Back to Question Center
0

Nové nástroje pro malý podnikový marketing

1 answers:
.
.
.
. computer repair in san carlos.jpg?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575726000000000" alt="New Small Business Marketing Tools">

Majitelé malých podniků mají k dispozici více marketingových nástrojů než kdykoli předtím. Úkolem je rozhodnout, které z nich mají největší smysl pro vaše konkrétní podnikání a které ty nejúčinněji spolupracují.

To by nemělo být "jedno a hotové". rozhodnutí pro většinu malých podniků. Namísto toho byste měli určit marketingové nástroje, které by měly být průběžným a otevřeným procesem, který bere v úvahu vaše obchodní cíle. nové nástroje, které se objevují;. "vyzkoušeno-a-true"?. nástroje, které je třeba přehodnotit;. a aktuální znalosti o nástrojích, které používají vaši konkurenti.

Průzkum trhu je kritickým nástrojem pro jakýkoli podnik, ale je to často jeden z největších marketingových problémů , kterým čelí majitelé malých podniků. Naštěstí se SBA ( sb. ) dostalo k záchraně. V loňském roce představila nový nástroj pro výzkum trhu pro malé firmy s názvem SizeUp. Pokud čas a peníze byly dříve překážkami výzkumu trhu pro malé podniky, SBA říká, že tyto byly nyní odstraněny: Majitelé malých podniků potřebují velmi málo času na přístup k službě, která je ZDARMA.

Webová platforma SizeUp poskytuje velmi specifické údaje o prakticky každém průmyslovém a geografickém regionu v zemi, včetně příjmů, platů, nákladů na zdravotní pojištění, umístění dodavatelů a další. Přemýšlejte o tom, jak tento typ informací může ovlivnit vaše rozhodnutí jako majitel malé firmy - věci, jako je vaše cena, marketingový přístup i výhody, které nabízíte zaměstnancům. Konečně můžete získat jasný obraz o tom, jak se váš trh malý podnik stane na trhu, což bylo historicky obtížné, ne-li nemožné.

Nové marketingové nástroje pro malé podniky jsou skvělé, ale někdy staré oblíbené mohou být "novinky". znovu. Vezměte například informační bulletiny. Podnikatel Dave Dee je přesvědčivým argumentem pro často neosobní sílu bulletinů pro malé podniky. Klíč je vytvoření nějakého čerstvého obsahu a pak vědět, jak "recyklovat"?. a opakovaně ji opakujte mnohokrát. Ve skutečnosti má Dee seznam pět skvělých způsobů, jak to udělat, zahrnout vyšší hodnocení na Google;. zvýšení počtu odběrů;. získání souhlasu s průmyslem;. získání bezplatné reklamy;. a psaní knihy.

Když se rozhlížíte, existují marketingové myšlenky všude. Někdy je snadné je odmítnout jako "již přijaté. â ??. Ale skutečný příběh tady je, že dobrý nápad může být znovu a znovu přetvářen s novým kroucením nebo adaptací. To je důvod, proč se nám opravdu líbí 124 nevlastních marketingových nápadů pro malé firmy od skutečně inteligentních bloggerů, kompilace, která se objevila na valpaku. com. Obsahuje úžasné nápady od blogerů po celém webu o všem, od strategie až po praktické tipy, které lze provést bleskově.

Je tu inspirace, jídlo pro myšlení a "to-to"?. informace jsou rozmazané. A informace jsou snadno přístupné a zpracovávány, především proto, že jsou organizovány 3 marketingovými programy: trh, zprávy a média. Autoři navrhují, abyste si vzali šálek kávy, odkopali se a vzali si čas, aby si vychutnali široké spektrum informací vyvolávajících myšlenky. Od "haha"?. strategie na "kick-in-the-pantsâ ??. reality check to real-life příklady, to je opravdu něco pro každého malého podniku.Obrázek s laskavým svolením od jannoon028 / FreeDigitalPhotos. síť .

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
6 days ago