Back to Question Center
0

Vytvoření firemního wellness programu pro vaše malé firmy

1 answers:
.
.
.
. gas ejectors.5653266331658291,0.595&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575733160000000" alt="Creating Corporate Wellness Program Small Business">

Věděli jste, že zdraví zaměstnanci jsou produktivnější zaměstnanci?. Metodická studie Institutu pro zdravotní konzumerismus zjistila, že zaměstnanci, kteří se účastnili firemního wellness programu, měli o 28 procent méně nemocných dní. To znamená, že to je o 28 procent více práce, kterou by mohli dělat.

.

Šťastní zaměstnanci mají ještě větší přínos. Studie ze společnosti AFLAC zjistila, že zaměstnanci, kteří se účastnili firemních wellness programů, měli větší pravděpodobnost vyšší spokojenosti s prací, spokojenost se zaměstnavatelem a spokojenost s celkovými výhodami. â ??. A motivovaný zaměstnanec , jak víte, je mnohem produktivnější.

.

A i kdyby zaměstnanostní štěstí nebylo pro vás tak zdůrazněné jako zdola, zvážíme to: Stejná meta-studie zjistila, že firemní wellness programy snižují zdravotní náklady o 26% a pracovníci. náklady na zdravotní postižení o 30 procent.

.

Mezi šťastnými zaměstnanci a ušetřenými penězi neexistuje absolutně žádná výmluva, aby nebyl zaveden nějaký podnikový wellness program, zejména pro malý podnik. Pojistitelé si to uvědomují, když nastaví vaše zdravotní pojištění a každý dolar, který můžete ušetřit, bude trpět náklady na nastavení programu.

.

Vytvoření správného wellness programu pro vás

.

Wellness, pokud nejste horolezci, je o mnoho víc než jen nabízet čerstvé ovoce v pokoji a slevu 10 dolarů za měsíc na vrcholu místní posilovny. Je to o vytváření firemní kultury , která lidem zajímá zdravější návyky.

.

Samozřejmě, jako každá velká změna, je jednodušší řečeno než hotovo.

.

Prvním krokem je požádat vaše zaměstnance o to, co chtějí vidět ve wellness programu. Ještě důležitější je zjistit, co motivuje je k tomu, aby byli zdravější a začlenili co nejvíce, jak můžete. Stejně jako u každého pobídkového systému, co motivuje, že byste je nemusili motivovat, a tak získávejte zpětnou vazbu a použijte to, abyste mohli začít s plánováním.

.

Za druhé, určit, jaké jsou vaše cíle pro program. Čas strávený cvičením se setkal?. Kroky denně?. Účast na skupinových wellness aktivitách?. Stanovení konkrétních cílů pro vaše zaměstnance je zásadní pro získání buy-inu, takže všichni vědí, o co se snaží.

.

Dále můžete pracovat se svým poskytovatelem pojištění na provedení hodnocení zdravotních rizik se všemi zaměstnanci. Mnoho poskytovatelů nabízí wellness programy, které vám pomohou snížit vaše pojistné sazby a je to překvapivě krátký proces, kdy zjistíte, které chování zaměstnanců se zabývají, které jsou kontraproduktivní pro wellness a pracovat s nimi na stanovení konkrétních cílů. Jeden zaměstnanec může mít skvělou podobu, ale trvale zdůrazňován, protože se nemůže odpojit od práce. Jiný by mohl kouřit. Wellness není jedna velikost pro všechny, takže váš poskytovatel pojištění může pracovat s každým zaměstnancem individuálně k rozvoji cílů pro fyzické, duševní a duchovní zdraví.

.

Podívejte se také na údaje o zdravotním pojištění z posledního roku, kdy máte údaje, a zjistěte, které typy otázek mají vaši zaměstnanci. Pokud zaznamenáte trend, který by mohl být fixovatelný wellness programem, zadejte jeden z ohniskových bodů.

.

A nakonec, pokud to všechno vypadá jako další věc, kterou nemáte čas, zadávejte ji. Existují společnosti, které rozvíjejí firemní wellness programy všude.

