Back to Question Center
0

BFS Capital Partners s krmením jižní Floridy

1 answers:
.
.
.
. full frame que es.jpg?center=0.026041666666666668,0.016666666666666666&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575733190000000" alt="BFS Capital Partners Feeding South Florida">

Při poskytování poradenství malým podnikům často doporučujeme vrátit komunitě cestu k vytvoření jména pro sebe. Takže toto léto, od 18. července do 12. srpna, dáváme své peníze tam, kde jsou naše ústa - nebo spíše v ústech těch, kteří potřebují. Společnost BFS Capital vyzvala zaměstnance, aby pomohli méně šťastným v našem rodném městě tím, že se spojili s místními neziskovými organizacemi, kteří se chystají krmení jižní Floridou za bezprecedentní celodenní stravu. Zachycené jídlo a peníze pomáhají dětem a seniorům v nouzi.

.

Kromě darovaných potravin se v průběhu naší měsíční iniciativy zvýšilo více než 2 400 dolarů. Tyto peníze byly použity v místních supermarketech k nákupu více potravin pro darování.

.

Kde je všechno jídlo?

.

To je velmi legitimní otázka, vzhledem k tomu, že ne všechny charity využívají své dary způsobem, jakým očekávají lidé. Ale krmení jižní Floridy je přední domácí organizace na podporu hladu na jižní Floridě a naše dary šly přímo do rukou potřebných dětí a seniorů prostřednictvím různých zavedených programů.

.

Krmení programů jižní Floridy

.

První je krmení South Florida Senior Program . Naše oblast je destinací pro seniory po celá desetiletí, ale mnozí z nich nemají potřebný příjem, aby přežili odchod do důchodu. Téměř jeden ze sedmi bojuje za zaplacení základů, jako je jídlo, lék a pronájem. Program, který podporujeme, dodává krabičky naplněné 10-12 výživně vyváženými jídly pro více než 150 000 seniorů v jižní Floridě na vyšších střediscích a sídlištích. Jídlo je rozhodující pro pomoc při odstraňování mnoha zdravotních problémů spojených se stárnutím, od srdečních onemocnění až po depresi Alzheimerovy choroby.

.

Ale to není jen seniory, kteří budou mít prospěch z programů Krmení jižní Floridy - mnoho z nich je zaměřeno na děti. První je program Backpack Program , kde studenti na plošných základních školách, kteří jsou závislí na volných školních obědech, dostávají stravu, aby se přes víkend dostali domů. Program dosáhne přibližně 1800 dětí z oblasti, kteří si v pátek odpoledne obdrží batoh plný dvou snídaní, dvou obědů a dvou večeří.

.

Dárcovství krmiva z jižní Floridy podporuje program Program po školních občerstveních , který přináší stravu po školních programech, jako je Boys and Girls Clubs of America . Tento program poskytuje nedostatečně potřebnou výživu dětem, které by jinak nemohly znovu jíst až do školního oběda následující den. Podílí se také na programu Program jídel pro mysl ve spolupráci s Targetem, který dává 30 liber čerstvých produktů a polotovarů pro každou účastnící se studenty v Broward County Park Ridge Elementary School v Pompano Beach. 36) Florida .

.

Naše partnerství s Krmením jižní Floridy by nebylo možné bez ohromné ​​velkorysosti našich zaměstnanců, kteří nám každý den dělají úspěch, ale přinesou Jižní Floridu lepší místo pro ty, kteří to potřebují. Děkujeme našemu týmu v BFS Capital!. A doufejme, že můžeme i nadále dávat zpět komunitě, která tak přispěla k našemu úspěchu.

.
.
. Alison Leon
.
.

Alison Leon je viceprezident marketingu společnosti BFS Capital. S více než 13-ti letými zkušenostmi ve významných finančních institucích, včetně JP Morgan Chase, Capital One a Bank One, Alison chápe každodenní potřeby majitelů malých podniků a významnou roli, kterou financování hraje při růstu podnikání. Její obsah se zaměřuje na marketingové strategie a zdroje pro malé podniky, stejně jako tipy, jak zajistit financování jakýchkoli obchodních nákladů.

.
.
April 25, 2018