Back to Question Center
0

2013: Rychlý pohled na události, které tento rok ovlivnily malé firmy

1 answers:
.
.
.
. australia leather hat.png?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575727960000000" alt="2013 Small Business Year Recap">

Pravděpodobně už nebyl rok, kdy jsme skončili, všichni jsme se ohlédli a řekli: Kdy!. Stalo se to všechno, co se právě stalo v letošním roce? No, čas letí, jak se říká, paměť se rozmazává a přestože rok byl jen 12 krátkých měsíců, může to být těžké si na to pamatovat.

Prognozistory stále ještě předkládají své předpovědi pro rok 2014. Takže se podíváme rychle na některé události, které stojí mimo .. a zvláště ty, které měly dopad na malé firmy.

.


Zdá se, že ekonomika zotavující se, i když naprašovací, měla smíšené účinky na malé a střední podniky (a vlastníky) za uplynulý rok. Na jedné straně se v roce 2013 projevil rostoucí optimismus, přesvědčení, že nejhorší je za námi a že jsme definitivně vstoupili do éry lepších časů. Na druhou stranu ovšem určitá míra nejistoty týkající se federálních politik a možných budoucích opatření (případně nečinnosti, případně) vedla řadu majitelů podniků na opatrné straně, pokud jde o expanzi nebo nájem. Podobně se zdá, že spotřebitelský optimismus stoupal a klesal po celý rok, protože pomalé oživení přineslo množství, které nemohly vynaložit na nic jiného, ​​než je nutnost.

.


Přesto existují některé jasné skvrny, o nichž se mnozí domnívají, že jsou klíčovými faktory pro posílení hospodářské krajiny. Bydlení je jedno, i když tam byly některé drsné skvrny. Obnova trhu s bydlením byla přínosem zejména pro malé a střední podniky, protože tak velký počet z nich se týká bydlení.

Zdá se, že výroba se v roce 2013 objevila jako další hospodářský maják. Přestože výroba v USA byla prohlášena za mrtvou ne tak dávno, vrátila se s pomstou a pokračovala v získávání páry v malých výrobních společnostech, stejně jako v některých velkých výrobních závodech.

.


Nemusíme vám říkat, že politika číslo jedna se v průběhu roku 2013 týká zákona o cenově dostupné péči, se všemi druhy nezodpovězených otázek o tom, jak by se to mohlo projevit a jaký dopad by měl na podnikání. Majitelé podniků nakonec dostali odklad pro rok 2014, který odváděl teplo a musel splnit všechny požadavky zákona před koncem tohoto roku. Ale mnozí z nich ještě museli vybojovat, aby si na místě zavedli zdravotní pojištění.

.


Zatímco mnoho lidí očekávalo (nebo doufalo), že vidí počátky imigrační reformy nebo daňové reformy v roce 2013, prostě se to nestalo a tyto i další otázky zůstávají na stole. Bohužel se zdálo, že by podniky na konci roku ztratily některé důležité daňové úlevy, včetně některých, které souvisejí se snížením nákupu kapitálového vybavení nebo s rozšiřováním a daňovými úvěry na výdaje na výzkum a vývoj.

Stejně jako většina občanů Spojených států amerických vyjádřili majitelé firem pocit nespokojenosti s neschopností Kongresu dosáhnout téměř všeho, co bylo děláno díky zámku. Ve skutečnosti tento nedostatek důvěry v účinnost vlád posiluje mnoho pocitů znepokojení majitelů podniků ohledně toho, jak se budou příští rok - a další - rozvinout.

.


Během roku 2013, hlavně proto, že ekonomický růst USA zůstal tak pomalý, Federální rezervní banka udržovala nízké úrokové sazby prostřednictvím nekonvenční politiky nazvané kvantitativní uvolňování. To je pozitivní pro podniky, které si půjčují peníze a vybírají podnikatelské úvěry . Na druhou stranu se zdálo, že nízké úrokové sazby nezpůsobují spotřebitelské výdaje do té míry, že by to muselo podnikům mít pocit, že jsou solidní. Mnoho lidí si myslí, že se to změní v roce 2014. Majitelé firem si vzali tušení a ujistili se, že zákazníkům poskytují bezproblémový mobilní zážitek.

.


Podniky se zabývají všemi druhy platebních alternativ, také - znovu, ve jménu splnění očekávání zákazníků o efektivnější zkušenosti.

.


Mluvení o zkušenostech se zákazníky si stále více malých firem uvědomilo, že nalezení nových způsobů oslnění a potěšení zákazníků s jedinečnými zážitky jim dává konkurenční výhodu nad velkými řetězci a velkými prodejnami.

.


V roce 2013 malé a střední podniky přijaly sociální média velkým způsobem - jinou oblast, kde se mohou odlišit mezi konkurenty. Twitter a Facebook vedly cestu s tím, že služby Instagram a služby založené na umístění, jako je Yelp, také rostly exponenciálně. Ruce dolů, mobilní byl a bude i nadále velkým hráčem pro malé podniky.

.


Vzhledem k tomu, že se ekonomika odrazila zpět, podniky jsou připraveny k růstu, což je častěji financování podniků . Možná více než minulý rok, než jakýkoli jiný, malý a střední podnik zjistil, že jejich přístup ke kapitálu nebyl s tradičními zdroji minulých let (bank), ale s tzv. "Alternativním". věřitelů.

BFS je pouze jeden takový věřitel. Pomáháme podnikům s kapitálem, které potřebují k rozšíření a růstu, viděli jsme , že naše podnikání v roce 2013 rostlo exponenciálně . Nevidíme banky, které by se brzy vrátily do tohoto segmentu. Takže se těšíme na to, abychom v roce 2014 a dál pokračovali ve službě a podpoře podnikových potřeb kapitálu! .

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
April 25, 2018