.

Â

.

Wellness: Není to jen jóga a borůvky

.

Takže ano, zatímco jsme říkali, že wellness je víc než jednoduše nabízet zdravé jídlo a tělocvičnu, měli byste to také udělat. Koneckonců je těžké povzbudit lidi k tomu, aby se účastnili vašeho wellness programu, a pozvat všechny do kanceláře Happy Hour. A tato kultura začíná s vámi. Takže i když jste již ve skvělé kondici, musíte být největším roztleskávačem a největším fanouškem wellness programu.

.
  • Nabídněte pouze zdravé potraviny a aktivity - Ujistěte se, že vaše podnikání nabízí pouze zdravé jídlo na místě, jako jsou ovoce, granola a balená voda. A místo pracovních šťastných hodin nabízíme skupinové aktivity, jako jsou jízdy na kole, procházky, 5k běhy nebo jiné zdravější možnosti.
  • .
  • Dostaňte je do tělocvičny - Členství v posilovnách je skvělé, ale docela zbytečné, pokud lidé nejsou. A jak motivujete zaměstnance, aby používali uvedený čas v posilovně?. Soutěž, samozřejmě. V malé firmě můžete snadno sledovat, kolik hodin lidé tráví v posilovně, a nechte je dokázat z rekordů v tělocvičně. Bez ohledu na to, co je podnětem, nabídněte něco osobě nebo týmu, který přihlásí nejvíce tělovýchovných hodin.
  • .
  • Investujte do krokoměrů - Sedět za stolem po celý den je skvělý způsob, jak zajistit, aby vaše večeře skončila v stehnech. Cenově výhodné krokoměry povzbudí zaměstnance, aby dělali věci jako vstávání a požádali o co-pracovníka otázku namísto posílání e-mailem, projít se k získání kávy nebo dokonce chodit do práce. Zvláště pokud máte soutěž pro toho, kdo může v týdnu podniknout většinu kroků. Odměna přivede lidi do pohybu.
  • . - Některé společnosti ve skutečnosti neumožňují odesílání firemních e-mailů během mimo provozních hodin a víkendů, s výjimkou mimořádných událostí. A zatímco v malých obchodech je často těžké udržovat hodiny bankéřů, povzbuzování rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem se skutečnými pravidly, které odrazují od práce domů, udělají zázraky, aby snížily stres. .
  • Nabídněte delší obědové přestávky - I když je vaše pracovní síla v 18 hodin, pokud chcete chtít pracovat, a sprchovat se před tím, než se vrátí domů, to obvykle znamená procházet předními dveřmi v 20:30. Což vede k jídlu rychlé, nezdravé jídlo na večeři, jíst později v noci a do značné míry zrušené uvedené cvičení. Podněcujte zaměstnance k cvičení na hodinách obědů, a to 90minutovým obědem. 30minutová ztráta produktivity bude více než nahradit energizovaní zaměstnanci, kteří se vrátí po intenzivním tréninku.
  • .
  • Získejte další slevy - Slevy pro tělocvičnu jsou skvělé. Ale pokud existuje, řekněme, malý obchod s kolkami v okolí, zjistěte, zda můžete uzavřít dohodu s vašimi zaměstnanci, aby získali 10 procent off. Nebo obchod s oblečením pro cvičení. Nebo malý obchod s přírodními potravinami. Můžete nabídnout svým zaměstnancům přínos s přidanou hodnotou při podpoře místní ekonomiky a učinit všechny zdravější.
  • .

Zdraví zaměstnanců ve skutečnosti není něco, co je volitelné. Vzhledem k tomu, že náklady na zdravotní péči zůstávají hlavními náklady pro malé podniky , čím více těchto nákladů můžete zmírnit, tím větší je vaše šance na úspěch. A s větším počtem peněz a lepšími pracovníky můžete dokonce být schopni zdůraznit méně a zažít zdravějšího člověka.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 25, 2018