Back to Question Center
0

Jak růst Vaše dodavatelské firmy v oblasti vodovodů

1 answers:
.
.
- certificate of coverage.
. How Grow Plumbing Contractor Business

Instalatérství není snadno obchodovatelné. Nemůžete Instagram získat vysoce filtrovaný obraz zaneseného kanalizačního potrubí a počkat na to, aby svět porazil vaše dveře. Celebrity pravděpodobně nejsou ochotné mluvit o svých zálohovaných septických nádržích a jak rychle jste se dostali k jejich záchraně. Čištění potrubí není okouzlující, takže je těžké prodávat s prsty.

.

Ale to neznamená, že nemůžete využít technologie, které přinášejí nové zákazníky. Nebo dokonce využívat některé netechnologické metody k prodeji vašeho podniku. S tak silnou konkurencí, jakou má svět dodavatel instalatérské techniky, potřebujete se sami na trhu a mohlo by to být jednodušší, než si myslíte. Od psaní blogu (ano, instalatéři potřebují i ​​blogy) pracovat s právníky, zde je deset způsobů, jak uvádět na trh vodárenskou firmu.

.

Vytvořte si zapamatovatelné logo a dejte ho všude

.

Možná si myslíte, že instalace není přesně průmyslovým odvětvím, kde můžete používat rozkošný mluvící gecko k uvedení na trh. Ale takový druh marketingových prací. Udělejte si čas a / nebo peníze, abyste vytvořili logo, které nevypadá nic podobného žádnému jinému instalatérskému podniku, udělá to okouzlující a pak ho dejte všude. Dejte to na vaše auto. Položte ho na letáky. Dej to po všech sociálních médiích. Takže když si lidé myslí o tom, který instalatér zavolat, budou si všichni pamatovat, že je to vaše legrační kanalizační krysa.

.

Strategicky umístit vizitky

.

Noví vlastníci domů jsou vážným zdrojem nových obchodů. Takže přemýšlejte o tom, jaké další služby by lidé, kteří si koupili dům na novém místě, mohli potřebovat. Realitní kancelář pro jednoho, ale také pojištění titulu, advokáti v oblasti nemovitostí, prodej nábytku, terénní úpravy a další věci spojené s nákupem a přípravou domů. Zjistěte, zda můžete v těchto obchodech umístit vizitky nebo rozvíjet vztahy s nimi, abyste se mohli vzájemně prospívat.

.

Partner s pravými lidmi

.

Zatímco partnerství s podniky je užitečné, měli byste se také podívat do partnerství s organizacemi, které mohou být zdrojem nových obchodů. Mluvte s HOA, obchodními sdruženími nebo obchodními komorami a nechte brožury v bytových komplexech nebo v kancelářských parcích. Domovní stavitelé a stavební firmy mohou také házet spousty obchodních cest, a pokud budete držet své ceny rozumné, mohou vám pomoci získat nějaké subdodavatelské práce taky.

.

Vytvořit obsah, poté na trhu

.

"Content marketing"?. není to přesně jedno slovo, které se hází kolem instalatérského světa. Ale jelikož každý, kdo se někdy dotkl pístu o hodnotě $ 5, si myslí, že je amatérským instalatorem, lidé budou hledat, jak opravit věci předtím, než vás někdy zavolá. Takže vaše webové stránky by měly být místem, kam přistoupí, když se jdou podívat. Spusťte blog a nabídněte tipy na věci, jako je unclogging kanalizace s hadem, vrtání toalet a rozpouštědla, která mají být používána. Nebo vytvářet videa a vytvářet kanál YouTube plný tipů pro instalaci. Když lidé najdou vaše užitečné průvodky a pořád nemohou vyřešit problém sami, užitečné telefonní číslo na konci jejich pokynů může vést je k kvalifikovanému odborníkovi. A ten profesionál by měl být vy.

.

Vytvořte si on-line Expert

.

Vezměte si obsah marketingu o krok dále a ujistěte se, že jste přítomni na fórech DIY a pomohli vám průvodce. Vaše znalosti budou rozvíjet důvěru mezi ostatními účastníky, a když mají velkou práci, pronajmout se budete téměř cítit jako přivést odborníka na celebrity. Také vytvořte pár "bílých papírů", ". nebo rozsáhlé příručky o konkrétních instalacích. Jedná se o mnohem hlubší přístup k marketingu obsahu, který vám pomůže postavit značku nesmírně. â ??. A je pravděpodobné, že pokud jste na první stránce tohoto seznamu, dostanete nějaké vážné podnikání. Pokud jde o obchody, platba za reklamy ve vyhledávací síti rozhodně stojí za investice. Pronájem SEO expert také stojí za peníze pro instalatéry. V podstatě jakákoli investice, která vás přivede k horní části stránky, udělejte to. Také se zaregistrujte u společnosti Google: Moje firma , která byla vytvořena společností Google a která vám pomůže zvýšit dosah online.

.

Ujistěte se, že vaše webové stránky jsou připravené

.

SEO může vést pouze lidi k vám, to není možné převést do zákazníků. A pokud vaše webové stránky vypadají jako nějaký 7 stupeň třídy počítačových tříd projektů strašně špatně, dobře, jste prostě zbytečně všechny investice do SEO. Nepotřebujete místo s bláznivou grafikou a animací , něco čistého a čistého , s telefonním číslem, adresou, e-mailovou adresou a počtem hodin v horní části domovské obrazovky. Zahrnujte také sekci s nejčastěji kladenými otázkami, některé zákaznické posudky, oblast pokrytí a dokonce i některé informace o cenách, pokud je máte k dispozici. A jasně zavolejte na akci ve spodní části, jako je: "Zavolejte nám nyní na bezplatný odhad. â ??

.

Odpovědi Emaily od zákazníků

.

Ačkoli to není žádná ACTUAL věda, která by ji podpořila, "skutečně vyzvednout telefon, aby zavolal někoho ..". pravděpodobně zastínil veřejné mluvení a smrt jako nejčastější lidský strach. Lidé vás možná mohou poslat e-mailem s žádostmi o služby a pokud nereagujete, jste právě ponechali peníze na stole. Pokud nemáte čas sledovat e-maily zákaznických služeb, najděte někoho, kdo to dělá. Protože pokud nebudete reagovat na tyto počáteční e-maily, ten bude zaměstnávat ten, kdo bude nejdříve zapisovat.

.

Vlastní vaše online recenze

.

Stejně jako u restaurací, hotelů nebo barů, recenze online se staly kriticky důležité pro úspěch domácích oprav. Podívejte se na seznam Angie a další stránky, abyste zjistili, co lidé o vás říkají, a rychle a veřejně reagujte na něco negativního. Pamatujte si, že i když 98% lidí vás bude milovat, ty dvě špatné recenze ze 100 budou nejčtenější na každém místě.

.

Skaut soutěž - a porazit je

.

Instalatérství je zajímavé pole. Je to vysoce nasýtený trh, ale má téměř nekonečnou poptávku. Což znamená, že nová soutěž bude vždycky vyvrtána a je na vás, abyste viděli, co dělají, aby vás vyhnali. Pokud někdo nabízí slevu, nabídněte větší. Pokud má někdo chladné logo, udělejte lepší. Sledujte všechny své konkurenty na sociálních médiích, přihlaste se k jejich zpravodajům a pravidelně navštěvujte jejich webové stránky. A nemusíte se bát spustit vyhledávání na internetu, abyste zjistili, jaké nové hráče vstoupily na trh.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 25, 2018