Back to Question Center
0

Prvotřídní kontrolní klíč k celoročnímu obchodnímu úspěchu

1 answers:
.
.
.
. remote IT maintenance san mateo county.jpg?center=0.4625,0.5225&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575725980000000" alt="Assessing First Quarter Performance">

Počkejte chvíli - nebyli jste jen dýchání velkým úlevou po šťastném ruchu po prázdninách?. To bylo před měsíci!. Teď je to duben a celé první čtvrtletí za vámi.

Tak, jak jste to udělali?. Ještě důležitější je, že máte specifické způsoby hodnocení prvního čtvrtletí, abyste věděli, jestli jste na správné cestě a můžete také provést úpravy, zatímco ještě zbývají tři čtvrtiny v roce?

Poradce pro malé firmy Brian Moran. navrhuje pět otázek, které se vás zeptávají , aby vaše podnikání udrželo na správném místě:

.
  • Jaké jsou vaše strategické cíle?. (Specifické měřitelné cíle pro vaši firmu, jako jsou příjmy nebo nové účty)
  • .
  • Co je váš operační plán?. (Jak se vám podaří dosáhnout vašich cílů, a pokud se nejednáte o to, jak se chystáte upravit svůj plán)
  • .
  • Co je váš záložní plán?. (Bumpy na cestě teď, překážky později, tak nejlepší řešit je nyní) Â
  • .
  • Kdo může pomoci?. (Využijte všech zdrojů, jako jsou trenéři, právníci, prodejci)
  • .
  • Kdy bude vaše příští měsíční schůzka?. (Za předpokladu, že máte týmové měsíční schůzky, jsou dobrým způsobem, jak udržet všechny v reálném čase)
  • .

Moran upozorňuje na "lepší štěstí v příštím roce"?. postoj, který přijali někteří majitelé malých podniků , když zjistili, že jsou mimo provoz. Nečkejte: Chytněte býka rohy právě teď, zatímco je čas provést změny.

Psaní na digitalbloggers. com, obchodní poradkyně Patricia Goodmanová tvrdí, že kompletní obchodní kontrola za první čtvrtletí je nejen dosažitelná, ale také poměrně snadná. Goodman říká, že i když víte, že jste tvrdě pracoval posledních 90 dní, je důležité, abyste přestali a určit odpovědi na následující:

.
  • Dosáhli jsme prvních čtvrtletí?
  • .
  • I když jsme to udělali, má smysl pokračovat podle plánu?
  • .
  • NEBO - měli bychom provést změny plánu předtím, než budeme pokračovat?
  • .

Začněte tím, že zkontrolujete své plánové dokumenty a srovnejte "předběžné 3/31/13". s "aktuální" 3/31/13. â ??. Ujistěte se, že se podíváte jak na výnosy, tak i na výdaje, a poté rozvinout důvody, na kterých stojíte. Dokonce i povrchně dobré výsledky, říká Goodman, vyžadují hlubší pohled.

Je důležité provést samostatnou analýzu příjmů a výdajů. Při pohledu na výnosy zjistěte věci jako online konverze (návštěvníci vede k prodeji) a průměrný prodej na jednoho kupujícího?. Kde máte zvláštní úspěch?. Kde jsi zkrátka?. Pokud například tržby zaostávají, mohla by to být vaše nabídka?. Váš marketing a reklama ?. Kombinace faktorů?. Můžete snadno provést jemné doladění, zatímco držíte jiné faktory konstantní?. Tímto způsobem budete lépe schopni provést realističtější srovnání v přístupu.

Přezkoumání výdajů je trochu jednodušší, pokud jste vedli dobré záznamy. Zřejmá otázka: Jak se vaše skutečné výdaje srovnávají s předpokládanými úrovněmi výdajů?. A za součty je vaše výdaje v určitých kategoriích v souladu s tím, co jste naplánovali?. Kde existují odchylky, víte přesně proč?. Můžete zaúčtovat výdaje, které byly opravdu neočekávané (a nezbytné) oproti těm, které byly při plánování plánů přehlédnuty?

Proveďte čtvrtletní prohlídku a máte mnohem větší pravděpodobnost lepšího roku. Pravidelné prohlídky vám také zjednoduší plánovač, což znamená, že vaše "projektované". a â € œactualâ €?. výsledky budou stále bližší. síť .

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
6 days ago