Back to Question Center
0

Technologie vašeho podniku potřebuje zabránit podvodům s kreditními kartami

1 answers:
.
.
.
- dedicated server hosting in trinidad. Technology Need Prevent Credit Card Fraud

Pravidla se změnily a na vás je povinnost podvodu z kreditních karet .

.

Ok, možná ne úplně, ale s příchodem EMV čipů v kreditní a debetní kartě ve Spojených státech, odpovědnost za podvody se nyní posunula. Nyní, kdo je mezi obchodníkem (vy) a finanční institucí méně kompatibilní s EMV, je odpovědný za podvod. To znamená, že pokud chybíte ve své POS technologii , můžete se otevírat až docela vážným ztrátám.

.

Ale pro vás je to štěstí, technologie se neustále vyvíjí a nové způsoby, jak ochránit sebe sama a vaše podnikání před podvody, nepřetržitě přicházejí na trh. Tak co jsou nejnovější a největší?. A jak se držíte toho, co je tam?. Mluvili jsme s odborníkem na IT a dostali několik tipů.

.

Jednoduché věci: Kontrola ID

.

"Na konci dne jsou opravdu jen tři věci, jak můžete chránit před podvody,". říká Matt Gallo ze společnosti United Data Technologies , která se specializuje na správu IT pro malé firmy. "Prověřte ID, abyste ověřili transakci, přešli na čipové nebo pinové stroje nebo používali stroje kompatibilní s Apple / Samsung Pay. Zaměřte se na nejlepších obchodních praktik a určitě na omezení odpovědnosti na backend. â ??

.

Gallo dělá skvělý bod: Než se dostanete do zábavy nové hračky, které můžete použít k ochraně proti podvodům, musíte zvládnout jednoduché věci. Vzhledem k tomu, že dokonce i nejvyspělejší kreditní karta na světě může být stále přetočena, ponořena nebo skenována zlodějem.

.

Vypadá to, jako byste neměli, ale přemýšlejte o tom: Kdy jste naposledy požádali, abyste při placení kreditní kartou požádali o totožnost?. Tento jednoduchý krok - a vyžaduje to od všech zaměstnanců - je stejně rozumný jako požadavek na ID, když zákazník objednává alkohol, ale z nějakého důvodu je to příliš neobvyklé. Dodatečné pět sekund, které zákazník potřebuje k výrobě ID, nebude zničit každý den. A nemnoho zákazníků, které byste mohli ztratit, protože "proč?". (prosím) bude minimální ve srovnání s potenciálními ztrátami z podvodu.

.

Dalším upgradem vašich POS systémů na přijetí EMV čipů je další logický krok k ochraně sebe. Do roku 2018, podle Strawhecker Group , všichni držitelé karet v USA budou mít EMV čipy, takže čím dřív jste spokojeni, tím lépe. A obvykle nové čtenáře nebudou stát víc než 100 až 150 dolarů, s inteligentními telefonními čtverci, které běží až za 49 dolarů. Další informace o tom, jak se stát plně kompatibilní s EMV , se podívejte zde .

.

Jak bezpečné jsou Samsung a Apple Pay?

.

Samsung a Apple Pay jsou značky používané výrobci chytrých telefonů pro své digitální služby peněženky, které umožňují zákazníkům platit s jejich telefony.

.

Zdravý rozum vám může říci, že platit telefonem, který lze jednoduše napadnout nebo klepnout, se zdá být docela riskantní snahou. Ale věřte tomu nebo ne, Technologie Near Field Communications (NFC) je stejně bezpečná jako čipy EMV. Zákazníci přidávají své debetní a kreditní karty na digitální peněženku na svých smartphonech, pak držet telefon až po "čtečku". při nákupu. Apple Pay využívá nejen technologii otisků prstů iPhone (touch ID), ale také několik vrstev šifrování dat . Přestože jsou tyto transakce relativně bezpečné, stále stojí za to požádat o platbu s ID.

.

Zůstat na vrcholu nejnovějších technologií Tends

.

Stejně jako všechno, co zahrnuje technologii za posledních 15 let, to, co je nové dnes, bude v příštím roce zastaralé. Takže i když upgradujete všechny vaše systémy POS, které mají být kompatibilní s EMV a hyper-zabezpečené, hackeři najdou způsoby, jak je rozbít. Je to nekonečný cyklus a jeden nemusíte mít čas, abyste se držel krok.

.

"Výzvou, kterou většina malých podniků má, je, že mohou mít pouze jediného IT osobu, jejíž úlohou je opravdu jen udržet světla,". říká Gallo. "Zatímco to je rozhodně důležité, propojená řízená IT servisní společnost může přinést ty správné lidi k vyřešení těchto problémů. â ??

.

Znamená to, že outsourcing vašich potřeb IT na třetí stranu je řešením pro vás?. Není to nutně, ale je to možnost mnoha malých firem, které vědí, že neexistují a mohou vám pomoci udržet si aktuální informace, zatímco se soustředíte na další aspekty vašeho podnikání.

.

Společnost Gallo také navrhuje spolupráci s dodavateli , aby se ujistil, že vás informují o nejnovějších technologiích. Je to velký důvod, proč by použití lokální společnosti na zpracování plateb mohlo být pro vás obrovskou výhodou, i když by to mohlo stát trochu víc. Možná si myslíte, že vztah, který máte s prodejcem POS, není téměř tak důležitý, pokud jde o prodejce, například na maso nebo pivo. Pokud však jde o ochranu proti podvodům, mohou být vaším největším přínosem.

.

Ale kromě rizika podvodů v transakcích může být velkým problémem také vystavení údajů o kreditní kartě vašich zákazníků.

.

"Největší oblast, kde se společnosti mohou dostat do potíží, více než podvod, je vystavena kreditní karty,". říká Gallo. "Každý klient, s nímž pracujeme, se zabývá transakcí s kreditními kartami, hrozí nebezpečí náhodného ukládání těchto informací a často ani neví, že jsou ohroženi značným rizikem. â ??

.

Dokonce i obří společnosti, jako je Target, se staly oběťmi tohoto problému, a to je další věc, kterou se můžete seznámit s prodejci POS.

.

Zatímco se nikdy nebudete moci plně chránit před podvody s kreditními kartami, technologie vždy ulehčí. Ať už si to děláte sami, nebo je outsourcujete, je životně důležité, abyste zůstali na vrcholu nejnovějších záloh, abyste minimalizovali riziko. Pamatujte si, že se podvodníci a společnosti z kreditních karet snaží vždy zůstat o krok napřed. A pokud s nimi nebudete držet krok, vystavujete se vážnému nebezpečí.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
April 25, 2018