Back to Question Center
0

Udržování pohodlí na pracovišti během léta

1 answers:
.
.
.
. discount aluminum patio furniture.jpg?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575733070000000" alt="Keeping Cool Jobsite During Summer">

Globální oteplování není na polárních ledových pokojích drsné. Může to způsobit spoušť na vašem těle - a dokonce i vaši firmu - stejně.

.

V některých průmyslových odvětvích, jako je výstavba a terénní úpravy, jsou zaměstnanci obvykle vystaveni prvkům, když pracují venku. Pro ty, kteří pracují venku, brutální letní teplo není jen nepříjemné, může to být zcela nebezpečné. Podle Správy pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (OSHA) každoročně umírá průměrný počet 30 pracovníků z tepelné mrtvice . A k tomu, aby bylo toto číslo nulové, spustili novou "Vodu". Odpočinek. Odstín. â ??. kampaň, která pomůže podpořit tepelnou bezpečnost.

.

Ale kromě těch tří slov, existuje spousta dalších věcí, které vaše podnikání může udělat, aby porazilo teplo při práci venku. Zde je několik tipů, jak letos v létě zůstat v pohodě na pracovišti.

.

Pobyt hydratovaný

.

Řekne vám, abyste pít vodu, když jste v létě v létě, je asi stejně zřejmé, jak říkat, že nosíte sako, když je v zimě zima. A protože nejsme vaší matkou, nebudeme ztrácet čas na tom, abyste bydlí na jednom z nich. Existuje však několik věcí o hydrataci, které byste měli uvažovat o tom, že váš tým napájí dostatek vody.

.

Například OSHA navrhuje pít asi šálku vody každých 15 minut, nebo zhruba čtvrtina za hodinu. Zdá se vám to dost jednoduché, ale když pracujete tvrdě, čas se cítí jinak a pracovníci často vzhlížejí a uvědomují si, že během jedné hodiny nepijí nápoj. V extrémním ohni nastavte časový spínač každých 15 minut, abyste zůstali hydratovaní.

.

Také sportovní nápoje se mohou zdát jako dobrý nápad, protože se vycítíte jako Cam Newton (prostě ne jasně zelená). Věc je: že nejste Cam Newton. Alespoň ne v práci. Výměna elektrolytů je skvělá, ale obrovské množství cukrů v těchto nápojích bude mít zhroucení do konce dne. Získejte místo toho elektrolyty z ovoce, ořechů nebo smoothie a hydratujte vodu. Stejným způsobem se vyhýbejte kofeinu, sodům a dalším nápojům, které vás dehydratují.

.

Konečně, mnoho lidí se domnívá, že solné tabule vám pomohou zůstat hydratované na horkém pracovním místě. Opět však práce není sportovní a příliš mnoho soli může způsobit nevolnost a zvracení a dehydratovat vás dále. Ve většině jídel je dostatek soli, aby vás vydržela náročný pracovní den, takže pokud to nedoporučuje lékař, zůstaňte mimo sol.

.

Naplánujte svůj den podle toho

.

Ve dnech od 3 do 6 hodin se můžete jen zaparkovat pod stromem a hodit na hot-mix, protože je to příliš horko. Problém, samozřejmě, že vám nikdo nedělá tříhodinovou přestávku během nejžhavějších hodin dne. Tak jak se vyvarujete bít?

.

Snadné: Začněte dříve. A pokud nemůžete začít dost brzy, než se dostanete celý den před 3 hodinou, pak se podívejte na to, co je v plánu pro ten den a nejdůležitější úkoly nejprve.

.

nosit vhodné - nebo speciální - oblečení

.

Opět je to poměrně nadbytečné vysvětlit důležitost toho, že na pracovišti nese volně tvarované, lehce oblečené oblečení. Tkaniny na odvod vody, jako je například podvozek, jsou na stavbě po určitou dobu oblíbeny.

.

