké. Chcete-li zvýšit produktivitu na pracovišti , vyvarujte se umístění zaměstnanců zpětně nebo směrem přímo k sobě. Pokud je to možné, roztáhnout pracovní prostory, aby členové týmu mohli hledět rovně do uklidňujícího prostoru.

.

Chcete-li lépe umožnit vašim zaměstnancům soustředit se, vyhýbejte se obrácení pracovních prostor na schodiště, výtahy, chodby nebo jiné přechodové prostory, stejně jako toalety, skříně, sklady a těžká kancelářská technika.

.

Kromě toho si vyberte nábytek se zaoblenými hranami, protože šikmé hrany mohou způsobit, že se lidé cítí podrážděně, nepohodlně a jen obecně stresují. Pokud nemůžete najít vhodný nábytek s okrouhlým okrajem, použijte rostliny na pokrytí ostrých úhlů a uvolnění.

.

Návrh vaší osobní kanceláře je stejně důležitý. Vždy se posaďte s psacím stolem, který stojí před dveřmi, protože vám umožní vidět podnikání, jak přichází, a prozkoumat vše, co se děje v kanceláři. Umístěte svůj stůl na pevnou zeď, abyste poskytli podporu a sílu své kariéře. Je to lákavé, když nekladete svůj stůl na okno, protože to dělá rozptýlení. A nedá to před oknem;. otevřenost nenabízí profesionální podporu.

.

Obsahuje správné barvy

.

Existuje pět hlavních prvků feng shui: dřevo, oheň, země, kov a voda. Každý má odpovídající barvu nebo barvy a pocit, který vyvolává.

.

Dřevo: Dřevo symbolizuje loajalitu a důvěru a barvy, které jsou s ní nejvíce spojeny, jsou zelené a hnědé.

.

Požár: Požár, jak můžete očekávat, vyvolává vzrušení a vysokou energii a je prvkem spojeným s produktivitou a rychlou činností. Červené a jasně oranžové jsou zde barvy.

.

Země: Přemýšlejte o zemitých tónech, jako je žlutá, oranžová, hnědá a spálená červená. Tyto barvy používejte k podpoře stability a konzistence.

.

Kov: I když je kov vystavený elegantnímu designovému prvku volby v těchto dnech, možná nebudete chtít jít přes palubu. Jistě, je to prvek, který představuje bohatství a peněžní tok, ale příliš hodí z rovnováhy vašeho prostoru a může se cítit ohromující. Stříbrná, zlatá, šedá nebo jiná kovová barva zde funguje.

.

Voda: Jak můžete myslet, modrá, ocelová šedá a černá jsou barvy, které představují vodu. Tento prvek podporuje komunikaci, volný pohyb nápadů a cestování.

.

Zrušte nepořádek

.

Jen věci, které potřebujete celý den, každý den, by měly být na dosah. Všechno ostatní by mělo být někde uloženo. Udržování nepořádku na minimu nejenom zvýší produktivitu, zlepší disciplínu, dá pracovníkům jasnější mysl, umožní jim pracovat s menším počtem rozptýlení a vytvoří více prostoru pro další projekty.

.

Dekorace jsou víc než dotykové úpravy

.

Jin a jang vašeho podnikatelského prostředí musí být vždy v rovnováze: mužské a ženské prvky by měly být stejné, aby jedna energie nebyla přehnaná. Takže pokud máte jangské (mužské) prvky jako jsou stoly z tvrdého dřeva, židle, vitríny a vysoké stropy, vyvažte ty s jinými (ženskými) prvky, jako jsou zaoblené dekorace a světlé barvy stěn.

.

Také zvolte upokojující dekorace, které podporují relaxaci a produktivitu. Akvária jsou populární, aby poskytly současný pocit energie a klidu. Rostliny poskytují energii chlazení a jsou obzvláště účinné v oblastech s vysokou dopravou. V minulosti jste si vybrali umělecká díla a artefakty, které symbolizují vaši značku a kulturu a slouží k ovlivnění zaměstnanců, kteří přispívají k vašemu úspěchu.

.

Feng shui není přesná věda, a v žádném případě nejsou tato tvrdá a rychlá pravidla, která způsobí nebo zlomí vaše podnikání. Ale pokud si myslíte, že se vaše kancelář cítí trochu bla, nebo se vaše současné uspořádání zdá stresující a neproduktivní, proveďte tyto změny a uvidíte, co se stane. V ideálním případě to bude mít každý pocit trochu lepší. I když nebudou vědět proč.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 25, 2018