Back to Question Center
0

Tajemství úspěchu BFS Capital

1 answers:
.
.
.
. Secret Business Financial Services Success

OK, takže možná jsme byli inteligentní a dobře řízeni jako společnost - a trip to south america. Chceme to myslet!. Ale je tu ještě jediný důvod, proč jsme stále tady a stále roste: náš závazek sloužit obchodním zákazníkům jako jste vy a ochotu přizpůsobit se vašim vyvíjejícím se potřebám.

Ne to, že před mnoha lety jsme byli "alternativními". zdroj financování pro mnoho malých podniků. Ale už ne. Stále více jsme zdrojem zdrojů pro podniky všech tvarů a velikostí v celé Americe. Proč?. Závazek , reakce na služby a na potřeby financování podniků všude.

Zde jsou jen některé ze způsobů, jakými jsme se vyvíjeli, abychom vyhovovali vašim potřebám:

.

Když ekonomika havarovala v roce 2007, "tradiční". financování (tj. banky) do značné míry havarovalo. Mnoho malých podniků, považovaných za "riskantní", ". byly ponechány vysoké a suché. Ale to bylo vždy naše podnikání: Poskytování financování malým a středním podnikům . Během let recese jsme se ujistili, že reagujeme na měnící se potřeby našich obchodních zákazníků. V důsledku toho naši zákazníci, naše výrobky a celý trh â € œspaceâ ??. jsme obsadili všichni změnili.

.

Nabízeli jsme výhradně výplaty peněžních prostředků obchodníků , většinou pro podniky založené na kreditní kartě, jako jsou restaurace nebo maloobchodníci . Uznali jsme však potřebu podnikatelských úvěrů, zvláště pro ty firmy, které neberou kreditní karty (např. Ty, které jsou B2B). Nyní nabízíme úvěry podnikům v prakticky každém odvětví. A dnes půjčujeme až 2 miliony dolarů!. Samozřejmě stále poskytujeme zálohy pro obchodníky, pokud to je nejlepší řešení pro podnikání.

Klikněte zde nebo se podívejte na níže uvedené video pro rychlé a jednoduché vysvětlení našich produktů:

. )..

Když společnost BFS Capital poprvé začala, nabízely jsme v několika státech pouze zálohové platby obchodníkům. Jak jsme pokračovali v růstu, postupně jsme rozšířili náš dosah. Pouze před několika lety jsme nabídli financování jen v hrstce států USA. Ale spolu s uvedením našeho krátkodobého úvěrového produktu jsme nyní schopni poskytovat úvěry podnikům na celostátní úrovni. To je obrovský přínos pro naši zákaznickou základnu, která se nachází od pobřeží k pobřeží a všude mezi nimi.

.

Nikde se majitelé podniků nebudou shánět lépe a přátelskyji použitelným způsobem a schvalovacím procesem než pro BFS Capital. Zatímco banky vyžadují hromady účetních výkazů a daňových záznamů, soustředíme se na několik důležitých dokumentů a na zdraví vašeho podnikání. Chápeme, že když podniky žádají o financování, potřebují kapitál dříve než později. Takže jsme se zavázali k rychlému přezkumu a schvalování procesů a nejprve zajistíme, že jakmile budete schváleni, můžete získat finanční prostředky v nejméně dvou pracovních dnech !

. ) .

Existují dobré důvody pro získání financování pro vaše podnikání a ne tak dobré. Pokud se utopíte v dluzích, nemůžete se službou a snažíte se zůstat nad vodou, můžeme vám navrhnout, že půjčování peněz jen zhorší problémy. Na druhou stranu, když se podíváme na věci, jako je váš obchodní model, na to, jak platíte prodejce a jak řídíte cash flow, hledáme růst v oblasti zdraví a . potenciálu . Základní otázka, kterou se ptáme, je následující: Finanční pomoc pomůže váš podnik vpřed?. Bude vaše podnikání lépe s tímto kapitálem?

Jsme všechno o pomoci podnikům s růstovým kapitálem nebo příležitostně řízenými penězi.

To jsou některé ze způsobů, jak jsme se vyvíjeli a plánujeme pokračovat v růstu, abychom mohli sloužit našim podnikatelským zákazníkům v roce 2014 a dále. Rádi bychom vám také pomohli růst.

Zavolejte na číslo 888-370-7716 a budeme vás řídit směrem k finančnímu řešení, které je nejlepší pro vaši firmu.

.
.
. Alison Leon
.
.

Alison Leon je viceprezident marketingu společnosti BFS Capital. S více než 13-ti letými zkušenostmi na významných finančních institucích, včetně JP Morgan Chase, Capital One a Bank One, Alison chápe každodenní potřeby majitelů malých podniků a významnou roli, kterou financování hraje při rozvíjení podnikání. Její obsah se zaměřuje na marketingové strategie a zdroje pro malé podniky, stejně jako tipy, jak zajistit financování jakýchkoli obchodních nákladů. Propojte se s Alison na LinkedIn a Google+ .

.
.

April 25, 2018