Back to Question Center
0

Top 10 marketingových tipů pro dodavatele elektrické energie

1 answers:
.
.
.
. long grey evening dress.542713567839196,0.60166666666666668&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575733140000000" alt="Top 10 Tips Electrical Contractors">

Spousta domů byla postavena před příchodem 75palcového plazmového TV obrazovky.

.

Byly také postaveny předtím, než lidé měli pět počítačů, čtyři telefony, dvě laserové tiskárny a DVD přehrávač, který dvakrát ročně používá MAYBE. A teď svět produkuje zhruba třikrát více energie než v roce 1980. Co to pro vás znamená?. Znamená to, že poptávka po elektřině roste, a tak bude vyžadovat i elektrikáře. A potřebujete část této poptávky inkasovat.

.

Jak tedy rozšiřujete svou firmu v oblasti elektrických dodavatelů , a přitom stále dodržujete časový plán pro vaše pracovní místo?. Zde je deset tipů, které vám pomohou rozvinout vaše podnikání.

.

Navštivte své klienty

.

Slovo â € œfacefaceâ €?. v roce 2016 se zdá, že odkazuje častěji na video aplikaci FaceTime než na skutečné návštěvy. A to je škoda, protože skutečný čas tváří s vašimi nejlepšími zákazníky může být nejcennější věcí, kterou můžete udělat pro růst vašeho podnikání. Za prvé, to vám dává nejvyšší představu o jakékoli práci, kterou by mohli mít. Za druhé, umožňuje vám s nimi mluvit v místech, kde jsou pohodlní a nerozvinutí. A nakonec to dělá vaši zákazníci pocit cennosti, a slouží k cement tento vztah mnohem lépe než e-mail.

.

Vždy přenášet vizitky

.

Protože při spuštění malé firmy je každá interakce příležitostí k vytváření sítí. Ne že vás povzbuzujeme, abyste se při příletu létali s vaším spolubydlíkem, ale nikdy nevíte, kdy ten cizinec v letadle skončí jako generální dodavatel, který potřebuje nového elektrikáře. Nebo ten kluk vedle vás v ranní kávové kávě je vedoucím výboru pro údržbu obrovského HOA. A zatímco někteří argumentují, že technologie znemožnila vizitky, hmatatelná karta slouží jako připomínka spíše než kontakt v telefonu.

.

Připojte se k obchodním sdružením

.

Znáte termín "zájmy"?. Pokud ne, požádejte o každou tisíciletí a budou šťastně vysvětlovat, s jakými lidmi jste s vámi přátelé, ale s kým jste také silně konkurenční. Podívejte se na místní elektrickou ligu jako na nejnovější kapelu frenemií. Vstup do ligy vám umožní lépe poznat svou soutěž;. ale nedívej se na to jako na jednoduchý způsob, jak udržet své nepřátele bližší. Připojení se k obchodnímu sdružení a přátelské spojení s jinými elektrikáři může vést k tomu, že se jedná o osoby, které nemohou zvládnout nové obchody. Nebo pozvání ke spolupráci na velkých nabídkách. Nemusí to být síť v tradičním smyslu, ale není to méně cenné.

.

Udržujte na vrcholu své online přítomnosti

.

Zveřejnění snímků elektrických kabelů pravděpodobně nebude spuštěno pro vás deset milionů stoupenců Instagram a pozvánek na "infiltrační výlety"?. do Bali. I když nikdy nevíte. Dokud to není váš cíl, odesílání obrázků hotových projektů a dalších věcí, na které jste hrdý - alespoň jednou denně - pomůže váš vyhledávač, který je nesmírně hodnocen. Pokud nemáte čas, najmout firmu pro sociální média nebo konzultanta. Mohlo by se mi zdát hloupé investovat tak silně do sociálních médií, když je elektrikář taková specializovaná oblast, ale , čím více jste aktivní on-line , tím vyšší bude vaše podnikání na vyhledávačích, což nakonec znamená,. v horní výsledky, když místní obyvatelé hledají elektrikáře ve vaší oblasti služeb.

