Back to Question Center
0

#ForTheLoveOfHashtags!

1 answers:
.
.
.
. cheap vps hosting canada.png?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575727430000000" alt="Using Hashtags Correctly">

Ať už používáte nebo nepoužíváte Twitter, jste slyšeli buzzy kolem hashtagů?. Je to všechno o tom, jak někteří uživatelé Twitteru zneužívají hashtags v jejich tweets, což způsobuje úzkost a zmatek pro čtenáře. Víte, jestli používáte hashtags správně?

Na podnikatele. com , CEO společnosti Social Media Explorer Jason Falls říká, že uživatelé Twitteru potřebují pochopit hashtags, aby je správně používali a co nejlépe využili veškeré zkušenosti Twitter. A nyní, když se hashtagy používají v různých sociálních platformách, konkrétně na Facebooku a Google+, pokud ještě nevíte, jak správně používat hashtagy, je nyní velmi dobrá doba, abyste se učil.

Vlastně hashtags nejsou totéž komplikované. Jsou prostě relevantním slovem nebo sérií znaků, které začínají symbolem #. Hashtags jsou nástroje pro organizaci. Kategorizují zprávy a usnadňují ostatním uživatelům Twitteru, aby vyhledávali tweety. Kliknutím na značku hash zobrazíte další tweety se stejnou značkou hash. V nekonečném moři tweets, hashtags usnadňují hledání dalších uživatelů s podobnými zájmy a konverzacemi na témata, která si vyberete. Hashtags může být vaším lístem k interakci s ostatními;. pomocí populárních nebo široce používaných hashtagů můžete dát do kontaktu s miliony tweets a uživatelů.

Jako majitel firmy můžete vytvářet vlastní hashtag (y), které řídí konverzace o vaší firmě, prodeji, dalších událostech, nových produktech, speciálních nabídkách, soutěžích, dárcích a podobně. Prostě přiložte svůj vlastní hashtag na konci vašeho tweetu a požádejte ostatní o jejich použití. Na konci dne (nebo události nebo prozradí) proveďte skenování vaší značky hash, abyste změřili interakci.

Podniky by měly být kreativní s hashtage a dělat je rozlišovací, včetně obchodního jména nebo přinejmenším iniciály. Proveďte rychlé vyhledávání před použitím konkrétní značky hash, abyste se ujistili, že již není používán pro něco jiného. Ideál?. Pro vysokou viditelnost a angažovanost získáte spoustu tweetů / uživatelů, kteří v krátké době zveřejňují stejnou značku hash. Zatímco jste na tom, najděte nějaké konkurenty, které budou následovat, aby zůstaly aktuální.

Zní to možné, jo?. Ale tady je tření. Existuje značné množství uživatelů, kteří při propagaci svých podniků, produktů, událostí nebo cokoliv se dostali do rukou s hashtagem, čímž se co nejvíce zaplní do tweetu, takže se objeví v rozhovorech po Twiiteru. Chcete-li být efektivní, hashtagy musí být relevantní pro tweet. V opačném případě jsou to rozptýlení nebo vaše tweety vypadají jako spam. Lidé je vyladí. Falls poskytuje fiktivní příklad toho, co ne udělat:

.
Měli byste si přečíst Podnikatele!. Velký časopis!. #entrepreneur #finance #business #investing #nfl #potraviny #PowerRangers #Britney Spears
.


Zakladatel společnosti Inkling Media Ken Mueller je o něco intenzivnější ve svých komentářích k socialmediatoday. com . Poskytuje svůj vlastní příklad - aktuální aktualizaci stavu "špatného použití hashtagů:

.
Pokud jste # museli # změnit, aby # uspěli s # VAŠÍ # sociální mediální úsilí - mohl byste?. "Jak vám mohu # pomoci?"
.


Yikes!. Vypusťte hashtagy, říká Mueller a zbytek je "gobbledygook", ". nevhodnými čepicemi, faux inspirací a všemi. Ale největší přestoupení zde, říká, zneužívá hashtags, který ničí tweet. Pokud jste v pokušení přetížit své tweety nebo hodit pár hashtagů obecných slov, jen proto, abyste to sakra nedělali, nedělejte to. Namísto toho postupujte podle pokynů Muellera:

.
  • Zvolte opatrně hashtagy . Přemýšlejte o tom, proč za značkou hash, která obvykle pomáhá ostatním najít vás nebo vaši firmu.
  • .

.
  • Použijte hashtags mírně . Ve vzácné situaci, kdy si myslíte, že MUSÍ obsahovat více hashtagů, je umístěte ven. Pokud opakujete stejnou věc vícekrát, použijte různé (ale vždy relevantní) značky.
  • .

.
  • Zkoušky hashtags . Chcete, aby vaše hashtagy byly něco důležitého a užívaného. Vytvořte několik a klikněte na ně a zjistěte, co se zobrazuje. Pokud je to nevyžádané věci nebo věci, které jsou na místě, přeskočte značku hash a místo toho použijte něco jiného. Pokud vyzkoušíte několik a najdete několik, které jsou dobré a relevantní, vyberte jednu nebo dvě nejlepší. Jiné (pokud je máte) můžete použít pro více aktualizací. stačí je otáčet.
  • .Komentář k technologyreveiw. com poukazuje na to, že uživatelé, kteří trvají na zneužívání hashtagů, ohrožují největší sílu Twitteru a jeho skenovatelnost. Dále se říká, že vložení hromady hashtagů uprostřed tweety je prostě sebejisté! Takže pokud hashtag nemůže být zapadá do postscriptu tweetu, ponechte to. Přečtěte si celý příspěvek zde - a sledujte ty hashtagy.

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
April 24, 2018