Existují však i jiné věci, které můžete nosit, aby se udržovala teplota vašeho jádra, což nemusí být tak zřejmé. Chladící vesty - vesty naplněné kapalinou navržené tak, aby zůstaly chladné a uložené v mrazáku - mohou mít obrovský rozdíl. Tam jsou také tvrdé klobouky na trhu s vestavěnými chladícími systémy, v podstatě ventilátory, které foukají chladný vzduch do klobouku ve vybraných intervalech. Fanoušci náhrdelníku mají podobnou funkci.

.

Pokud nechcete jít, že high-tech, můžete udržet v pohodě tím, že vlhké bandanas v mrazáku a pak na vaši hlavu nebo krk. Bude to trvat asi týden, než sedíte v A / C, abyste to udělali. A jestli to je váš plán, práce v teplo nebude tvojí zájmem na velmi dlouhou dobu. Takže pokud tam je klimatizovaný přívěs, van nebo 7-11, který prodává balenou vodu, vezmi si tam přestávky. Úleva z tepla oživí vaše tělo.

.

Také přiveďte některé přenosné ventilátory, odvlhčovače a klimatizační jednotky do pracovních míst, které jsou obzvláště namáhavé, nebo kde by se povrchy mohly stát nebezpečné.

.

Konečně, chladící pulsní body jsou nejrychlejší způsob, jak snížit teplotu vašeho jádra. Pokud nejste s konceptem obeznámeni, prostě použijte něco studeného na oblasti, kde vaše krev běží nejblíže k povrchu kůže. Uvedení ledu na zápěstí, chrámy a obličej vás ochladí pozoruhodně rychle. Nedostatek toho, dokonce i studená voda na vašich pulzních bodech bude dělat trik.

.

Rampujte až po teplo a proveďte přestávky podle potřeby

.

Pokud jsou pracovníci noví, a zejména pokud jsou noví v oblasti, poskytněte jim nějaký čas, aby si zvykli na teplo. To může trvat 7-10 dní, než se je mohou aklimatizovat, a vy nechcete je nosit příliš rychle. To neznamená, že je nechte sedět celý den v A / C, ale začněte s ní méně náročnými úlohami.

.

Ale všichni pracovníci budou potřebovat více přestávek během horkého počasí. Pokud někdo nevypadá dobře, nebo se necítí dobře, poraďte mu, aby si vybrali nějakou volnou pracovní dobu a udělali to samé. Deset minut ztraceného času je poměrně zapomínat, tváří v tvář pracovníkovi, který trpí vyčerpáním tepla.

.

Eat Smart

.

Stavební dělníci a krajináři jsou stejně známí svou zdravou výživou, stejně jako jejich trendy v obuvi. To znamená, že vůbec ne. Ale jíst jídlo, pizzu, smažené kuře nebo jakoukoli jinou sůl s vysokým obsahem tuku, s vysokým obsahem tuku, které milují, nepomáhá nikoho zůstat v pohodě. Energie potřebná k trávení velkých jídel odstraňuje energii, která je k dispozici pro chlazení těla. Stejně jako nikdo nechce slyšet to, jíst lehčí potraviny častěji je lepší pro regulaci tepla těla.

.

Ale jelikož si naplánujete další přestávky, může být přijetí těchto přestávek jíst moudrým rozhodnutím.

.

Cvičení

.

Neříkáme, že se na lešení objevují špičky a špíny. Kromě zmateného vzhledu by vás získal od kolemjdoucích, není to také efektivní využití pracovní doby. A když víme, že první věc, kterou chcete udělat po desetihodinovém pracovním čase na slunci, není to, že se vydáte na třídní spin, z dlouhodobého hlediska se to vyplatí.

.

Přenášení extra váhy znamená, že vaše tělo musí pracovat mnohem tvrději, aby se udělalo všechno, včetně pohody. Zůstat ve tvaru udržuje teplotu těla chladnější a vytváří efektivnější proces regulace tepla.

.

Vzdělávejte se a svůj tým

.

OSHA má ve skutečnosti aplikaci, kterou můžete použít k monitorování tepelných indexů a připomenutí ochranných opatření. Také si dejte čas jako skupinu, abyste mluvili o známkách úpatí a všichni nechte vědět, co dělat, když začnou pociťovat příznaky. Čím víc víte, tím chladnější budete, a tím lépe budete pracovat celé léto.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 25, 2018