Back to Question Center
0

Je rok 2014 mobilním marketingem?

1 answers:
.
.
.
- cargo bike news. Mobile Marketing 2014

Co jsme dělali před mobilním přístupem?. Je to jen několik málo let, ale očekává se, že bude v příštím roce větší než kdy jindy. Takže co je na mobilním horizontu pro rok 2014?

Marketing Profs uvedl Gregory Kennedy, viceprezident marketingu v mobilním marketingovém řešení TapSense. Kennedy popisuje šest trendů pro rok 2014 v oblasti mobilního marketingu a reklamy. (Mimochodem, vycházel z výňatku z Kompletní průvodce mobilním marketingem pro rok 2014 .)

Bez ohledu na to, kde je vaše podnikání na mobilním kontinuu. , Poslouchejte. Kennedy poukazuje na to, že nově vznikající kanál již neplatí pro mobilní zařízení. Ve skutečnosti, mobilní reklama vzrostla o více než 75 procent v roce 2013 a spolu se sociálními médii je nyní podstatnou součástí každé strategie digitálního marketingu. Mnoho odborníků nazývá rok 2013 rokem mobilních telefonů - dlouhým předpovědím, který se nakonec stal velkým způsobem.

Ale v roce 2014 se v mobilním zařízení vyvíjí další velký, vynikající rok. Takže je čas se dostat na palubu nebo posílit své současné mobilní marketingové úsilí. Chcete-li tomu dosáhnout nejúčinnějšími způsoby, je však důležité se pokusit představit, jak se budou události v budoucnu rozvíjet v neustále se měnícím odvětví mobilního marketingu. To je místo, kde Kennedy přichází, když zdůrazní důležité trendy a inovace, které se pravděpodobně objeví v roce 2014. Určitě si přejete přečíst článek, ale zde je několik klíčových poznatků, které budou mít vliv:
(6. )

.
  • Email se stává mobilním prvním kanálem.
   Zatímco e-mail je tradičně kanál s více desktopy a notebooky, to vše se mění. E-mail se očekává, že se v roce 2014 stane mobilním prvním kanálem!. Co znamená, že potřebujete optimalizovat e-mailový marketing pro mobilní zařízení NOW.
  • .

.
  • Objeví se nové formáty reklam pro mobilní zařízení, včetně pětisekundových spotů pro mobilní videa.
   Připravte se na nové formáty mobilních reklam. Formát reklamy ve streamu ve službě Facebook a propagované služby Tweets z Twitteru jsou jen dva příklady. Očekává se, že Pinterest bude tento rok vybojovat a očekává se, že bude obrovský. Skutečná akce je v mobilním videu, nikoliv v opakování 30sekundového videa, ale v pěti- a 10-sekundových mobilních videoreklamech. A díky všudypřítomnému softwaru, aplikacím a HD kamerám to dokáže každý.
  • .

.
  • Twitter reklamy se rozšíří na klienty Twitter třetích stran.
   Většina aplikací pro klienty Twitter (Tweetlines, Tweetbot) buď nemá reklamy, nebo mají placené verze, které odstraní reklamy z Twitteru ze zkušeností uživatelů. Ale Twitter potřebuje zvýšit příjmy rozšířením své reklamní platformy. Ve skutečnosti je to důležité pro Twitter. Koneckonců, odhaduje se, že téměř 90% času stráveného na Twitteru v roce 2013 bylo na mobilním zařízení!. Twitterský reklamní přístup byl doposud uživatelům dobře přijat, protože do svých stránek přirozeně integroval reklamy. Takže to dobře přispívá ke schopnosti Twitteru stavět nové reklamní partnerství.
  • .

.
  • FBX Facebooku bude mobilní a bude dominovat.
   Facebook volal Facebook Exchange (FBX) velmi malou část svého podnikání. Ale to se všechno změnilo, protože analytici předpovídají, že FBX nakonec vytvoří až 60 procent celkových příjmů Facebooku!. Aby se tak stalo, FBX musí být mobilní. A to by mělo být měnič hry.
  • .Důležité je to. Mobile je čím dál tím více, kde je to a každý obchodník potřebuje investovat do svých mobilních telefonů v roce 2014. Zatímco některé malé firmy a B2B obchodníci možná až dosud plně nezahrnovaly mobilní marketing, nemohou si dovolit sedět. ven.

Posílení prakticky neomezené možnosti mobilních služeb pro malé podniky je profesorka Georgetownova univerzity, profesorka Sashi Bellamkonda, v příspěvku na blogu IBM, asmarterplanet. com . Klíčová otázka je, Jak mohou vlastníci podnikatelů předcházet mobilní křivce?

Je to absolutní nutnost, říká Bellamkonda, aby podniky měly aktuální a. přesné informace o zákaznících ve všech online kanálech. Zvláště klíč, říká, je schopnost extrahovat analytický pohled na celou tuto mobilní aktivitu a určit, jaký druh obsahu, zpětné vazby a příspěvky jsou nejvíce angažmá.
Další důležitý prvek pro malé podniky: Umístění, umístění, umístění, protože lidé na cestách neustále dělají mobilní vyhledávání všech typů podniků a zkušeností. Věřili byste, že v případě restaurací 64 procent těchto mobilních vyhledávání převede do reálného podnikání během jedné hodiny ?. Neuvěřitelné!

Jako by to nebylo dost billboardu pro mobilní telefony, zvažte další rychlý růstový trend: Urychlení nákupního procesu ještě více pomocí mobilní peněženky. Je pravda, že mladší spotřebitelé jsou na předním místě, ale všichni do budoucna doopravdy očekáváme, že dříve než později mobilní zařízení nakonec nahradí hotovost a kreditní karty.

Profesor Bellamkonda povzbuzuje majitele malých podniků, aby se ponořili do mobilu, pokud už nejste. Veškeré indikace jsou, že příští rok bude explodovat s ještě větší mobilní obchodní příležitostí!
Obrázek s laskavým svolením Feelart / FreeDigitalPhotos. síť

.

Plánujete rozšířit mobilní dosah a schopnosti v roce 2014?

.
.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
April 25, 2018