Back to Question Center
0

Proč pronajmout veterána může být vaše nejlepší obchodní rozhodnutí někdy

1 answers:
.
.
.
- instalar vps. Hiring Veteran

Zatímco někdy může být pocit, že podnikatelský svět je válka, je důležité si pamatovat, že ne, ve skutečnosti nedostatek přerušovaných výbuchů a trvalé střelby z něj dělají velmi NE válku. Ale jako každý, kdo sloužil ve ozbrojených silách, může potvrdit, nic vám nepřipravuje pro brutální podnikání než ještě brutálnější svět armády. Nejenže to ukazuje, proč je najímání veteránů obecně dobrým nápadem pro vaše podnikání, ale jak se hodiny, které se naučíte v armádě, tak velice připravují na podnikání.

Pokud vaše společnost není tvořena výlučně zaměstnanci z planety Krypton, je pravděpodobné, že budete potřebovat lidi, aby společně pracovali, aby se věci udělaly. A zatímco váš průměrný non-veterán často nemusel starat o týmovou práci mimo malou ligu nebo basketbalovou soutěž, v armádě je blaho týmu nejprve a blaho jednotlivce je na seznamu - někde pod. blaho motorů nákladních automobilů. Veteráni jsou zvyklí pracovat v týmu na cíl, který je prospěšný pro větší organizaci a práci s lidmi, kterým se možná nelíbí. To znamená, že v podnikání se můžete postavit stranou, aby organizace mohla prospívat.

Přemýšlejte o posledních 20 letech, které jste najali. Pravděpodobně byste měli nějaké vážné výhrady, když uvedete, že osoba zodpovídá za zahradní hadici. Pokud však vstoupíte do armády ve věku 18 let, máte ve věku 20 let formální vůdčí zkušenost. Naučíte se nejen to, co znamená mít úkol a efektivně ho komunikovat, ale jak motivovat a zajistit dobré životní podmínky ostatních velmi brzy. Takže když se dostanete do podnikatelského světa a jsou obviněni, například, z vysokoúrovňových briefingů zákazníků, zdá se vám mnohem méně skličující, když jste vedli hasičský tým na nálet bunkru.

Znáte toho chlápka, který si vzal svůj vztek nad pomalým internetovým připojením k chudému, nešťastnému hrnečku na kávu, který byl nešťastný, že seděl na svém stole?. Pravděpodobně nikdy nepracoval v armádě. V armádě musíte udržet pokerovou tvář, i když jsou věci veselé, strašné, nevolné, depresivní nebo prostě hrubé. Takže pokud provozujete restauraci a dva servery (kteří pravděpodobně nikdy sloužili do armády) se nezúčastní a vejde 20 stran, můžete se stát příkladem tím, že budete udržet pohodě. Dokonce i v tom, že si v tajnosti přejete požár kuchyně. Stejně tak, pokud jde o důležité představení, těžké otázky vás nebudou potrpět, protože ten instruktor, který plivl ve tváři, když požadoval datum bitvy u Iwo Jima, vám nikdy nedovolil.

Ano, obchodní kontakty nemají rádi čas strávený v práci. Ale vy víte, kdo opravdu nemá rád, že jejich čas ztrácí?. Vrtáky. Ukázat se pozdě v armádě je doslova trestatelné zákonem, takže pojem o zpoždění neexistuje. V obchodním světě, kde "čas je peníze,". mít ocenění za hodnotu času vás dostane mnohem dále. A pokud jste spolehliví - vždy dostáváte produkty, když říkáte, že budete a setkáte se s lidmi, když jste slíbili - zákazníci vás budou milovat.

Majitelé podniků, podobně jako ti v armádě, dělají více s 24 hodinami, než většina lidí dělá s celým týdnem. Takže když se snažíte zjistit, jak trénovat zaměstnance, setkat se s klienty, dokončit výplatní listy a objednat si měsíční zásoby - a to až do 17:00 - pomáhá, když jste museli provést podobné časové kalkulace. doslovné situace v životě a smrti.

Armáda vytvořila některé velké mysli. Je také produkován někteří lidé, kteří dělají Gomera Pyleho vypadat jako 10-krát Jeopardy!. mistr. Ale ti lidé potřebují vědět, jak dělat svou práci nebo celá jednotka je ohrožena (viz # 1). To, co zaměstnanci nevědí, ublíží efektivitě společnosti a má schopnost a trpělivost učit složitý POS systém zaměstnanci s pomalým vzděláváním, dokud nezvládne to, znamená to, že nikdy neztratíte práci, protože někdo byl pomalý. Registrovat.

Přeskočení malých detailů, když vyskakujete z letadla, připoutaný padákem T-10 Charlie, by mohlo vést až k spíše velkým komplikacím poté, co jste letadlo opustili. Takže, když se dostanou do podnikání, ti, kteří sloužili, pochopili, že dokonce i malé věci, jako je zajištění toho, že správné šrouby se vrátí na správná místa při opravách automobilu, nebo se ujistěte, že jídlo je označeno správně v chodu, může stát vaší společnosti. velké peníze, pokud se neprovedou správně.

Jste někdy zcela jistý, že rozhodnutí, které podnikáte o vaší firmě, je správné?. Samozřejmě že ne. Ale pokud nemůžete mít jistotu ve svých rozhodnutích, ani vaši zaměstnanci. V armádě mají rozhodnutí, která děláte, přímý dopad na životy lidí a musíte je učinit s jistotou nebo jistotou, nebo vás nikdy nebudou následovat do bitvy. Rozhodovací důvěra, kterou vojáci vštípí ve vás, činí majitele podniku, že se nemusí obávat, že ve společnosti přijme rozhodná rozhodnutí a dokonce ani když nebudete 100% jistý, že budete mít alespoň jistotu, že je to správný.

Ne, vyčistit a dezinfikovat podlahu baru po 4 hodinách zavření není tak, jak byste rád strávil své nedělní ráno. Ale Hádej co?. Poslali jste barmanku domů a teď je to buďto, nebo lidé ucítí váš bar z bloku pryč. Armáda vám neumožní zvolit si, zda chcete nebo nechcete dělat nepříjemnou práci;. pokud vám nadřízený říká, že to udělá, je hotovo. Když si uvědomíte, že v podnikání existují věci, které je třeba udělat, zabrání vám, aby jste věci rozdělili nebo je delegovali na nekvalifikované lidi.

.


Obrázek s laskavým svolením stockimages / FreeDigitalPhotos. síť .

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 25, 2018