Back to Question Center
0

BFS Capital: Mistři malého podnikání

1 answers:
.
.
.
- ray ban de sol. BFS Capital Champions of Small Business

Malé podniky jsou hybnou silou naší ekonomiky a přesto mnohé z dnešních podniků se stále potýkají s potřebami pracovního kapitálu. Vzhledem k tomu, že současný bankovní systém nadále podhodnocuje vlastníky malých podniků, podnikatelé potřebují strategického partnera financování - šampióna ve svém rohu - aby jim pomohli růst a uspět.

Vzhledem k tomu, že jsme na mysli, máme radost z oznámení, že Business Financial Services je nyní BFS Capital .

Zatímco jsme sice hrdí na 13-letou historii naší společnosti jako Business Financial Services, viděli jsme potřebu přehodnotit firmu pod jediným banerem, který reprezentuje naši bohatou historii a naši jasnou budoucnost. Volba našeho nového jména byla snadná, protože naši zákazníci, partneři a zaměstnanci nás již dlouho uznali za BFS. Kombinací toho s "šampiony malých podniků"?. mantra, domníváme se, že je lepší posílit naše poslání - pomoci malým podnikům dosáhnout ziskového a udržitelného dlouhodobého růstu .

Tento rebranding odráží hluboké zkušenosti naší společnosti, které slouží různorodým potřebám financování malých podniků, jejich odhodlání věnovat inovativním výrobkům a technologiím a rozšířeným tržním příležitostem. Z naší nové identity a naší online zkušenosti jasněji formulujeme, kdo jsme pro všechny publikum BFS. Pro naše zákazníky zdůrazňujeme naše odhodlání pomáhat vám bojovat proti dobrému boji a dosáhnout většího potenciálu;. pro naše partnery prosazujeme potřeby vašich zákazníků, náležitě strukturované úvěry a financování včas;. a pro naše zaměstnance, znamená to, že každý den používáme naše odborné znalosti k financování strategického růstu a usilujeme o to, abychom si získali právo stát se dlouhodobým partnerem.

BFS Capital Brand Identity
Také jsme sjednotili naše afroamerické obchodní pobočky - Entrust Merchant Solutions, GBR Funding a Premium Capital Group - pod banerem BFS Capital. Naše britská pobočka, Boost Capital, si zachovává své jméno. Prostřednictvím naší rozsáhlé sítě nezávislých prodejních organizací, jakož i přímého prodeje a online kanálů bude společnost BFS Capital nadále spolupracovat s malými podniky ve více než 400 průmyslových odvětvích ve všech 50 státech, Spojeném království a Kanadě, které budou financovat potřeby pracovního kapitálu.

Jsme vděční našim zákazníkům - majitelům malých podniků, kteří vytvářejí pracovní místa a udržují naše komunity silná - pro výběr BFS Capital a našim partnerům a našim více než 275 zaměstnancům za jejich závazek k posilování. růstu a úspěchu těchto podniků. Tady je pro nás novou vzrušující kapitolu.

Další informace o novém obchodování naleznete v oficiálním oznámení .

.
.
. Alison Leon
.
.

Alison Leon je viceprezident marketingu společnosti BFS Capital. S více než 13-ti letými zkušenostmi na významných finančních institucích, včetně JP Morgan Chase, Capital One a Bank One, Alison chápe každodenní potřeby majitelů malých podniků a významnou roli, kterou financování hraje při rozvíjení podnikání. Její obsah se zaměřuje na marketingové strategie a zdroje pro malé podniky, stejně jako tipy, jak zajistit financování jakýchkoli obchodních nákladů. Propojit s Alison na LinkedIn a Google+ .

.
.
April 25, 2018