Back to Question Center
0

Deset běžných problémů s restaurací a jejich řešení

1 answers:
.
.
.
. infrastructure support services san jose.46846846846846846,0.576&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575734350000000" alt="Ten Common Restaurant Problems How Fix Them">

Musíte být pár piv, krátký a šest balení k otevření restaurace. Je to stresující, je to hlučné, závisí na těch, kteří jsou velmi nepoddajní a vaše šance na úspěch nejsou přesně "dobré". Je to cvičení trpělivost a většina majitelů restaurací bude říkat, že se cítí, že celý jejich čas strávený při vypálení požárů. Někdy doslova.

.

Ale nejste sami, majitel restaurace. Mnoho vašich problémů sdílí i jiní restaurátoři. A mnoho z nich je fixovatelné. Zde je deset běžných problémů, které restaurace čelí, a jak je opravit.

.

Problém 1: Pokles kapitálu

.

Otevírání restaurace není levnou nabídkou a dokonce i poté, co jste vyčlenili náklady na začátečníky, možná nebudete moci začít pracovat, jakmile jste doufali. Nebo zákazníci mohou být pomalu procházet dveřmi. Máte dostatek peněz, abyste se dostali do provozu, ale teď už nic nezbylo a vaše restaurace se zatím nevytratila.

.

Řešení: Za prvé se ujistěte, že máte dost peněz , abyste mohli pracovat po dobu nejméně jednoho roku bez zisku. A trochu více na nepředvídané katastrofy. Budete-li rozpočet na to v rámci svého podnikatelského plánu, potenciální investoři nebudou mít strach. Spíše budou myslet, že jste realističtí a zodpovědní.

.

Problém 2: Rozlišovat sebe

.

Zdá se, že každá nová restaurace je nějakou kombinací nové americké kuchyně, farmy s tabákem a globální fusion kuchyně. Což znamená absolutně nic a nebudou přitahovat hosty, aby přišli na vaše místo místo podobného v blízkosti. Konkurence v restauracích je divoká, a pokud nemáte nic, nezklamali jste předtím, než jste začali.

.

Řešení: Podívejte se na místní trh a zjistěte, kde můžete něco nabídnout. Možná je to pohled. Možná je to zvláštní téma. Možná je to typ kuchyně, kterou neslouží žádná další restaurace. Ale musíte být schopni odpovědět na otázku "Jak jste jedinečný?". nebo jinak jste propuštěni.

.

Problém 3: Menu

.

Máte spoustu skvělých nápadů a milujete je všichni .. takže jste je hodili do menu. Nyní jsou vaše jízdenky časově astronomické, protože kuchaři nemohou dělat věci dohromady, vaše cena je všude, a hosté se těžko uvítají, co přesně je vaše restaurace dělá.

.

Řešení: Najděte několik věcí a udělejte je opravdu dobře. Nechte Cheesecake Factory nabídku, která je delší než u některých učebnic chemie. Můžete se rozdělit tím, že máte jednu nebo dvě podpisové pokrmy, které nikdo jinde nenajde. A v tomto procesu ušetříte náklady na stravu, zvýšíte efektivitu vaší kuchyně a dáte vaší restauraci velkou identitu.

.

Problém 4: Nábor správného personálu

.

Mezi rozvíjením menu, navrhováním restaurace, zacházením s finančními prostředky a epickou odyseíí, která získává povolení města, nastupuje zaměstnanec do zaměstnání. Pokoušíte se vysledovat správné lidi, ale nakonec skončíte pronájmem toho, kdo se objevil včas a necítil jako bourbon. Vaše služba není tam, kde chcete, ale čas, abyste našli ty nejlepší lidi, nesedí váš plán.

.

Řešení: Existuje spousta způsobů, jak se ujistit, že jste nábor a výcvik správného personálu , ale pokud nemáte čas být tak pečlivý. , pronájem manažerů, kteří to dělají. Když rozhovor s manažery, podívejte se na ty, kteří vědí, jak najít dobré servery a zobrazovat nějakou náladu. Vaše servery jsou otáčivé dveře a každý týden se divíte, jestli budete schopni vyplnit harmonogram sobotního večera.

