Back to Question Center
0

Jak motivovat své tisíciletí zaměstnance

1 answers:
.
.
.
. How to Motivate Your Millennial Employees

Děti v těchto dnech - apple computer repair in san jose ca.

S jejich Instagram a jejich Snapchat a jejich hodinky Dick Tracy Apple. Kdo je už víc chápe?. Nabízíte jim zvýšení a oni to zase dávají práci z domova. Dáváte jim skvělou recenzi a zeptávají se vás, proč jste neřekl nic dřív.

Je to téměř stejně frustrující jako vztah. Téměř.

Věc je, že tisíciletí - více či méně definovaní jako ti, kteří se narodili mezi lety 1980 a 2000 - do roku 2025 vytvoří 75% pracovní síly. A pokud nemáte motivaci. tisíciletí, kteří pracují pro vaše podnikání, můžete je rychle ztratit. Takže, jak si udržuješ tyhle děti, které jsou v práci, v záhybech?. Zde je několik způsobů, jak motivovat tisíciletí zaměstnance, které jste najali pro své malé podnikání .

Tisíceletí, více než předchozí generace, oceňují své příspěvky k celkovému úspěchu. Nebudou reagovat dobře, pokud prostě uvíznou v rohu a řeknou, že na něčem pracují. Spíše se tisíciletí snaží zjistit, jaká je celková mise společnosti a jak se do ní zapadají.

V malém podniku by mělo být poměrně snadné informovat své tisíciletí zaměstnance, neboť nemáte , že máte mnoho různých oddělení, které musíte vysvětlit. Ale stále můžete pomáhat procesu vytvořením pracovního prostoru bez rozváděčů, kde zaměstnanci mohou vidět a slyšet, co dělají všichni ostatní. Oznamování vašich celkových firemních cílů a transparentnost bude znamenat dlouhou cestu k představení tisíciletí , kterým rozumíte a respektujete jejich potřeby.

Zapamatujte si velkou recesi?. Jo, to skončilo, jako minulý týden. Většina tisíciletníků si dobře pamatuje recesi, zvláště ty, kteří vyšli ze školy pouze proto, aby našli několik vyhlídek.

Jelikož jejich první zkušenosti s pracemi byly typicky ty, které platily velmi špatně, jsou tisíciletí zvyklí na alternativní formy motivace. Obecně platí, že peníze nejsou jen motivujícím faktorem pro ně, že se jednalo o předchozí generace.

Nabídka věcí, jako je bezplatné oběd, čištění či průjezdní kartou, je způsob, jak překlenout tuto mez. Náhodné volno nebo podnikové výhody jsou další. Můžete s tím získat tolik kreativního, a jako malý podnik to opravdu funguje ve vaší výhodě. Když soutěžíte s společnostmi s vyššími penězi, nejste téměř nevýhodou, kterou jste měli před lety, pokud jde o udržení spokojenosti zaměstnanců tisíciletí.

Mnoho začínajících technologických společností nabídlo akciovým nabídkám také novým tisíciletým zaměstnancům, kteří mohou pracovat pro vás, pokud je to něco, co vaše společnost považuje za aktiva po silnici.

Toto je "každý" vítěz?. generace. Je to také generace, která dává svou vlastní hodnotu na kolik "likes"?. snímek se během první půl hodiny dostane na Instagram. Takže pokud nejste efektivně "liking"?. co dělají v práci, mohou jen vymazat, co dělají, a nedělat žádnou práci na další dva dny.

To je samozřejmě příklad extrémního jazyka, ale je to otázka, že tisíciletí jsou motivováni častou, zaslouženou chválou. Jedná se o další velkou výhodu pro malé firmy, protože to opravdu nezačuje nic, aby se vaši zaměstnanci cítili ocenili a na oplátku se snažili pracovat. A zatímco mnozí z nás se ocitnou v každodenních bolestech hlavy, které vedou malou firmu, je nezbytné věnovat čas na uznání dobré práce.

A jako sýr, jak si myslíte, že to může být, časté propagace jsou také obrovské motivátory pro tisíciletí, kteří vidí jednoduchý titul a zodpovědnost jako velký úspěch. To nemusí nutně zahrnovat více peněz, jen více uznání, že mohou zvládnout práci. A nic neumožňuje osobě předvést svou kreativitu víc než rozsáhlý projekt svého vlastního návrhu.

Během každodenních úkolů, které jsou důležité pro udržení vašeho podnikání, můžete motivovat své mladší zaměstnance tím, že jim umožníte pracovat na větším projektu, který vytvořili. To vám pomůže, protože by to mohlo vyřešit problém způsobem, který jste nikdy nenapadlo. Pomáhá jim, protože jim dává pocit významného příspěvku k celkové misi.

Ačkoli jsou velké na skupinových cílech, skupinové práci a komunální stoly, tisíciletí jsou také nejvíce individualistická generace vůbec. Někteří by mohli říci, že jsou "špatní", ale to je nepřesné: Miléniové byli vychováni rodiči, kteří žádali o jejich vstupy na rozhodnutí a nikomu nepodléhali totéž. Takže přikrývky nebudou létat tisíciletími.

Dny časového času skončily. Díky internetu mohou tisíciletí pracovat odkudkoliv, téměř kdykoli chtějí. A pokud vlastníte podnik, který nevyžaduje okamžitou přítomnost, mohou vaši tisíciletí zaměstnanci očekávat schopnost pracovat z domova.

Stejně tak tradičně 9-to-6 plánuje také cestu. Zatímco starší zaměstnanci mohou být uraženi, pokud je nazýváte po "podnikatelských hodinách", tisíciletí se mohou rozhodnout, že ve středu dne odjedou pár hodin volného času, než se vrátí na pláž, pak pracují do 22:00.

Bez ohledu na to, kdo zaměstnáváte, motivující zaměstnance je pro malé podniky neustálou výzvou. Ale kromě myšlení na rasu, pohlaví, kulturní a náboženské rozdíly, musíte vždy počítat s věkem. To, co chcete, nebude vždy to, co vaše zaměstnanci chtějí, a vezmou-li tyto věci do úvahy, mohou tě ​​získat ty nejvyhledávanější tituly: Cool Boss.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
1 week ago