Back to Question Center
0

Vytvoření mobilní aplikace pro vaši firmu

1 answers:
.
.
.
. Building Mobile App Business

Podle studie softwarové společnosti Compuware více než 80 procent zákazníků preferuje mobilní aplikace tradičním mobilním webům - scholl velvet soft diamond.

To je velká zpráva pro firmy, které se zvyknou na to, že mají mobilní stránky přátelské. (Pokud již nemáte web připravený pro mobilní telefony, přečtěte si více o tom, proč byste chtěli, aby to byl váš první krok.) Ale ve světě konstantního kontaktu a okamžitého uspokojení to už nestačí.

Zákazníci chtějí okamžitý a bezproblémový přístup k produktům nebo službám společnosti. Mobilní aplikace poskytují podnikům možnost zůstat ve spojení se svým zákazníkem a dát jim, co chtějí, když chtějí. Když se to dělá správně, mohou mobilní aplikace růst a udržet solidní zákaznickou základnu. Tímto způsobem máte na mysli tři tipy, jak vytvořit skvělou mobilní aplikaci pro vaši firmu.

Mobilní aplikace nemusí pracovat pro všechny. Nevytvářejte žádnou aplikaci, abyste ji měli. Měli byste mít dobré odůvodnění a pochopení, abyste tuto myšlenku podpořili. Než se dostanete hluboko do procesu vytváření aplikace pro vaše podnikání, zjistěte, zda je to něco, co skutečně funguje pro vás a vaše cílové publikum.

Co zákazníci chtějí nebo potřebují?. Jaký problém je třeba vyřešit?. Jak bude vaše mobilní aplikace business řešením?. Přemýšlejte o tom, proč by si spotřebitelé mohli stáhnout aplikaci - možná chtějí více nabídek a propagací, chtějí zůstat ještě více propojeni nebo chtějí osobní, bezproblémový nákupní zážitek. Pokud nemůžete zdůvodnit investice potřebné pro vybudování mobilní aplikace, pak vaše firma nemusí být připravena na jednu.

Při porozumění potřebám vašich zákazníků se pravděpodobně ocitnete v tréninku o tom, jak nakupují, kde to dělají a jaké platformy používají nejvíce (tj. Android nebo iOS). Android a iOS jsou v podstatě reiningovými šampiony, pokud jde o mobilní aplikace. Více než pravděpodobné, že na začátku nebudete spouštět aplikaci pro každou platformu. Takže pečlivě přemýšlejte o preferencích svých zákazníků a co funguje nejlépe pro váš obchodní styl a plán.

Když se nové mobilní aplikace rozvinou, prodejci a marketingoví lidé vždy tvrdí, že aplikace je jednotným kontaktním místem. Každý chce podnikat z jiných společností a říká, že jejich aplikace dokáže vše. Někdy to aplikace opravdu dokáže. Ale jen proto, že aplikace má 101 schopností, to neznamená, že je efektivní nebo lepší než konkurence. Když si uživatelé uvědomí, že nová aplikace je pouze doplněk k neporušenosti a ne nahrazuje něco jiného, ​​mohou aplikaci buď odinstalovat, nebo ji celkově přestat používat.

Když navrhujete svou aplikaci, přemýšlejte o použitelnosti, efektivitě a vzhledu. Nepokoušejte se dělat příliš mnoho na začátku, protože zákazníci se mohou cítit ohromeni při každém otevření aplikace. Začněte se základy. Zajistěte dostupný inventář, usnadní vyhledávání a zjednodušení procesu platby. Uživatelé by také měli mít možnost přizpůsobit aplikaci tak, aby vyhovovala jejich individuálním preferencím. Mělo by být snadné zakázat nebo povolit oznámení a také jednoduché úpravy a aktualizaci uživatelských profilů. Aplikace by měla být snadno použitelná i pro ty nejméně technicky zdatné osoby.

Mobilní aplikace, pokud jsou splněny správně, mohou poskytnout velkou podporu správnému podnikání. Optimalizací zkušeností zákazníků a zohledněním trendů v oblasti mobilního marketingu mohou malé firmy využívat mobilní aplikace, aby se přiblížily k cílovým zákazníkům a využili většího důrazu na mobilní nakupování. Je známá pro pokrytí osobních a podnikových financí a dluhových řešení. Propojte se s Cecillia na Twitteru .

.
.
April 25, 2018