Back to Question Center
0

Náborové tipy pro stavební firmy

1 answers:
.
.
.
- umzug buero. Recruitment Tips Construction Companies

Pronájem je opravdu umělecká forma.

.

Na jedné straně potřebujete někoho, kdo by mohl vyplnit svou roli ve vaší stavební firmě , abyste mohli dokončit své projekty včas. Na druhou stranu, pokud jste příliš rychlí najímat tuto osobu, on nebo ona nemusí pracovat, a vy byste mohli skončit buď s výrobou sub-par nebo musel najmout jinou osobu úplně.

.

Kombinujte tuto výzvu s celkovým posunem mladších pracovníků, kteří se přestěhují ze stavebního průmyslu , a vy zůstáváte s velkou výzvou při náboru úzkého výběru kvalifikovaných pracovníků. Takže, jak se snažíte nalézt ty nejlepší lidi, kteří by mohli zaměstnávat vaše zaměstnání?. Zde je deset tipů pro nábor zaměstnanců ve stavebnictví.

.

Cíl Nedávné stupně

.

Ačkoli procházky sálů vaše místní 35.000 dolarů-a-rok liberální umělecké vysoké školy pravděpodobně vyhrát vám artisan svářečů youà ¢ â, ¬ â "¢ s hledá, nedávné vysokoškolští absolventi u velkých státních škol a komunitních vysokých škol často donâ ??. mají po ukončení studia spoustu možností. A jakmile jste ukázal člověku s filozofií, že můžete vydělat mnohem více peněz ve stavebnictví než filozofovat, můžete mít zájem o nábor. Studentské půjčky nejsou žádným vtipem a vy můžete využít toho, aby vaše nájemní výhodu.

.

Podívejte se na ty, kteří se rozhodli proti dosažení stupně

.

Pak jsou samozřejmě i lidé, kteří nedokončili vysokou školu. A pokud tito lidé nevypadli, aby založili vlastní softwarovou říši, jsou šance, že hledají způsob, jak vydělat peníze. Často se můžete obrátit na magistráty a zjistit, kdo je v nebezpečí opuštění školy nebo kdo nedávno odešel. Kontaktování těchto lidí s příležitostmi může někdy způsobit, že vypadáte jako požehnání.

.

Půjčování od vojenské

.

Když veteráni vystoupí z armády, pracovní dovednosti, které se naučili, se nutně nepřeváží do civilního života. Nájemní trh pro důlní zametače prostě není to, co bývalo. Ovšem větší dovednosti se učí ve vojenských dějinách veteránů některých z nejlepších najatých možných. Věci, jako je přesnost a individuální odpovědnost, disciplína a pochopení toho, že je třeba udělat práci, ať to chcete nebo ne. A jelikož mnozí hledají práci po vyčerpání a nemusí mít dovednosti být v tech nebo jiném oboru, stavba je logická volba. Oslovit Nábor pro Heroes a další organizace pro pomoc zde.

.

Provádějte vzdělávací program na odborné škole

.

Pokud jste jedním učitelem, jak být elektrikáři, jsou šance, že vás uvidí jako vůdce v této oblasti. Vyhledat místní odborné učiliště a nabídnout jim pro své studenty vzdělávací program. Slouží k dvojímu účelu, jak získat jméno vaší společnosti v komunitě a umožnit vám síť s mnoha potenciálními nájemci.

.

Dejte lidem druhou šanci

.

Neznamená to, že byste se měli vzdát trestních kontrol a najat někoho, kdo by mohl být schopen provozovat stopu. Ale mladí lidé, kteří mají nenásilný trestný čin, se mohou snažit najít práci. Podívejte se na místa, jako jsou mladistvé rehabilitační střediska nebo pracovní tábory, a zjistěte, zda můžete s opravným oddělením pracovat, abyste jim pomohli. Je to riziko, ale budete překvapeni, kolik lidí je za tuto příležitost vděčná a co nejvíce využívá.

.

Nabídkové doporučení Bonusy

.

Kdo zná tvoji společnost - a co to znamená, abys tam pracovala - lepší než tvoji současní zaměstnanci?. Nikdo. Takže když vaši zaměstnanci doporučují někomu, o kterém si myslí, že by byl vhodný pro práci, je to pravděpodobně solidní postoupení. A nezapomeňte, že tyto bonusy nemusí vždy být peněžní.

.

Nabídka netradičních výhod

.

Průměrný věk stavebníka v roce 2010 byl ve věku 40 let. Abyste uspěli v dlouhodobém horizontu, budete muset přilákat mladší pracovní sílu. Mladší pracovníci nejsou vždy motivováni penězi, a mnozí chtějí výhody jako flexibilnější plánování, více volných pracovních hodin nebo placené cesty domů, pokud vaše společnost pracuje v jiných městech. Některé z nich nebudou vždy možné ve stavebnictví, protože pracujete na mnohem odlišnějším rozvrhu, než jaký je technický start. Ale pokud je to možné, nabídněte tyto výhody, neboť oni jsou ty věci, které hledají tisíciletí.

.

propagovat z

.

Nic nepropaguje zaměstnance, jako je vidět lidi, kteří pracují, až se dostanou k propagaci. Propagace zevnitř není jen klíčovým nástrojem pro uchovávání zaměstnanců, ale také pro nábor . Pokud si potenciální pracovníci uvědomí, že mají prostor pro rozvoj ve společnosti, činí tuto společnost atraktivnější. Nepřipomínáme, abychom z méně věrné propagovali méně kvalifikované lidi. Ale vždy dát vnitřním lidem šanci.

.

Podívejte se mimo město

.

Možná, že trh práce ve vašem městě vzkvétá a mladší lidé se dívají na méně fyzicky náročné zaměstnání, protože existuje mnoho lidí. To neznamená, že je to případ všude. Podívejte se na části země, které nemají rostoucí ekonomiky, možná oblasti, které v posledních letech ztratily výrobní pracovní místa. Tito lidé by se mohli ochotně přestěhovat za lepší příležitost. Reklama v rádiu a televizi v těchto oblastech se může vyplatit, stejně jako můžete provést náborové návštěvy sami.

.

Najímejte personální společnost

.

Protože běh malého podniku může být 30 hodinová práce, nemůžete mít čas na to, abyste pracovali nohami při hledání dobrých pracovníků. Proto vytváření stavebních personálních firem, které pro vás pracují. Pracovník skončí tím, že vás trochu víc stojí, ale pokud máte více peněz než čas, je to snadné řešení.

.

Nabízení správných lidí je pro úspěch Vaší společnosti zásadní, a někdy to vyžaduje investice do procesu náboru. Pokud máte představu o tom, jak chcete najímat, ale nemáte hotovost, podívejte se na BFS Capital pro krátkodobé financování vaší stavební firmy . Víme, že někdy musíte dát peníze do dobrých lidí, abyste získali odměny, a vždy vám pomohou.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 25, 2018