Back to Question Center
0

Majitelé malých firem mají dostatek informací o dnešních horkých tématech

1 answers:
.
.
.
. laptop repair san jose.49145299145299143,0.58270676691729328&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575725910000000" alt="Small Business Owners on Todays Hot Topics">

o přístupu k kapitálu a zdravotní péči

.

Majitelé malých podniků mají vždy co říct. Pravdivě se tvořili, říkali kolem minulého roku poměrně trochu - a od té doby byli v tomto roce otevřeně. Ve skutečnosti to bylo během radnice z loňského roku, který odstartoval Small Business Week, že správce SBA Karen Mills oznámil, že předchozí rok byl rekordem pro SBA, který garantoval 30 miliard dolarů půjček malým podnikům.

Přestože se jednalo o velké zlepšení již před několika lety, malé podniky se vyjadřovaly nad pokračujícím utrpením v důsledku hospodářského poklesu. Jejich nejdůležitější záležitost byla "a" přístup k kapitálu . Nejen to, že majitelé malých podniků byli neochvějní, že je třeba jako skupina potřebovat vzdělání o přístupu k kapitálu - oba pochopili, jaká je velká odpovědnost získání úvěru na malé podniky , a také se dozvědět více o. kde najít spolehlivé místa pro další financování.

Jiný velký problém se nesnížil ani v jeho intenzitě: financování zdravotní péče zaměstnanců. Účinky dostupného zákona o zdravotní péči na malé podniky jsou stále do značné míry neznámé, ačkoli se zdá, že každý má názor na to, jak to všechno může hrát. Zdravotní péče přinejmenším přetrvává jako zdroj finančního stresu pro vlastníky podniků, ale může to být také rušivý faktor, který se pro zaměstnance potýká s důvěrou, což dělá každého nervózním.

.

O hospodářské obnově

.

Navzdory zanedbaným obavám - ať už nyní Společnost MarketWatch uvádí, že nová data, která se právě nacházejí od společnosti PNC Financial Services Group Inc. naznačují, že majitelé malých podniků . Data PNC prokázaly nárůst optimismu malého podniku v souvislosti s prodejem, zisky a cenami bydlení. Současně mnozí účastníci uvedli, že zpozdou pronájmy, pravděpodobně nebudou usilovat o úvěr nebo úvěr a nebudou pravděpodobně investovat do kapitálových investic. Dokonce i s blikat optimismem bylo oživení právě příliš pomalé pro většinu, zejména pro malé podniky, které jsou silně závislé na spotřebitelských výdajích a / nebo jiných malých podnicích pro prodej.

.

Sociální média

.

Majitelé malých podniků jsou rovněž ospravedlnění sociálních médií . Wsj. com uvedlo, že šest z deseti majitelů malých podniků si myslí, že nástroje sociálních médií jsou cenné pro růst jejich podnikání. LinkedIn vedl balíček (téměř 40 procent ho vybralo);. YouTube a Facebook následovaly. To je dobrá zpráva. Sociální média pro malé podniky jsou očividně Twitter, což jen nepřekvapilo mnoho vlastníků firem jako skvělý způsob, jak oslovit zákazníky svým 140místným formátem zpráv. Twitter říká, že právě začíná skutečně soudit malé podniky a zvýšila úsilí, aby jim ukázala hodnotu Twitteru.

.

Politické důvody

.

Mezitím by nikdo nebyl překvapen, že se dozví, že tisíce majitelů malých podniků si vyhradí čas, aby se zapojili do politického procesu a vyslovili své názory zákonodárcům. Například, thinkprogress. com oznámil v únoru, že koalice skupin zastupujících více než 150 000 amerických firem a 9 dolarů. 5 bilionů dolarů v kolektivním majetku podepsalo dopis, v němž chválil prezidenta Obamu za jeho silný postoj k politice klimatu.
Jiný příklad (jeden z mnoha): Majitelé malých podniků tvrdili tvrdě proti Hospodářské komoře a jiní, o kterých tvrdí , nikoli . daně. Opět zvýšili své hlasy prostřednictvím společného dopisu, který podporuje daňové strategie s cílem zvýšit příjmy. Tito majitelé podniků chtějí, aby se škrty ve výdajích zastavily ve vzdělávání, zdravotnictví a infrastruktuře - ve všech oblastech, které jsou rozhodující pro budování silné ekonomiky. síť .

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
1 week ago