Back to Question Center
0

10 Přínosy zábavy v kanceláři

1 answers:
.
.
.
- atlantis coils 5. Office Recreation

"Všechna práce a žádná hra"?. tak se Jackovi Nicholsonovi moc dobře nepodařilo. A vy nechcete, aby společnost plná mužů rozbíjela dveře se sekerou a pronásledovala své rodiny kolem slepého bludiště ve sněhu, teď to děláte?

Pokud jste řekli ano, pokračujte a přestaňte číst. A možná hledat odbornou pomoc.

Každý musí jít ven a hrát. A kromě zřejmých výhod plynoucích z fyzického cvičení, vaše společnost získá mnoho z toho, že vyvede své zaměstnance z jejich obvyklých pracovních cest, do tělocvičny, na pole nebo na vodu, aby se jejich mysl nabrala na. něco jiného než práce. Neprodáno?. Zde je více než 10 přínosů, které vám nebrání šíření pracovní síly.

.
  • Spravuje stres - Ty jsi neslyšel John Denver psát písně o úchvatných pohledech z jeho kabiny, ne?. To je proto, že klidná, relaxační krása, která je venku (kde se často odehrává rekreaci) je jedním z velkých uvolňujících stresu naší doby. To, a John Denver písně.
  • .

.
  • Vytváří týmovou soudržnost - Je to starý výraz, který říká: "Rodina, která dělá Zumbu dohromady, zůstává spolu. â ??. Nebo něco takového. Ale nic nepřináší blíže k lidem, než ke sdíleným protivenstvím, a jestliže tato nepříjemnost přichází ve formě 60-ti minutové třídou Orange Theory, tak to tak bude.
  • .

.
  • Šetří peníze na zdravotní pojištění - Protože nikdo není překvapen, když ten chlap, jehož myšlenka cvičení zahrnovala rychlé stlačení tlačítka B na jeho NES a. časté výlety do chladničky mají mrtvici na 35. Skutečná rekreace, která nehraje videohry, udržuje zaměstnance zdravější a nakonec vám šetří peníze na jejich pojistném.
  • .

.
  • Zvyšuje produktivitu - něco takového, že Snickersová reklama, kde se fotbalista změní na Betty Whiteovou, když je hladný, když vás zdůrazníte. opravdu nejste sám. Takže pokud nechcete, aby celá hvězda Golden Girls pracovala ve vaší firmě (což by bylo zábavné, ale nebylo obzvláště produktivní), poskytněte zaměstnancům šanci se dostat ven a de-stres, aby se mohli vrátit soustředěni a připraveni, dobře, ne. být Betty Whiteová.
  • .

.
  • Zlepšuje účast na práci - Pokud z nějakého důvodu nepoužíváte nepřiměřeně velký počet kenských maratónských běžců, nikoho nepřekročíte, abyste jeli a cvičíte. Ale vy víte, proč lidé chybí práce?. Lékaři jmenují kvůli vysokému krevnímu tlaku. Nebo kocoviny. Nebo mnoho věcí, které jsou mezi aktivním lidem mnohem méně časté. Tolik, že když GE studoval své zaměstnance, zjistila, že ti, kteří vykonávali pravidelnou práci, byli 45 procent méně než ti, kteří to neudělali.
  • .

.
  • Sharpens dovednosti ve všech oblastech - Sportovní metafory jsou hodně jako Miley Cyrus: Hortivě nadužívaný a vůbec originální. Tak se jim vyhneme, jako by to byla Miley Cyrusová. Ale pokud používáte svůj mozek, abyste se vylepšili při sportu, pravděpodobně budete mít tyto lekce - nebo alespoň tuto úroveň nastavení cílů a zaměření - na pracovní místo a zlepšíte se i tam. Union Pacific Railroad zjistila, že její cvičební programy vedly k vyšší koncentraci zaměstnanců.
  • .

.
  • Udržuje lidi z nudy - Protože strávit celý den dělat stejnou práci na stejném místě je asi stejně vzrušující jako tříhodinová smyčka Yanni, je to. je důležité se dostat ven a vidět / dělat něco jiného. Poskytnout zaměstnancům šanci na přestávku - a dělat něco jiného, ​​než dostat stejný příkaz Chipotle, který dělají každý den - k tomu, aby se sami sebe potýkali, bude mít zájem o jejich práci a potenciálně sníží obrat.
  • .

.
  • Zabraňuje izolaci - Kurzy jsou, pokud Milton z Office Space vystoupil a cvičil jednou za čas, nikdy by se nedostal do suterénu a možná. měla tu zvláštní posedlost se svými sešívači. Protože i když jste ten nevhodný, poslední vybíraný kluk na kickballovém týmu, jste stále mimo cvičení s jinými lidmi, což činí antisociální téměř nemožné. Také umožňuje, aby i ostatní nejvíce introvertní pracovníci vašich zaměstnanců se seznámili s ostatními zaměstnanci.
  • .

.
  • Otevírá nové cesty - Je to vždy zajímavé / mírně emasculating, když 5? € 3?. recepční dominuje vaší obědové pickupové basketbalové hry tím, že neztrácíte výstřel, pokrčí rameny a říká: "Ach, jo, hrál jsem na vysoké škole. â ??. Ale když se dozvíte o nějakém novém sdíleném rekreačním zájmu nebo dovednostech, na pracovišti vzniká nová úcta a mohou být naplánovány nové aktivity. Čím víc o lidech víte, tím lépe s nimi pracujete.
  • .Obrázek s laskavým svolením Stuart Miles / FreeDigitalPhotos. síťová .

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 25, 2018