.

Udržujte své webové stránky aktuální

.

Samozřejmě můžete najmout firmu nebo dodavatele, kteří budou pracovat na živém vysílání z vašich webových stránek a sociálních médií, ale pokud informace na vašem webu vypadají, že nebyly aktualizovány od roku 2008, nejste. bude mít spoustu nových obchodů. Mít město duchů na webových stránkách vás v nejlepším případě bude vypadat jako malá operace a v nejhorším případě by lidé mysleli, že jste vyřadili z podnikání.

.

Požádejte své zaměstnance, aby přinesli vést

.

Jako vlastník firmy máte určitou pevnou síť kontaktů, abyste získali nové zaměstnání a doporučení. Ale pravděpodobně máte také řadu zaměstnanců, kteří jsou v průmyslu na nějakou dobu, a mají docela znatelný rolodex taky. Jako celopodnikovou iniciativu požádejte své zaměstnance, aby se obrátili na několik lidí v jejich kruhu, kteří si myslí, že by mohli přinést nové podnikání, a nabídnout bonus na doporučení, pokud jde o uskutečnění. Pokud máte 45 zaměstnanců a každý z nich přinese jednoho nového klienta za čtvrtletí, je to docela značný zisk.

.

Spřátelejte s někým, kdo je na starosti údržby

.

Nikdo v historii nikdy nezažil světlo ve svém zbrusu novém bytu a pomyslel jsem si: "Zajímalo by mě, kdo je zkušený řemeslník, kdo to udělal?". Pokud to nebude fungovat. Neexistuje žádný důvod, proč by koncoví uživatelé měli vědět, kdo jste, když se něco pokazí. Když se úloha uzavře, představte se každému, kdo je pověřen opravou nebo novými objednávkami, a poskytněte jim kontaktní informace - v případě, že někdy budete potřebovat něco. â ??. Vzhledem k tomu, že jste nejvíce obeznámeni s tím, jak byla práce s elektroinstalací provedena, jste automaticky nejkvalifikovanější, abyste na ní znovu pracovali.

.

Vzdělávejte se

.

Budova LEED je nyní obrovská a pokud jste se neobtěžovali, abyste se o ní dozvěděli, stojíte sami sebe. Stejně jako učení o sluneční a větrné energii, 3D tisk a jiné praktiky, které mění stavebnictví . Takže investujte čas a peníze do kurzů na co můžete. Vzdělání je zřejmým přínosem, ale také se zde ocitnete s generálními dodavateli, architekty a vývojáři, kteří mohou být cennými spojeními po silnici.

.

Udržujte svůj vůz čistý

.

Možná si myslíte, že vaše pracovní vozík je prodloužením vašeho pracovního oblečení, a proto necháte to vypadat jako něco, co se chystá skončit na špatné straně Grave Digger . Ale stejně jako lidé vás posuzují podle vašich oděvů, tak sami rozhodují o svém podnikání. A pokud máte dodávku s velkým, obrovským "Call us!"?. podepište, že jste obklopeni čepelí a chybějícím blatníkem, nikdo vás nezavolá. Neříkáme ruce-vosk vaše vozíky na konci každého pracovního dne, jen myslet na ně jako roving první dojmy.

.

Zavolejte své staré zákazníky

.

Nemusíte mít čas navštívit všechny své staré zákazníky, ale pro ty, kteří měli malou jednorázovou práci, může být jednoduché následné volání cenným gestem. Získání zpětné vazby od nich vám pomůže přizpůsobit své postupy tak, aby lépe vyhovovaly tomu, co chtějí. A nabízejí malou slevu - i když ji nepoužívají - stále se bude cítit ceněný.

.

.

Hledáte další marketingové tipy?. Podívejte se na tento blog post na Top 10 Marketing Blogy pro podnikání .

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 25, 2018