Back to Question Center
0

Dubnové blázni marketingové taktiky, které fungovaly

1 answers:
.
.
- san in cloud computing.
. April Fools Marketing Tactics Worked

1. dubna st je den pro blázny, ale v průběhu let existují nějaké pěkné inteligentní marketingové nápady.

.

Mnoho firem využilo včerejších vtipů Duben Fools, aby zvýšilo jejich uznání, likviditu a nakonec podpořilo prodej. Zde je souhrn některých úspěšnějších žertů.

.

Taco Liberty Bell

.

Je to jistě mezi nejznámější marketingové kampaně z 1. dubna . Taco Bell si v roce 1996 vypsal celostránkové reklamy v sedmi významných novinách po celé zemi a řekl, že koupili Liberty Bell, aby snížili dluh a přejmenovali jej na Taco Liberty Bell. Ústředí společnosti a služba Národní park byly bombardovány telefonními hovory. V poledne společnost oznámila, že to byl podvod.

.

Zatímco kampaň stojí 300 000 dolarů, vygenerovala bezplatnou publicitu v hodnotě 25 milionů dolarů, přičemž tržby za první dva dny v dubnu vzrostly o 1 milion dolarů.

.

Oblast působnosti: ústní voda s příchutí slaninou

.

Před čtyřmi lety se objevil Scope s oznámením krátce před 1. dubnem o novém produktu: ústní voda s příchutí slaniny. Proctor a Gamble zahájili vyhrazenou internetovou stránku, kampaň pro styk s veřejností a rozsáhlé propagační akce pro svůj nový produkt, včetně Twitter hashtag #scopebacon. Jeden příspěvek obdržel více než 30 000 lidí a více než 11 000 komentářů, což bylo výrazně více než obvyklé odpovědi sociálních médií Scope. Tato žertovka byla velmi úspěšná v získávání bezplatné reklamy po celé zemi, i když více než jen několik spotřebitelů bylo zklamáno, když zjistilo, že to byl jen vtip.

.

Velvyslanci Kiosku Redbox

.

V roce 2016, půjčovna DVD Redbox služba online zveřejnila, že hledá lidi, kteří mají rádi filmy a hry a rádi sedí na jednom místě po dobu 8 + plus hodin, aby byli "ambasadori kiosku". který bude ručně dodávat filmy a videohry zevnitř červených kabin společnosti. Společnost také v inzerátu k pronájmu uvedla propagační kód dne 1. dubna . Ti, kteří šli žádat na webových stránkách společnosti, mohli vidět oznámení, které říkalo, že to byl vtip.

.

Prank byl široce propagován v médiích a společnost dostala masivní pozornost on-line a přinášela pozitivní odpovědi.

.

Panenka Cola modrá

.

Společnost Virgin Cola, vlastněná konglomerátem společnosti Richard Branson, oznámila v roce 1996, že vyvinula technologii, která umožní, aby její červené plechovky zmodraly, jakmile nápoj vypršel, a že pití cola v modré nádobě bylo nebezpečné. Mezitím Pepsi právě vydala novou jasně modrou plechovku.

.

Zatímco Virgin Cola nebyl ohromující úspěch, marketing cola pomohl dostat název společnosti a známý a postavil základy pro velmi úspěšné Virgin Airlines.

.

levicový prapor

.

Společnost Burger King zveřejnila v USA dne 1. dubna 1998 celoobrazovkovou reklamu, v níž oznamuje zavedení levicového handcraftu. Zatímco to mělo stejné vlastnosti původního Whopperu, jeho koření bylo otočeno o 180 stupňů, aby se rozložila hmotnost sendviče doleva, aby se salát a další náplně nehodily napravo.

.

Druhý den vydal Burger King tiskové prohlášení, že i když levicový handler byl podvod, tisíce zákazníků šli do restaurací, aby požádali o nový sendvič. To také říkalo, že velké množství také požádalo pravostranný hamburger.

.

Nábytek, který vám říká, co je to opravdu myšlení

.

Společnost Houzz, webová stránka a online komunita o designu interiérů a dalších souvisejících tématech, oznámila v loňském roce novou řadu zařízení pro domácnost s čidly detekujícími špínu, která vám také sděluje, kdy se objeví šmouhy a vrásky. Prank poskytoval spoustu bezplatného uveřejnění v publikacích, jako je Time Magazine . Současně načrtla několik lidí na webové stránky v následujících dnech po 1. dubnu , které hledají další informace o nové linii.

.

Už jste někdy hráli na vašeho zákazníka denní bláznivý den?. Pokud ano, řekněte nám o tom marketing @ bfscapital. com .

.
.
. Erica Stone
.
.

Erica je veterán novinář a redaktor, jehož zkušenost zahrnuje Dow Jones Newswires a Associated Press. Napsala řadu témat od sportu až po složité finanční otázky.

.
.
1 week ago