Back to Question Center
0

Obnovení vaší firmy: leden 2014 Rekapitulace

1 answers:
.
.
.
. January 2014 Recap

Nevím o tobě, ale zdá se, že měsíce letí! - web hosting eeuu. Jsem naprosto nevěřícný, že jsme do roku 2014 již jeden měsíc. A přesto jsme tady!

Leden proslulý má pověst obnovy. Jaký lepší čas začít čerstvý než Nový rok?. Tento měsíční obsah blogu jistě zapadá do tohoto tématu, od prognózy trendů v podnikání až po stanovení cílů a taktiky pro dobytí roku 2014, je něco pro každého majitele malého podniku, který chce v následujících měsících posílit svou hru bez ohledu na to, kde. jste na kontinuu růstu podnikání.

V případě, že jste to vynechali, naleznete zde některé z našich nejlepších blogových příspěvků od ledna:

.

Obchodní trendy

..
  • Na začátku každého roku neexistuje nedostatek předpovědí toho, co přinese příští rok. A zatímco tyto předpovědi někdy postrádají značku, je to dobrá strategie, jak tyto nápady využít k tomu, abyste stimulovali své vlastní myšlení o tom, co může mít v roce 2014 v obchodě pro vlastní podnikání. Klikněte na zde a přečtěte si o některých myšlenkách, které by podle našeho názoru nejvíce ovlivnily malé firmy v nadcházejícím roce.
  • .

.
  • Dále jsme zjistili tunu předpovědí trendů pro jednotlivé odvětví maloobchodu , restaurací , výrobních . ) a stavebnictví. Kurzovali jsme to, co jsme považovali za nejdůležitější a relevantnější předpovědi v tomto příspěvku .
  • ..

Small Business Marketing

..
  • Zeptejte se kteréhokoliv marketingového experta a oni vás jistě řeknou - pokud vaše marketingová kampaň pro malé firmy chybí mobilní součást, chybí vám obrovská příležitost oslovit vaše cílové publikum. Mobile se tak stalo tak důležitým, že jsme odpověděli na otázku "Rok 2014 je mobilním marketingem?". s hlasitým ANO!. Přečtěte si naše myšlenky na téma zde .
  • .

.
  • Rozšířením této myšlenky je kritické, že váš e-mailový marketing je optimalizován pro mobilní telefony. Díky tomu, že mobilní zařízení se stále častěji stávají oblíbenou volbou pro přístup k e-mailovým účtům, optimalizace e-mailových kampaní by opět odcizila obrovskou část vašeho cíle. Zjistěte, jak vytvořit e-maily lépe pro mobilní telefony zde .
  • .

.
  • Je-li rok 2014 rokem mobilního marketingu, rok 2013 byl, zdaleka a pryč, rokem sociálních médií. Už není otázkou, zda vaše firma potřebuje mít účet sociálních médií;. to je neobchodovatelné. Podívejte se na naše tipy pro posílení své hry pro sociální média v roce 2014 zde .
  • ..

Řízení podniku

..
  • Je to důvod, proč se říká "Nové Rokové rozhodnutí!". Existuje však jasné rozlišení mezi vyřešením a stanovením cíle. Bez ohledu na roční období mají oba své místo. Přečtěte si více o tom, jak je oba pracovat ve vaší dlouhodobé obchodní strategii zde .
  • .

.
  • Bez ohledu na to, jak šťastní zaměstnanci se mohou zdát, přijdou v lednu, mnozí majitelé malých podniků jsou šokováni, když najdou své zaměstnance, kteří uvedli své dva-týdenní oznámení. Obrat zaměstnanců v lednu se stal tak převládajícím, že se mnoho lidí odvolává na první pondělí v lednu jako na "Národní den lovu práce". â ??. Zatímco obrat je nevyhnutelný, existují některé kroky, které můžete podniknout, aby se zabránilo masivnímu exodu zaměstnanců. Chtěli jsme některé z expertů nejlepších tipů v udržení zaměstnanců v tento příspěvek . Chcete-li se dozvědět více o naší cestě k vítězství, podívejte se tento příspěvek .
  • .

.

.
.
. Christina Memorio
.
.

Christina Memorio je Strategie marketingového obsahu společnosti BFS Capital. Její obsah pokrývá široké spektrum otázek týkajících se majitelů malých podniků, od finančního poradenství a řešení alternativního financování pro sociální média a marketingové postupy pro malé a střední podniky. Ve svém volném čase se Christina miluje vařit a je tvrdým fanouškem Florida Gatorů. Propojit uživatele Christina na Google+ ! .

.
.
April 25, 2018