Back to Question Center
0

VIDEO: Zdravější dlužníci malých podniků na horizontu v roce 2013

1 answers:
.
.
.
.

Pozdní minulý měsíc, prezident a generální ředitel BFS, Marc Glazer měl příležitost posadit se Coleman Report mluvit o zdravější a optimističtější hlavní ulici - leasing laptopa. Colemanova zpráva poskytuje webové semináře pro bankéře pro malé podniky a hostí několik výhradních událostí ve finančním průmyslu. Vydávají dva denní e-maily více než 23 000 profesionálům pro malé podniky .Zdroj: http: // www. colemanreport.

Když se podíváme zpět na poslední desetiletí nebo tak, je snadné zapomenout na nesčetné množství změn v průmyslu. , malé podniky a země prošly, protože Marc zpočátku přeměnil malý podnikový portál, 4SmallBusiness. com do specializované finanční společnosti BFS Capital .

I když v roce 2008 učinil velký závazek vážně rozšiřovat BFS Capital, nikdy nemohl předvídat mnoho událostí - "ekonomických a jiných", které by měly tak velký dopad na naše klienty a. ) malé obchodní prostředí v USA Nechci zmínit, jak jedinečně BFS Capital by byl umístěn, aby pomohl mnoha z nich s kapitálovými řešeními , když je nejvíce potřebovali.

V posledních několika letech jsme začali vidět, jak malé podniky skutečně chtějí vydělat peníze především pro růst. Ve skutečnosti šedesát procent dotázaných vlastníků malých podniků čelilo potížím při získávání půjček od tradičních poskytovatelů úvěrů na potřeby růstu, takže mnozí jsou nuceni hledat alternativní řešení financování.

Ale co zdraví našich obchodních klientů a kvalita obchodů, které s nimi můžeme udělat?. Dobrou zprávou je, že naše míry selhání (BFS Capital) mírně klesly. Marc se domnívá, že to je kombinace makroekonomických podmínek v okolí U. S, ale že jde o financování kvalitnějších, větších podniků, které jsou z naší perspektivy jen stabilnější. A kde se Business Financial Services hodí do souhvězdí financování malých podniků, oba "tradicní"?. a "alternativní?"?. A BFS má "typické"?.

Přestože máme krátkodobé podnikatelské úvěry na bázi příjmů a zálohy obchodníků . s pouhými 5 000 dolarů až za 1 milion dolarů, existují některá místa na kontinuu, kde se naše dohody zabývají. Naše â € œsweet spotâ €?. pro velikost obchodu se pohybuje v rozmezí 25 000 až 75 000 USD. Pokud jde o podnikatelský sektor - restaurace, maloobchodníci a služby tvoří většinu našeho podnikání. Nicméně s nástupem našeho malého podnikatelského úvěru před několika lety jsme nyní otevřeni výrobě, distribuci a tak dále.

A co splácení?. Většina našich zákazníků obvykle provádí denní, automatické platby. Pokud vlastník firmy využívá náš produkt s hotovostí v hotovosti pro obchodníka, splácení je pevným procentním podílem jejich denních plateb kreditními kartami. Pokud podnik využívá náš úvěrový produkt, splácení je denní pevná částka, ačkoli to může být také týdenní.

Naše výrobky pomáhají majitelům malých podniků s jakoukoliv obchodní potřebou, od časově citlivých příležitostí k růstu až po nouzové situace, které potřebují rychlý přístup k pracovnímu kapitálu. Jsme skutečně šampióny malých podniků a věnujeme jim pomoc.

Další informace o půjčkách malých podnikatelů a zálohách v hotovosti obchodníků nebo o tom, jak vám budeme moci pomoci rozvíjet své podnikání, nás kontaktujte dnes. Zavolejte na číslo 1-866-905-4334 nebo vyplňte náš formulář na stránce a zástupce vás bude brzy kontaktovat. S více než 13-ti letými zkušenostmi ve významných finančních institucích, včetně JP Morgan Chase, Capital One a Bank One, Alison chápe každodenní potřeby majitelů malých podniků a významnou roli, kterou financování hraje při růstu podnikání. Její obsah se zaměřuje na marketingové strategie a zdroje pro malé podniky, stejně jako tipy, jak zajistit financování jakýchkoli obchodních nákladů. Propojte se s Alison na LinkedIn a Google+ .

.
.
6 days ago