Back to Question Center
0

4 mylné představy o financování krátkodobého podnikání

1 answers:
.
.
.
. navy and teal fascinator.jpg?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575728210000000" alt="4 Misconceptions Short Term Business Financing">

Existuje nový druh podnikatelského úvěru na scéně - krátkodobý podnikatelský úvěr . Mohl by to být ten správný zdroj kapitálu pro vaše podnikání?. Šance jsou, ano!. Ale dříve než budete moci odpovědět na otázku, musíte pochopit několik mylných představ a podívat se na fakta.

Krátkodobé obchodní půjčky jsou opravdu stejně jako bankovní úvěry.
Ne tak!. Banky obvykle vyplácejí peníze za období tří až deseti let. Krátkodobé půjčky jsou na druhé straně rychlé půjčky, které se obecně používají k řešení konkrétní příležitosti nebo výzvy, která vyžaduje kapitál. V BFS Capital peníze, které půjčujeme, jsou v podstatě osm až osmnáct měsíců, takže se mnohem více zajímá, jak vaše podnikání dělá . trendy prodeje?. Jaký je váš peněžní tok?. Chceme zajistit, aby naše zákazníky podniky se pohybují správným směrem. Krátkodobé úvěry jsou určeny speciálně pro podniky, které jsou solidní a jejichž vyhlídky na další růst jsou dobré.

Krátkodobé obchodní půjčky poskytují finanční prostředky pro firmy, které se snaží přežít.
Opravdu je to pravý opak. V společnosti BFS Capital jsme se zavázali poskytovat provozní kapitál podnikům , pokud a pouze pokud to je v nejlepším zájmu podniku. Klíčová otázka: Bude vaše podnikání lepší po inflaci kapitálu (jako u vyššího prodeje nebo druhého místa), než tomu bylo předtím?. Naopak, pokud se vaše podnikání potýká a zaostává, snažit se ji podpořit půjčkou může pouze prodloužit problémy a dokonce způsobit další škody. Pokud po naší analýze věříme, že půjčka není pro vás dobrý krok, řekneme vám to.

Krátkodobé obchodní půjčky vyžadují zdlouhavý a komplikovaný proces podávání žádostí a schvalování, který může trvat týdny nebo dokonce měsíce.
To nemohlo být dál od pravdy!. Zatímco uchazeči o bankovní úvěry jsou často zakotveni v hromadách požadovaných dokumentů a dlouhým procesem přezkumu, ti, kteří žádají o krátkodobé financování, mají velmi odlišné zkušenosti. V kanceláři BFS Capital požadujeme zpočátku poměrně jednoduchou aplikaci a usilujeme o to, aby byl náš upisovací proces co nejvyrovnatelnější. Samozřejmě přezkoumáme klíčové obchodní dokumenty, jako je vaše prohlášení P & L. Ale my s vámi budeme také mluvit přímo. Je naším úkolem porozumět všemu, co můžeme, o vašem obchodním modelu a vašich budoucích plánech růstu. A jakmile schválíme váš úvěr, můžete získat skutečné finanční prostředky za necelých pět pracovních dnů! .

Krátkodobé obchodní půjčky jsou nesmírně drahé.
Není to žádné tajemství, že krátkodobé půjčky jsou dražší než získání dlouhodobějšího úvěru nebo úvěru z tradičního zdroje, jako je banka. Ale častěji než banky, vyžadují věci jako bezstarostný obchodní záznam a nedotknutelný osobní kredit. V BFS Capital jsme se nyní více zaměřili na zdraví vašeho podnikání a pravděpodobnost pozitivních výsledků růstu (např. Vyššího výnosu), které vyplynou z úvěru. Pojďme s rizikem, určitě, ale je to riskantní, že se pro podnik bude pravděpodobně vyplácet. Stará řeč, Musíte vynaložit peníze na vydělávání peněz , je pravda. A to je to, jak se vlastníci inteligentních firem zabývají náklady na krátkodobé financování. Pokud finanční prostředky vedou k výnosům, které jsou dvakrát vyšší než náklady na půjčku, je to dobře vynaložené peníze. Nebo pokud půjčka umožní otevřít druhé místo, které zdvojnásobí váš prodej v příštích několika letech, to je podniková investice.

.

Obrázek s laskavým svolením Vichaya Kiatying-Angsulee / FreeDigitalPhotos. síť .

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
April 25, 2018