Back to Question Center
0

Proč vaše malá firma potřebuje účetní

1 answers:
.
.
.
- computer screen repair san jose. Why your small business needs an accountant

Účetní nejsou superhrdiny. Nikdo z nich nemá obleky plné těla spandex k práci, a Marvel nevyjde s "1040Man". film v nejbližší době. Ale s ohledem na množství času a peněz, které ušetří váš malý podnik, mohou být.

.

I když jsou peníze pevné, zaměstnávání účetního je inteligentní investicí. Hodnota, že budete mít své finanční prostředky v souladu a vaše daně správně, bude téměř vždy vyšší než náklady. A v případě, že máte pochybnosti o tom, proč byste mohli potřebovat jeden, je to všechno, co dělají lépe a rychleji, než můžete.

.

Jak zjistit, zda váš malý podnik potřebuje účetní

.

Obvykle je odpověď "vždy",. ale v případě, že potřebujete nějaké varovné signály, které by vám pomohly k obkroužení, zjistěte, co chcete prověřit, abyste zjistili, zda potřebujete odbornou pomoc.

.

Nejprve, pokud se podíváte na rozvahy, je jako pro vás aramejské čtení, pravděpodobně potřebujete účetního. Účetnictví a finance se nepřijdou přirozeně všem, a pokud jste více tvůrčího / provozního typu než osoba s čísly, která má profesionální zvládnutí, je to nutné.

.

I když jste spokojeni s čísly, zvažte, kolik času strávíte práci na knihách a kolik stojí za váš čas. Pokud strávíte dvě hodiny denně na rozvahách, daních a mzdách a to je čas, který byste mohli vynaložit na výdělek pro vaši společnost, možná by to byl dobrý účetní účetní.

.

Stejně jako v případě, že máte pocit, že společnost stagnuje, nebo že nemůže růst, protože jste finančně zabraný, požádejte někoho o to, abyste to udělali. Účetní nemůže vaši firmu rozvíjet, ale může vás osvobodit, abyste se zaměřili na nové produkty a expanzi.

.

Pokud jste dosud nezvládli peněžní toky, potřebujete absolutně účetního. Firmy, které mají vysoké výnosy, ale mají jen malý zisk, jasně někdy vytečou peníze a účetní zjistí, že úniku. A to mimochodem je také užitečné.

.

Co může udělat účetní pro mě?

.

účetní zjednoduší vše, co se týká malých podniků. Od asistování s vaším obchodním plánem k pomoci s daní k prezentaci investorům, účetní udělají vše, co děláte, jednodušší a efektivnější. Zlomíte to, jak vám pomohou v různých fázích procesu:

.

Začínáme

.

Podnikatelský plán - ten velký dokument, který jste sestavili dříve, než jste udělali něco jiného - obsahuje část o financích a financování. U kreativních typů je to nudný, nudný segment, který si přejete zaplatit někomu jinému, aby napsal. Ale na rozdíl od vysokoškolských dokladů, můžete!. Účetní mohou do značné míry dát tuto část společně pro vás, pokud mají správné informace. A umožníte se zaměřit se na zábavné věci, jako je vývoj produktů a marketing.

.

Mohou vám také pomoci zjistit, který typ společnosti byste měli začít. Pokud C-corp, S-corp a LLC znějí jako Sesame Street sponzoruje vám, získat pomoc od účetního. Budou vám také ukázat, jak maximalizovat zisky a chránit vaše jmění, pokud vaše živobytí závisí na úspěchu firmy.

.

Během provozu

.

Zdá se, že pošta má každodenní návštěvu pocit laviny ostrou sněhu?. Už jste někdy použili frázi "že kontrola 50 000 dolarů je někde v této hromadě?". Vy, příteli, jste oficiálně zahlceni papírem. Nejste jediný malý podnik, který by zcela ztratil přehled o tom, kdo vám dluží peníze a komu dlužíte, ale to nemusí být tak. Zasílání faktur, šeků a dalších plateb účtovníkovi nebo účetnímu vám pomůže uspořádat a snížit stres zdrcujícího papírování v procesu. Mohou také zajistit, aby zaměstnanci a nezávislí dodavatelé správně klasifikovali, aby se z IRS vyhnuly jakékoli problémy. Stejným způsobem, účetní mohou zpracovávat mzdy, pokud již není outsourcing. Mohou také sestavit přesvědčivý finanční výkaz, který můžete předložit vašim věřitelům a / nebo investorům, stejně jako potenciálním novým investorům.

.

Daně

.

Nejvíce zřejmým přínosem pro přijetí účetního je jejich pomoc s daněmi. Dokonce i když máte základní pochopení daňového kódu, neznáte tolik jako váš účetní. Jejich celá práce je v souladu s nejnovějšími zákony a předpisy a může nejen zajistit, že budete v souladu, ale také maximalizovat vaše odpočty.

.

Účtovníci vám také pomohou odhadnout vaše čtvrtletní daňové platby a pomohou vám vyhnout se případným pokutám za nedoplatky. Mohou si třídit vaše W2 a 1099, zpracovat daň z mzdy a instruovat vás, jak zaplatit daň z prodeje odpovídajícím způsobem. A nebesa zakazují, abys viděl slovo "audit"?. v oficiální korespondenci IRS s tím mohou pomoci.

.

CPA nebo účetní?

.

Jakmile se rozhodnete získat nějakou účetní pomoc, musíte se rozhodnout, zda chcete spolupracovat s certifikovaným účetním nebo účetním. CPA jsou certifikovány ve vašem státě a jsou licencovány k podání daní ve vašem zastoupení, stejně jako řada dalších funkcí. Mohou vám také spustit $ 150 - 400 dolarů za hodinu. Opět, pokud věříte, že váš čas stojí za to víc, pak je to cesta.

.

Správci knih jsou mírně méně všestranní v tom, co mohou dělat a jejich šíři znalostí, ale pro každodenní údržbu účtů splatných a pohledávek jsou mnohem levnější možností. Obvykle stojí 30 až 50 dolarů za hodinu a může z vašeho pracovního vytížení získat velký kus. Bez ohledu na to, co si vyberete, můžete vždy vyjednávat poplatek a najmout na základě projektu, pokud si myslíte, že potřebujete pouze jeden během daně.

.

Bez ohledu na to, co je vaše podnikání, účetní je vždy dobrý nápad. Oni vám uvolní čas, zkontrolují obchodní finance, minimalizují vaše šance na audit a ujistěte se, že jste vždy daňově v souladu. Ikony komiksové knihy nejsou, ale přicházejí do daňové sezóny a budou určitě zachránit den.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
6 days ago