Back to Question Center
0

Nejlepší a nejhorší průmysl pro malé firmy

1 answers:
.
.
.
. arçelik gaziosmanpaşa yetkili servis.jpg?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575726970000000" alt="Industry Success Failure Rates">

Podnikatelé a podnikatelé znají skutečnost od samého začátku: Mnoho podniků se to nedaří na dlouhou trať. Ve skutečnosti odborníci tvrdí, že až polovina malých podniků během prvních pěti let startu selže.

Důvody jsou všude, od ekonomických podmínek až po nedostatek kapitálu až k chybám v procesu. Ale je zde i další významný faktor;. některé odvětví jsou pro pohostinství a růst malých podniků přátelštější a další jsou jen rizikovější. Mohou být silně konkurenční nebo nesou trvale vyšší výdaje. Takže i když není nic jisté, je užitečné vědět, jdeme, které odvětví jsou příznivější pro malé podniky.

Znalost odvětví, která mají vyšší míru selhání, by měla pomoci i jiným způsobem. Typicky malé podniky v rizikovějších sektorech mají potíže s přístupem k kapitálu, když to potřebují. Tradiční poskytovatelé úvěrů - zejména banky - se vyhýbají určitým typům podniků - například těm, kteří se nacházejí v odvětvích s vyšší mírou selhání, nebo že nemají například hmotný majetek jako zajištění. Ale prakticky všechny podniky potřebují pracovní kapitál v určitém okamžiku. Pokud jste ve společnosti s rizikovým typem podnikání, plánujete-li další výzkum zdroje kapitálu , bude to velký plus, když ji skutečně potřebujete.

Zde je tzv. "Alternativní". zdroje financování se nám nezdají jako my, BFS Capital. Ve společnosti BFS víme, že některé typy podniků, například restaurací , přinášejí větší riziko než jiné. Ale kvůli tomu se nevypočítáme. Místo toho analyzujeme váš obchodní model a mluvíme s vámi, abychom vás poznali. Budeme se rozhodovat o celkovém růstovém potenciálu, nikoliv o odvětví, ve kterém působíte. To je důvod, proč naši malí a středně velcí zákazníci pokrývají široké spektrum průmyslových odvětví v celém USA (6. )
Neznamená to, že byste také neměli vědět vše, co můžete o různých druzích podniků a jejich statistické pravděpodobnosti uspět nebo selhat. Samozřejmě, že je to něco. Při vašem výzkumu si uvědomte, že existují trendy, které přicházejí a odcházejí, stejně jako různé interpretace založené na různých druzích dat. Na základě informací z několika zdrojů, včetně EHow , Inc. a Small Biz Trends , spisovatel Rochelle Bailis poskytuje jednu interpretaci v Nejlepší a nejhorší průmysly pro zahájení podnikání - Co čísla ukazují . Přečtěte si celý článek o dokumentu DocStoc zde . Podívejte se na několik z nejzajímavějších témat:

.
  • V "velmi pravděpodobné" úspěch?. kategorie jsou mobilní hry, internetové publikování a (věřte tomu nebo ne) bytové výstavbě. Každé z těchto odvětví odráží změny ve způsobu, jakým žijeme, hrajeme a konzumujeme informace dnes, na rozdíl od toho, jak jsme to udělali jen před několika lety.
  • .
  • Nejdůležitější jsou věci jako drobný alkohol a pivo, péče o domácí zvířata a poradenství v oblasti životního prostředí. Opět můžete jasně vidět naše vyvíjející se vkusy, návyky a priority, které se v těchto kategoriích odrážejí.
  • .
  • Topping "vysoké míry selhání"?. (50 procent) přímých prodejních podniků (40 procent) a nezávislých maloobchodních prodejen (40 procent). Stejně jako u úspěchu, selhání je také ovlivněno věcmi, jako jsou rostoucí náklady a měnící se preference a návyky spotřebitelů.
  • .

Pokud vaše vášeň otevře nezávislou restauraci nebo obchod, nikdy vám neřekneme, abyste se vzdal. Ujistěte se, že budete dělat svůj domácí úkol a pečlivě plánujete.

Obrázek s laskavým svolením Stuart Miles / FreeDigitalPhotos. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
April 25, 2018