.

Řešení: Nastavte vaši restauraci na místo, kde lidé skutečně chtějí pracovat. Nepokládejte své zaměstnance jako sluhy, spíše poslouchejte jejich obavy, začleňte své nápady a investujte čas a peníze do budování týmu. A pokud máte servery standout, udělejte to, co můžete, abyste byli šťastní, aby nemohli skákat loď do příští horké restaurace.

.

Problém 6: Potřeba udržet špatné zaměstnance

.

Najímání se stalo tak obtížným a časově náročným, že jste nuceni udržet chudé zaměstnance nebo riskovat, že budete mít krátký personál. Jejich postoje nejen ovlivňují zbytek vašeho personálu, ale jsou pro hosty zřejmé.

.

Řešení: Investujte nějaký čas, abyste jim pomohli zlepšit. Požádejte o příčinu jejich postoje, nebo zjistěte, co potřebují, aby dělají svou práci lépe - a snažte se, abyste to vyhověli. Zlepšení stávajícího zaměstnance stojí mnohem méně času a peněz než pronájem nového. Současně však možná budete chtít začít s náborem dalšího zaměstnance v případě, že tyto "zlepšení". nepracuje.

.

Problém 7: Marketing

.

Vy máte skvělé jídlo. Vaše služba je na místě. Máte dobré recenze online. Ale přesto, lidé nejsou obklopeni, aby přišli dovnitř. Nemá dostatek lidí vědět o vaší restauraci, a vy potřebujete prodávat to lépe.

.

Řešení: Nejprve byste měli vytvořit svůj marketingový plán, který by splňoval cíle sociálních médií a tradiční mediální aktivity. Pokud to nefunguje, možná budete chtít hledat najímání specialisty na sociální média nebo PR firmy, která vám pomůže s propagací. Pokud to není ve vašem rozpočtu, vyčistěte místní sociální média pro lidi, kteří ovlivňují potraviny, jako jsou blogéři, novináři a Instagrammers, a vyzvěte je, aby vyzkoušeli místo.

.

Problém 8: Peněžní tok

.

Vaše restaurace vypadá zaneprázdněná, lidé se vám to líbí, vy jste si vybrali spoustu peněz, ale nejspíš stále končíte kontroly na konci měsíce. Kursy máte problém s peněžním tokem.

.

Řešení: Fixační peněžní tok není nikdy jednoduché. Musíte rozumět příčině nalezení nejlepšího řešení. Pokud máte podezření, že máte problém s peněžním tokem, klikněte zde o podrobné řešení.

.

Problém 9: Vyrovnání knih

.

Jste ve svých knih týdnů za sebou a nevěděli jste, kolik peněz je vám dluženo, kolik musíte zaplatit a kolik bude na konci měsíce. Účetnictví se zdálo dost jednoduché, ale stále se tlačilo na zadní hořák.

.

Řešení: Zadání. Najděte účetního, který vyváží vaše knihy za hodinový poplatek, takže nemusíte. Nezahrnuje nutnost pronájmu zaměstnance na plný úvazek. A co víc, váš účetní vás sdělí, když se věci jako peněžní toky stanou vážným problémem.

.

Problém 10: Servisní zvířata

.

Pokoušíte se udržet klidnou a čistou atmosféru ve vaší restauraci, ale lidé s údajnými "služebními zvířaty". vklouzněte je, vytváříte další hluk a kalamitu - nebo horší - uprostřed jídelny. Legálně, musíte v restauraci nechat legitimní službu, ale zdá se, že jste se dostali z ruky.

.

Řešení: Bottom line: žádné vyškolené služební zvíře, které patří k osobě s oprávněným zdravotním postižením, nebude v restaurační situaci štěkat, ani se ani nezjistí. Pokud to pes dělá, jste ve vašem právu, abyste ho požádali, aby odešel. Ten člověk se nemusí vrátit, ale ostatní patroni budou.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami.

.
.
6 days ago