Back to Question Center
0

Zapojení malých podniků do Společenství je Win-Win

1 answers:
.
.
- what is sql server development.
. Small Business Community Involvement

Majitelé malých podniků se snaží najít více hodin denně, ne více věcí, které je třeba přidat k jejich již plným talířům. I přesto stojí za to vynaložit nějaký čas a prostředky na to, abyste se vrátili zpět do komunity. Stále více a více vlastníků podniků zjišťuje, že zapojení komunity může být konečným "win-winem,". dává jim šanci dělat dobro a vyzdvihnout některé nové zákazníky najednou.

Nezávislé území. org , která podporuje místní podnikání, říká, že zapojení neziskových organizací do místních komor nebo místních samospráv je kreativní způsob, jak vaše podnikání venku pomoci komunitě. Existují různé úrovně zapojení;. můžete sponzorovat, organizovat nebo se účastnit akce. Bez ohledu na to můžete udělat skutečný rozdíl při generování viditelnosti, pozitivního slova z úst a dobré vůle.

Jednoduchý způsob, jak začít?. Mohli byste udělat něco tak jednoduchého, jako je dobrovolnictví, abyste napsali článek pro webové stránky skupiny nebo newsletter. Využijte své odborné znalosti k poskytnutí obsahu, který je vzdělávací nebo informační. V opačném případě zjistěte, co jste nejvíce vášnivě spojili s organizacemi nebo způsobili, že budete chtít zůstat. A neváhejte také zapojit své zaměstnance.

Přispěvatel Jennifer Gregory píše o infusionsoft. com 's Big Ideas blog, že protože zákazníci jsou věrní podnikům, které se o komunitu starají a podporují, zapojení může znamenat rozdíl mezi prosperující a zavírání dveří. Nabízí několik tipů pro integraci vašeho malého podniku do komunity, včetně:

.
  • Sponzorování sportovního týmu
  • .
  • Podpora místní charity
  • .
  • Hostování komunitních setkání
  • .
  • Tvorba stipendií
  • .
  • Stát se místním expertem
  • . V domě Tucson Business majitelka malých firem Ellen Kirtonová nabízí zajímavé poznatky z vlastní účasti v komunitních aktivitách na tom, jak může komunitní angažovanost dát vaší firmě velké odměny. Říká, že při sestavování rozpočtu na váš čas a prostředky může být lákavé snížit nebo omezit činnost komunity, ale to je nejhorší věc, kterou můžete udělat. Vaše podnikání těží z viditelnosti;. komunita má prospěch z uspokojování potřeb a plnění potřeb;. a vy máte prospěch z péče o osobní cíle a způsobuje, že vám záleží.

   Kirton zdůrazňuje, že bez ohledu na to, zda darujete produkty nebo služby, dobrovolně nebo upisujete událost, ujistěte se, že jste vášniví ohledně organizace, jejího poslání a aktivity, kterou podporujete.

   Akron / Canton vydání Smart Business sbonline.com ) představoval rozhovor s First Merit Bank

   Regionální prezident &. Generální ředitel Nicholas Browning, který hovořil o tom, jak se podniky a jejich zaměstnanci mohou zapojit do společenských služeb. Ačkoli First Merit není malý podnik, jeho návrhy se stále týkají majitelů malých podniků i zaměstnanců.

   Browning hovoří o "sociální zodpovědnosti"?. podniky musí pomoci komunitám, kterým slouží. Bez podpory komunity pravděpodobně nebude fungovat. Takže má smysl vrátit se jim.

   Udělejte si čas a závazek a prokazujte, že komunitní služba je součástí Vaší obchodní kultury. Zaměstnanci budou následovat dobrovolnou práci. Jako vlastník firmy můžete povzbudit zaměstnance, aby našli své vlastní vášně a zapojili se tak, jak chtějí. Je také důležité, aby to bylo co nejsnadnější, jako například povolování činnosti komunity během pracovní doby.

   Získání nápadů nemusí být komplikované. Browning naznačuje, že začíná kontaktovat United Way, která se různými způsoby dotýká různých organizací. Existují další zdroje a programy vedení, které mohou nabídnout směr, ale nejjednodušší myšlenkou všech by mohla být čtení papíru. Tam jsou vždy příběhy o komunitních organizacích v nouzi.

   Potřebujete více nápadů?. Browning říká, že společnost FirstMerit získala finanční prostředky na pomoc při odstraňování následků katastrof, shromažďovala dárcovství potravin a dobrovolně poskytla stavební práce - všechny cesty, které by mohly být rovněž prováděny malými podniky.


   Obrázek s laskavým svolením winnond / FreeDigitalPhotos. síť .

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
April 19, 2018