Back to Question Center
0

2016 Stav malého podnikání

1 answers:
.
.
.
- eductor pump calculations. Infographic: 2016 State of Small Business

Jak se dnes cítíte v malých obchodech?. Podívejte se na naši infografii, abyste zjistili, co říkají ostatní majitelé malých firem.

.

Víte například, že 50% vlastníků malých podniků říká, že jejich největší výzvou v roce 2016 je najímat nové zaměstnance a 43% respondentů říká, že hodlají zlepšit své zkušenosti a udržení stávajících zákazníků jako způsob, jak zvýšit příjmy?. 6) .

.

Pokud si přejete přečíst více, nezapomeňte na naše úplné studie o stavu malých podniků v roce 2016 , které jsou k dispozici zde .

.

.

.

.
.
. Alison Leon
.
.

Alison Leon je viceprezident marketingu společnosti BFS Capital. S více než 13-ti letými zkušenostmi na významných finančních institucích, včetně JP Morgan Chase, Capital One a Bank One, Alison chápe každodenní potřeby majitelů malých podniků a významnou roli, kterou financování hraje při rozvíjení podnikání. Její obsah se zaměřuje na marketingové strategie a zdroje pro malé podniky, stejně jako tipy, jak zajistit financování jakýchkoli obchodních nákladů. Propojte se s Alison na LinkedIn a Google+ .

.
.

April 25, 2018