Back to Question Center
0

Infographic: řešení pro financování malých podniků

1 answers:
.
.
.
. computer expert online co.png?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575725960000000" alt="Small Business Financing Solutions Infographic">

Jedna z největších věcí o malých podnicích je, že nikdo není stejný. Malé podniky vytvářejí různorodý vesmír unikátních produktů a služeb, provozních modelů, cílů a cílů. Dokonce i "malé"?. v "malém podnikání"?. může znamenat širokou škálu velikostí, pokud jde o roční příjmy nebo počet zaměstnanců.

Ale i přes všechny jejich rozdíly mají malé podniky jednu společnou věc a to je velká:

Malé podniky potřebují kapitál.

V určitém okamžiku - nebo více pravděpodobně, na více než jednom místě v obchodním cyklu - většina, ne-li všichni , malý podnik potřebuje kapitál . Tyto potřeby mohou přicházet různými způsoby, z nichž některé jsou šťastnými příležitostmi, jako je rozšiřování, přestavba nebo přidávání nového horkého produktu.

Ale potřeba pracovního kapitálu může přicházet i ve formě náročných úkolů: Kritická část zařízení se rozpadne a musí být nahrazena. Sezónní výkyvy prodeje jsou ostřejší než se očekávalo a peněžní tok se zpomaluje. Nebo když Matka příroda zabalí, musíte se přeskupit a znovu otevřít.

Když malé podniky potřebují kapitál, zjistí také, že mají něco společného:

Většina malých podniků není schopna získat kapitál z tradičních zdrojů.

Skutečnost je, že v posledních několika letech, "tradiční". Zdroje kapitálu (jako banky) se stáhly zpět do financování malých podniků. Většina podnikatelů - všichni, ale nejvíce peněz bohatí a dobře zajištěná - zjistí, že banky prostě nejsou, když je potřebují. A i když říkají, že půjčují, schvalovací proces je dlouhý, financování je pomalé a existuje mnoho omezení. Ale

Existují nové, netradiční zdroje pro kapitál malých podniků.

Malé podniky téměř ve všech formách a velikostech dnes hledají nové, netradiční zdroje kapitálu, které jim nabízejí snadný aplikační proces, flexibilitu a rychlé financování, obvykle za pouhých pět pracovních dnů.

Obchodní finanční řešení na záchranu.

Jsme rostoucím zdrojem kapitálu pro malé podniky po celé Americe. Věříme v malý podnik jako nedílnou součást budoucnosti země. Pracujeme se stovkami podniků, nejprve pochopíme jejich cíle, pak najdeme kapitálové řešení, které je správné, ať už jde o malou podnikatelskou půjčku nebo obchodní hotovostní zálohu . A děláme vše, co je v našich silách, abychom celý proces učinili co nejrychleji a nejsnadněji pro vás.

Následující infographic ukazuje rozdíly mezi dvěma řešeními financování, které nabízíme, a ukazuje, jak určit, který produkt je ideální pro vaše podnikání:

.

Infographic: Small Business Financing Solutions

.

.
.
. Jose Terrier
.
.

Jose Terrier je digitální marketingový ředitel společnosti BFS Capital. Píše o SEO, PPC, sociálních médiích, marketingu obsahu a dalších digitálních marketingových tématech relevantních pro majitele malých podniků. Propojit uživatele Jose na Twitteru a Google+ .

.
.

6 days ago