Back to Question Center
0

8 Znaky pro upozornění &

1 answers:
.
.
- dunlop naastrehvid.
. 8 Signs Caution Optimism 2016 Small Business Landscape

Pokud jste majitelem malé firmy, podnikatelem nebo věřitelem, který slouží malým podnikům na trhu s kreativními řešeními pro financování malých podniků, roky do roku 2016 byly emocionální horskou dráhou. Mnoho majitelů malých podniků zaznamenalo návrat tržeb a výnosů na úroveň, která nebyla zaznamenána před velkou recesí roku 2008, a začínají se rozšiřovat mezi zaměstnanci opouštějícími stávající zaměstnání nebo spouštěním vedlejších podniků, aby zvýšili své základní zaměstnání.

.

Mezitím věřitelé, zejména ti, kteří slouží tyto trhy s obchodními úvěry a obchodník peněžní zálohy, které dodat provozní kapitál a obchodní financování, je vidět nárůst nových úvěrových vyšetřování a originations z živnostníky rozšiřujících operací nebo podnikatele na trh nové podniky.

.

Mnoho společností a průmyslových odvětví se od roku 2008 těší důslednému, ne-li dokončenému oživení, zatímco jiným dochází k bumpernímu, dokonce i neexistujícímu návratu k ekonomické normě.

.

Níže je osm příznaků, které ukazují na směs opatrnosti a optimismu pro malé podniky v roce 2016 a dále:

.
 1. Malé podniky řídí ekonomiku. Nálada, zdraví a akce amerických malých podniků skutečně pohánějí ekonomiku Spojených Států. Pouze jeden z deseti podniků v USA je veřejně obchodován, uvádí Wall Street Journal a více než 30% pracujících Američanů pracuje ve společnostech s méně než 100 zaměstnanci . ) US Small Business Administration . Počet těchto společností s 499 zaměstnanci nebo méně se zvyšuje podle S. SBA 2015 Small Business Bulletin .
 2. .
 3. Pracovní příležitosti rostou. V roce 2014 přidaly malé podniky 1,4 milionu čistých nových pracovních míst, což přesahuje počet pronájmů těmito podniky s 500 a více zaměstnanci. Firmy s méně než 50 zaměstnanci přispěly k největšímu růstu počtu pracovních míst, nebo 39% všech čistých nových pracovních míst, podle S. Úřad statistiky práce .
 4. .
 5. Podnikání a začínající činnost rostou. Startup v roce 2015 změnil pětiletý klesající trend, který se datuje od roku 2010, "dává vznik naději na oživení podnikání,". Kauffmanův index: Startup Activity , který sleduje vznik nových obchodů. Obracející se na desetiletí trend, start-ups jsou překonávání uzavření, SBA poznamenal. Přibližně 80% nových podnikatelů bylo dříve zaměstnáno ve srovnání s přibližně 20% nezaměstnaných. Noví podnikatelé ve věku 55 až 64 let rostli z téměř 15% na téměř 26% ve stejném období, uvedl Kauffman. Zdá se, že to odráží důvěru a ochotu mezi výdělečně činnými jednotlivci, aby "udělali skok"?. a začít své vlastní podnikání.
 6. .
 7. Optimismus je vzhůru. Optimismus majitelů malých podniků vzrostl za posledních 12 měsíců podle Februaryů Wells Fargo / Gallup Small Business Index o 600 společnostech s ročními příjmy až 20 milionů dolarů. Celkové skóre 67 bylo z listopadu 2015 o 13 bodů;. tři nejbližší čtvrtletí odhalily pokles (nejvyšší index byl v posledním čtvrtletí roku 2006 ve srovnání s čtvrtým čtvrtletím roku 2006 +114, nejnižší ve třetím čtvrtletí roku 2010 byl -28).
 8. .
 9. Tradiční věřitelé zůstávají těsní. Nevztahovatelnost a omezení finančních institucí často omezují schopnost majitelů podniků půjčovat si, což jim znemožňuje zajistit dokonce polovinu požadovaného financování. To se stalo "ústřední otázkou pro finanční instituce a další mise-řízené věřitelé, které mohou nabídnout flexibilnější sazby a podmínky než konvenční věřitelé, â ??. poznámky Stav malého podnikání v Americe , studie 1800 majitelů malých podniků z Babson College pověřil Goldman Sachs "10,000 Small Businesses". a provedena v březnu roku 2016.
 10. .
 11. Úvěrová aktivita je vzestupná. Navíc mezi čtvrtým čtvrtletím roku 2015 a druhým čtvrtletím roku 2016 zaznamenala společnost BFS Capital výrazné hroty v podání tří průmyslových odvětví: plné servisní restaurace (o 66%), elektrické dodávky (51%) a obecné opravy automobilů (42%). Tyto trendy dohromady mohou odhalit, že dlužníci přijali "alternativní". financování jako přijatelný způsob financování.
 12. .
 13. Jak jde Washington, tak jde i ekonomika?. Jakákoli diskuse o optimismu, pesimismu a budoucnosti ekonomiky závisí hlavně na národním kapitálu. Mnozí argumentují, že největší vliv vlády na podnikání v USA přichází od jejích regulačních agentur. Babson zjistil, že šest z deseti respondentů z průzkumu uvedlo, že existuje určitá míra obtížnosti při porozumění a řízení vládních předpisů a zákonů. â ??. Nedávná opatření z Washingtonu týkající se nemocenské a rodičovské dovolené, regulační změny z ministerstva práce USA týkající se přesčasů a požadavky na minimální mzdu mají například zaměstnavatelé - zejména malé podniky - s ohledem na dopad.
 14. .
 15. listopadové volby. Jak se léto změní a listopadové volby se přiblíží, další jistota je jistá. Od technologií, financování podnikání a pracovních sil, až po rozvoj nových obchodů a vládní předpisy, podniky mají ohlížet na prezidentské volby, když navigují na vodách, které jsou známé i nezmapované.
 16. .

Je jisté, že mnoho sektorů ekonomiky Spojených států se v letech po Velké recesi těšilo silnému oživení. Fiskální, manažerské a regulační problémy však vytvořily emoční horskou dráhu pro majitele podniků a jejich zaměstnance. To pravděpodobně přispěje k trvající nejistotě na tržišti, a dokonce i ke snižování neustálé nejistoty - budování růstového kurzu s listopadovými volbami a určení, zda země končí 2016 silně a přesvědčí se do roku 2017 - a dále.

.

.

Kliknutím sem získáte přístup k úplnému studiu, "Malá podnikatelská krajina 2016: Příčina pro opatrný optimismus".

.

.

.
.
. Alison Leon
.
.

Alison Leon je viceprezident marketingu společnosti BFS Capital. S více než 13-ti letými zkušenostmi ve významných finančních institucích, včetně JP Morgan Chase, Capital One a Bank One, Alison chápe každodenní potřeby majitelů malých podniků a významnou roli, kterou financování hraje při růstu podnikání. Její obsah se zaměřuje na marketingové strategie a zdroje pro malé podniky, stejně jako tipy, jak zajistit financování jakýchkoli obchodních nákladů. Navázat spojení s uživatelem Alison na LinkedIn a Google+ .

.
.
April 25, 2018