Back to Question Center
0

Průmyslové trendy a předpovědi pro rok 2014

1 answers:
.
.
.
- corbatas hombre baratas. Industry Trends Predictions 2014

Kam směřujeme v roce 2014?. Samozřejmě, nikdo neví o absolutní jistotě, ale existují dobré zdroje vzdělaných výhledů. Jedním z nich je Kiplinger.
Kiplingerovy ekonomické vyhlídky zahrnují věci jako pomalý budování dynamiky HDP;. míra nezaměstnanosti, která nadále klesá;. krátkodobé úrokové sazby, které zůstávají nízké a inflace, která v roce 2014 klesne jen mírně. Kiplinger také předpovídá nárůst prodeje v maloobchodě a bydlení, stejně jako výdaje na podnikání, ačkoli je potlačena pokračující nejistotou.

Je také užitečné podívat se na to, jak by mohly v roce 2014 fungovat některé vertikální obchodní sektory. Stejně jako u širších ekonomických ukazatelů, nikdo, dokonce i vedoucí ekonomové, nemá křišťálovou kouli. Ale existují faktory a trendy, které mohou poukázat na to, jak se události mohou během roku vyvíjet.


Kiplinger říká, že bychom měli "uvažovat o tom, že maloobchodní tržby budou v roce 2014 stabilně urychlovat, a to díky silnější ekonomice a pokračujícímu vytváření pracovních míst, i když stále ještě méně robustní. Prodej potravin, elektroniky a prodejen potravin se zvyšuje, a po létě se zvyšuje prodej prodejů v restauracích a barech , což může signalizovat menší zpřísnění pásů a větší diskreční výdaje spotřebitelů.

Zdá se, že počáteční zprávy obecně naznačují, že prodeje na dovolenou v roce 2013 jsou dobré, ačkoli maloobchodníci stále čelí probíhajícím výzvám, jako je vyrovnávání přírůstku prodejů a očekávání spotřebitelů o hluboké slevy.


Prognóza průmyslových sdružení národních sdružení , která dosud nebyla zveřejněna na rok 2014, je každoroční barometr hospodářské síly průmyslu. Kromě údajů o zaměstnanosti v průmyslu a spotřebitelských trendech pokrývá služby v plné míře, omezené služby, sociální stravování a stravovací služby v nemocnicích, školách a firmách.

Za poslední rok asociace projevila rekordní výše 660 dolarů. 5 miliard v prodeji restaurací a stravovacích služeb. Vzhledem k dalším vzestupným ukazatelům, zejména k důvěře spotřebitelů a diskrečním výdajům, by se zdálo, že restaurace a potravinářské služby budou nadále těšit rostoucím tržbám v roce 2014.

Asociace uvádí, že restaurace zaměstnávají více než 13 milionů lidí nebo 10. procenta americké pracovní síly. Zatímco to je obrovský pozitivní, restaurace jsou extrémně citlivé na trh práce: Ve skutečnosti náklady na pracovní sílu spotřebovávají zhruba třetinu celkového prodeje restaurace, podle Small Business Chron. Pokrytí zdravotní péče a reforma minimálních mezd jsou dvě velké a pokračující "průmyslové výzvy", které budou nadále projednávány v roce 2014.


Reportér Justine Coyne je poslední blogový příspěvek pro Pittsburgh Business Times byl titulován Manufacturing Outlook Up pro rok 2014 a byl založen na Pittsburghské účetní firmě Schneider. Downsâ € ™ s třetí výroční analýzou svého výrobního hospodářského průzkumu. Přibližně 70 procent respondentů uvedlo, že očekávají, že poptávka zákazníků (tržby) se v roce 2014 zvýší a v příštím roce očekává nárůst o 39 procent.

Navzdory optimismu však výrobci postupují s opatrností vzhledem k nejistotě ohledně ekonomiky Spojených států a současné fiskální politiky. Zaměstnanecké výhody, suroviny a problémy soulad jsou citovány jako hlavní obavy.

Odborník v oblasti zakázek Procurian je také makroekonomický ve výrobě pro rok 2014, předpovídající pokračující "Výrobní renesance". â ??. Na základě připomínek Dr. Chada Moutraye, hlavního ekonoma NAM, se uvádí Bílá kniha společnosti Stav výroby: pozitivní ekonomický výhled na rok 2014 a na další období . hloubkový pohled na čtyři trendy, které sledují vedoucí výrobci a dalších devíti věcí, které lze sledovat v roce 2014. Klepnutím na výše uvedený odkaz zjistíte, proč věci hledají odvětví. Ekonomika S., odvětví dopravy řídí přímo maloobchodní a výrobní odvětví. Zahrnuje leteckou, železniční, vodní a nákladní dopravu, je to komplikovanější než to, ale snad to znamená, že rok 2014 vypadá dobře pro dopravu.

Převážně nákladní doprava je nadále dominantním způsobem přepravy zboží v USA. Faktory, jako je nízká inflace, rostoucí trh s bydlením, vzrůstající akciový trh a mírné ceny plynu, by měly v roce 2014 pokračovat v přepravě vozidel. Transport Topics , noviny nákladní dopravy a nákladní dopravy, tři průmysloví analytici také předpovídají stabilní, byť pomalé zlepšení v roce 2014 jak pro ekonomiku, tak pro nákladní dopravu.


Podle Kalifornské stavební akademie mnozí ekonomové považují stavební průmysl za zvonkohra pro větší ekonomiku. Zdraví celé ekonomiky USA závisí na konstrukci!. Výstavba představuje sektor 800 miliard dolarů, který zahrnuje více než 729 000 zařízení, zaměstnává 7,2 milionu pracovníků a zaměstnává 1,8 milionu osob samostatně výdělečně činných.

Ve svém výhledu Dodge Construction , který je základním předpokladem pro prognózy stavebního průmyslu a plánování podnikání, McGraw Hill Construction předpovídá v roce 2014 , že výstavba bude vést k růstu stavebnictví v roce 2014. Ve skutečnosti. říká, celková výstavba v USA v roce 2014 se zvýší o 9 procent na 555 dolarů. 3 miliardy, což je výrazně vyšší než zvýšení o 5% (na 508 miliard dolarů) odhadované na rok 2013. Přečtěte si celou zprávu zde .
Obrázek s laskavým svolením digitalart / FreeDigitalPhotos. čisté

.

Existují ve vašem vlastním sektoru náznaky, že ekonomika nakonec skončila?

.
.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
April 25, 2018