Back to Question Center
0

Malé daňové chyby podnikání a jak se jim vyhnout

1 answers:
.
.
- computer repair palo alto ca.
. Small Business Tax Mistakes

IRS není známý svým smyslem pro humor.

.

Jistě, můžete se při auditu objevit a zkusit si vydělat vtip o nějakých věcech - proklouznout přes trhliny. â ??. Ale nikdo se nesměje - ani ten auditor, když vezme do vlády velkou kontrolu.

.

Takže je to nejlepší, abyste se samozřejmě vyhnuli této situaci.

.

Jen proto, že provozujete úspěšné podnikání, neznamená, že víte, jak se orientovat ve světě daní z podnikání . A dokonce i když si najmete profesionála, pokud jste udělali v průběhu roku špatné chyby, pak vám mohou pomoci jen tolik. Zde jsou devět z nejběžnějších daňových drobných daňových chyb a jak se jim vyhnout.

.

Oddělení osobních a obchodních účtů

.

Podle společnosti Inc. 45% účetních neuvedlo oddělení osobních a obchodních účtů jako nejčastější chybu, kterou vlastníci malých podniků dělají. Dokonce i v malých obchodech, trochu z vašeho osobního účtu a trochu z podnikového účtu, budete muset na konci roku zkrátit, abyste přesně zjistili, kolik peněz jste vložil do každého účtu. A při nešťastné události, kterou vaše podnikání kontroluje společnost IRS , bude pro vás téměř nemožné dokázat své počty. Takže nastavte účty, možná dokonce s různými institucemi, a nikdy je nekombinujte.

.

Uvědomujete si, že jste získali mnohem více daní za IRS

.

Takže jste si mysleli, že skvělá velká čtvrtletní platba, kterou jste udělala strýci Samovi, byla konec vašeho daňového zákona?. HA!. Ach ne, samozřejmě existují státní a místní daně, které je třeba vzít v úvahu, stejně jako daň z mzdy, daň ze samostatné výdělečné činnosti, spotřební daň, daň z nemovitosti a daň z prodeje. Ano, musíte zaplatit daň z prodeje vždy, když něco prodáváte, ačkoli to "něco". je se liší od státu ke státu. Může se stát, že vyplníte až 30 daňových přiznání za rok. Takže nábor profesionála vás může ušetřit nějaké potíže.

.

Nesprávně klasifikovat své zaměstnance

.

Klasifikace vašich pracovníků jako dodavatelů je lákavá, protože to břemeno dani z mzdových daní zřetelně z vašich ramen a přesune to na jejich. Ale volat každého "kontraktor"?. znamená mnohem víc, než když je nemáme na oficiální mzdové lhůtě. Pokud máte lidi, kteří používají vaši kancelář, aby pracovali, a ovládáte, když přijdou, a když je jejich práce splatná, dobře, pokud jde jako kachna .. IRS to uvidí a vyhodnotí některé velmi vážné pokuty. pokud se domnívají, že jste neklasifikovali někoho nesprávně. Takže pokud se pokoušíte platit lidem za dodavatele, musíte se ujistit, že s nimi zacházíte tak.

.

Neplacení daně z osob samostatně výdělečně činných

.

Jen proto, že platíte daně ze mzdy pro své zaměstnance, to neznamená, že jste osvobozeni od daně samostatně výdělečně činných pro sebe. Typicky, pokud vyděláváte více než 400 dolarů ročně z vašeho podnikání, musíte zaplatit daně.

.

Nečinnost čtvrtletních daňových plateb

.

Myslíte si, že vám IRS poslal tyto platební poukázky jako užitečné?. Ne, ty peníze jsou skutečně kvůli nim v době, kdy byly tak laskavě vytištěny na vašem daňovém přiznání. Stačí, když peníze vyčleníte na konci roku, nebude to nutné, musíte provést tyto čtvrtletní platby, ať chcete nebo ne. Pokud tak neučiníte, nebude vás přivézt ve vězení, ale to bude znamenat zájem a penále, což je velká ztráta peněz.

.

Myslíte si, že můžete vy daně sami

.

Takže možná máte nějaké základní vzdělání v oblasti daní a myslíte si, že si můžete ušetřit pár set dolarů tím, že to uděláte sami. To je něco jako vzít si tesařskou třídu v místním středisku a snažit se přestavět svůj dům. Zamyslete se nad náborem účetního jako součást nákladů na placení daní. Přestože vám ušetří peníze v dlouhodobém horizontu.

.

Provedení vlastního mzdového účtu

.

Vedle ostatních 900 věcí, které musíte každý den dělat jako majitel malé firmy, mzdy přinášejí zvláštní vrstvu komplikací, která je masivní časově náročná a má velký potenciál pro katastrofu. Jistě, vaši zaměstnanci nebudou spokojeni, pokud se zmocníte a nedostanou se včas na zaplacení, ale zkomplikujte daně a vy se podíváte na ještě více nešťastnou IRS. Dokonce i když jste založili společnost LLC, která chrání vaši odpovědnost, pokud nesprávně vyúčtujete daně ze mzdy, mohou být stále zodpovědní i úředníci společnosti. Ujistěte se, že vždy, vždy najmete profesionálního personálu nebo zadáte své mzdy .

.

Přijetí příliš málo daňových sazeb

.

První věc, kterou je známo, je, že můžete odečíst náklady, které jste vynaložili, než jste skutečně otevřeli dveře. Takže tyto startovací náklady jsou zcela daňově odpočitatelné. Kromě toho jsou odpočitatelné věci, jako je údržba oblečení, výdaje na auta, jídlo a část cestovních výdajů. Nemůžeme jít do celého seznamu, ale pokud pracujete s profesionálem, může vás projít všemi. Jen se ujistěte, že to nepřehneme, nebo byste mohli s IRS zvýšit červené vlajky.

.

Nezachycení daňového deníku

.

Ano, je to únavné, když vytáhnete telefon a zadáte svůj obchodní oběd do aplikace pro sledování výdajů. A ano, určitě zapomenete to udělat jednou a chvíli. Ale pokud byste měli být někdy auditován o vašich výdajích a máte hmatatelný (nebo alespoň viditelný) protokol o všechno, co jste zakoupili, zavřete váš auditor skutečně rychle. A můžete skutečně dát cenu jednoho upsání IRS?. Ne. Nemůžete.

.

Samozřejmě, že toto není vyčerpávající seznam a je určen pouze jako vodítko. Zatímco to jsou některé z nejčastějších daňových chyb, které malé firmy dělají, existuje mnoho dalších potenciálních úskalí, kterým se můžete vyvarovat při podávání firemních daní. Nejlepší rada, kterou vám můžeme poskytnout, je, abyste se ujistili, že zaměstnáváte daňového odborníka a založíte své daňové rozhodnutí na základě svých doporučení.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
6 days ago